premium information banner

Ogłoszenie: Białuty Sp. z o.o. rok założenia 1976 r...

Dodano 17.05.2023, 11:48
Wyświetlenia: 105
Praca
Białuty Sp. z o...

Białuty Sp. z o.o. (rok założenia 1976 r.) – producent koncentratów owocowych, naturalnego majonezu, ketchupu, musztardy, ziemniaków jadalnych i chipsowych oraz zbóż - w związku z sukcesywnym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego

Miejsce pracy: Białuty k/Błonia (woj. mazowieckie)

Zadania:

·         obsługa maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego,

·         przygotowanie maszyn do pracy oraz ich konfigurowanie,

·         obsługa i prowadzenie procesu produkcji,

·         utrzymanie porządku w miejscu pracy w tym mycie i konserwacja maszyn,

·         prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

·         uprawnienia na wózek widłowy,

·         książeczka sanepid,

·         gotowość do pracy zmianowej,

·         umiejętność pracy w zespole, ewentualnie kierowanie zespołem,

·         umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
• Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia kandydata
• Wdrożenie w zakres obowiązków przez doświadczonych współpracowników
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i spotkaniach branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kadry@bialuty.com.pl

1zł /godzina

504 *** ***
Pokaż adres e-mail

mazowieckie , Białuty