premium information banner

Ogłoszenie: Poszukujemy spawaczy. Zakład produkcyjny w...

Dodano 28.07.2023, 13:09 Wyświetlenia: 131
Praca
Rafal Markowski

Poszukujemy spawaczy.

Zakład produkcyjny w Dolnej Saksonii (Niemcy), poszukuje spawaczy.

Praca w pełnym wymiarze godzin.

Oferta Nr. 1142b

Okres pracy:

od zaraz
Obowiązki:

Praca odbywa się na naszej produkcji maszyn rolniczych
Jako osoba wszechstronna będziesz nas wspierać w pracy przy naszej produkcji
Montujesz pojedyncze komponenty lub podzespoły
Jesteś również odpowiedzialny za produkcję i montaż konstrukcji metalowych
Nasza oferta:

Stawka 16,00-18,50€ Brutto/h (w zależności od umiejętności)
Bonus świąteczny oraz bonus przy dostawach
30 dni urlopu płatnego
Po roku pracy otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie urlopowe
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w pobliżu naszej siedziby
Wymagania:

Jesteś niezawodny i zmotywowany
Pomyślnie ukończyłeś szkołę zawodową jako monter konstrukcji stalowych, mechanik budowlany, ślusarz lub w podobnym zawodzie
Posiadasz udokumentowaną wiedzę na temat spawania MAG
Szybko orientujesz się w pracach montażowych
Posiadasz wiedzę techniczną i zdolności manualne
Interesujesz się techniką rolniczą i jesteś otwarty na naukę nowych rzeczy
Lubisz pracować w zespole
Masz wstępne doświadczenie na produkcji
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
Rodzaj pracy:

Stała

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+4915214984152 lub

+491709127673

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH

Cena do uzgodnienia

+49 *** ***
Pokaż adres e-mail

Dolna Saksonia , Jork