Współpraca

 

Pytania o reklamę na portalu IGRIT.PL oraz współpracę z IGRIT.PL
w obszarze marketingu i reklamy prosimy kierować do poniższych osób.
 


Dariusz Andruszkiewicz

  506 734 814     d.andruszkiewicz@igrit.pl

 


Paweł Rostkowski

  606 339 776      pawel.rostkowski@igrit.pl 

 


Edyta Brzezińska

  513 553 340   edyta.@igrit.pl             

 


Arkadiusz Gezella

  506 142 011      arkadiusz.gezella@igrit.pl 

 


 

   Pliki do pobrania

 

Prezentacja portalu

Informacja o blokerach reklam

Charakterystyka użytkownika

Dane technicze reklam

Oferta mailing


  Otwarci na współpracę

Rok 2018 jest przełomowy dla IGRIT.PL: uruchomiliśmy nową wersję portalu IGRIT 2.0, aktywowaliśmy profil IGRIT.PL na Facebook, gdzie mamy już tysiące followersów, nawiązaliśmy współpracę z ORLEN SA, Agencją Nasienną Sp. z o.o., ICM UW, zainicjowaliśmy nowe działania skierowane do użytkowników portalu, a w przygotowaniu są następne, ktore będą uruchomione w 2019. IGRIT.PL staje się prężnym i aktywnym projektem internetowym, który wkroczył na ścieżkę intensywnego rozwoju. Przyłącz się do nas!
 

Nasze akcje


Jako jedyny rolniczy portal w kraju, podjęliśmy współpracę z ORLEN SA. Dziś użytownicy portalu IGRIT.PL mogą tankować taniej o 8 gr/l na stacjach PKN ORLEN i BLISKA.

Więcej informacji: www.paliwo.igrit.pl


Reagowaliśmy w trudnej sytuacji na rynku owoców, organizując akcję „Kupuję na wsi”. W ciągu trzech miesięcy poparło ją blisko 0,5 mln uczestników! Celem naszej akcji było wsparcie rolników, poprzez propagowanie idei kupowania płodów rolnych bezpośrednio w gospodarstwach rolniczych. 

O naszej akcji pisali inni, na przykład: www.modr.pl/aktualnosc/akcja-kupuje-na-wsi-0


Świadomi znaczenia  przepisów prawa, w zakresie obrotu materiałem nasiennymi i sadzeniakówym podjęliśmy współpracę z Agencją Nasienną Sp.  z o.o., w celu promocji znajomości przepisów dotyczących sprzedaży/zakupu nasion, ziarna siewnego i sadzeniaków.  Po cyklu artykułów omawiających tę problematykę, zorganizowaliśmy konkurs z aktrakcyjnymi nagrodami, w formie quizu „Wiem co sieję”, który był skierowany do rolników, producentów zbóż, ziemniaków - mający na celu propagowanie wiedzy o kwalifikowanym materiale siewnym.

Dla zwycięzców konkursu przygotowaliśmy 60 nagród!
www.igrit.pl/index.php?podstrona=informacje&informacja=60-zwyciezcow-konkursu-wiem-co-sieje  IGRIT.PL w liczbach

Ze względu na profil portalu IGRIT.PL oferujemy bardzo szerokie dotarcie do odbiorców, jesteśmy obecni w trzech głównych sektorach produkcji rolniczej:

  •     rolnictwo,
  •     produkcja warzyw,
  •     produkcja owoców.

Mając na uwadze, jak ważne jest dziś precyzyjne dotarcie z przekazem reklamowym, jako jedyni na rynku wypracowaliśmy możliwość kierowania reklam tylko dla wybranych grup odbiorców. Poniższa infografika prezentuje najważniejsze dane dla portalu, za ostatni rok.

 


 

Zapraszamy do współpracy!