Partner portalu

Lista artykułów

ASF w gospodarstwie pod Poznaniem
2020-04-06

Drugie ognisko ASF w tym roku wykryte zostało w gminie Dopiewo pod Poznaniem. W gospodarstwie było około 10 tysięcy świń


Poradnik: jak zrobić przyłbicę ochronną domowym sposobem?
2020-04-06

Choć mamy czas epidemii, to handel artykułami spożywczymi musi trwać by zapewnić społeczeństwu dostęp do żywności. Coraz częściej też w wielu gospodarstwach rolnych pojawiają się bezpośredni nabywcy. Dlatego... warto chronić swoje zdrowie.


Są problemy z ubezpieczeniem sadów
2020-04-03

Związek Sadowników Rzeczypospolitej Polskiej informuje, że producenci mają problemy z ubezpieczeniem sadów od przymrozków wiosennych. Dlaczego? Bo przymrozki zbyt często się zdarzają.


Jak zapewnić czysty start ziemniakom?
2020-04-03

Standardowo ziemniaki sadzi się w drugiej i trzeciej dekadzie kwietnia. W tym roku, z uwagi na przyśpieszoną wegetację być może czynność tę będzie można rozpocząć wcześniej. Podstawowym parametrem określającym moment sadzenia jest temperatura gleby – na głębokości 10 cm powinna wynosić 6-8˚C, a temperatura powietrza powinna sprzyjać rozwojowi roślin.


Mobilne centrum dowodzenia. Operation Center John Deere rozbudowuje się o kolejnych partnerów
2020-04-02

Dzisiejsi rolnicy prowadzą zaawansowane technologicznie i operacyjne przedsiębiorstwa. Każdego dnia gromadzą ogromną ilość danych, które mają wpływ na ich kolejne decyzje i posunięcia, a także ułatwiają funkcjonowanie całego biznesu. Potrzebują mobilnego i zintegrowanego narzędzia usprawniającego codzienną pracę. John Deere proponuje otwarte i bezpłatne Operation Center, które w połączeniu z MyOperationsApp realnie wpływa na poprawę jakości pracy w gospodarstwach.


OGŁOSZENIA ROLNICZE