premium information banner

Ogłoszenie: Poszukujemy operatorów wózków widłówych...

Dodano 07.04.2023, 09:58
Wyświetlenia: 185
Praca
Rafal

Poszukujemy operatorów wózków widłówych.

Spedycja w miejscowości 20457 Hamburg (Niemcy), poszukuje operatorów wózków widłówych.

Praca w pełnym wymiarze godzin 40 godzin tygodniowo.

Oferta Nr. 1116

Okres pracy:

od zaraz
Obowiązki:

Załadunek i rozładunek pojazdów transportowych
Scalanie i składowanie ładunków
Przestrzeganie higieny pracy
Czyścisz i konserwujesz wózki widłowe
W razie potrzeby wykonujesz ogólne prace magazynowe

Nasza oferta:

Stawka €13,50-16,00 Brutto/h (w zależności od doświadczenia)
Bezpieczne miejsce pracy
Stała umowa o pracę
24 dni urlopu płatnego
Wynagrodzenie uzależnione od wyników w oparciu o kwalifikacje i doświadczenie zawodowe
Regularne godziny pracy, brak pracy zmianowej
Bezpłatne szkolenia i dalsze kształcenie np. w zakresie zabezpieczania ładunków

Wymagania:

Posiadasz ważne uprawnienia na wózki widłowe
Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych i doświadczenie zawodowe
Jesteś rzetelny i lubisz pracować w zespole
Nie potrzebujesz znajomości języka niemieckiego
Rodzaj pracy:

Stała

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+4915214984152 lub

+491709127673

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH

Cena do uzgodnienia

+49 *** ***
Pokaż adres e-mail

Dolna Saksonia , Jork