Partner portalu
2019-12-02

Szkolenie: Sprzedaż produktów rolnych z gospodarstwa

Poznański oddział Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie przygotowuje szkolenie o sprzedaży produktów rolnych z gospodarstwa. Szkolenie odbędzie się 9 grudnia 2019 r.

Jak informują organizatorzy, celem szkolenia jest przekazanie obowiązujących wymagań w zakresie sprzedaży produktów rolnych i żywności przetworzonej. Omówione zostaną następujące zagadnienia formy sprzedaży; procedury rejestracji działalności, w tym dostawy bezpośrednie, sprzedaż bezpośrednia, działalność marginalna, lokalna i ograniczona, rolniczy handel detaliczny; wymagania higieniczno-sanitarne i weterynaryjne przy produkcji i sprzedaży żywności; promocja produktu oraz zasady opodatkowania działalności rolniczej i pozarolniczej w gospodarstwach rolnych.

Koszt uczestnictwa 1 osoby w szkoleniu wynosi 100 zł brutto (w tym koszty dydaktyczne, serwis kawowy – 15 zł, obiad – 25 zł).

Zgłaszać się można do 4 grudnia -

W sprawach merytorycznych związanych ze szkoleniem wszystkie informacje udzielane są pod numerami tel.: 61 823 20 81 w. 117, i w. 107, a w sprawach organizacyjnych pod numerem tel. 61 823 20 81 w. 114.

Kartę uczestnictwa można pobrać TUTAJ.

W programie szkolenia wykładowcy przedstawią pogadanki o marketingu i promocji oraz o tym, jak wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania dla prowadzonej działalności.


Dodaj komentarz