O nas

IGRIT.PL

Wszystkie giełdy rolnicze w jednym miejscu!

Najwiekszy w Polsce portal internetowy z ofertami sprzedaży/kupna płodów rolnych, surowców rolniczych, owoców, warzyw, środkow do produkcji rolniczej. Codziennie, na IGRIT.PL pojawia się 600-700 ogłoszeń!


IGRIT.PL od 2000 r. kojarzy sprzedających i kupujących płody rolne, przetwórców rolnych, producentów żywności oraz producentów i dystrybutorów oferujących środki do produkcji rolniczej. IGRIT.PL to nowoczesna, internetowa platforma skupiająca Giełdy Rolne. Najbardziej popularne to Giełda Zbożowa, Giełda Oleistych, Giełda Warzywna oraz Giełda Owocowa.  W sumie zarządzamy na portalu przeszło dwudziestoma Giełdami.

Ale IGRIT.PL to nie tylko Giełdy, które oferują płody rolne, to równie największy w kraju rynek maszyn, usług rolniczych, zawartych w dwóch giełdach - Giełda Maszynowa i Giełda Usług.

Na IGRIT.PL znajdziecie także ciekawe wiadomości, informacje przydatne w zarządzaniu gospodarstwem, uprawami, zwierzętami, maszynami, finansami, notowania cen płodów rolnych, prognozę pogody i wiele innych.

IGRIT.PL oferuje także wymierne korzyści dla użytkowników, np. rabaty na paliwo, kursy zawodowe w atrakcyjnych cenach i inne, które będą sukcesywnie udostępniane zarejestrowanym użytkownikom portalu.

Warto z nami być!