premium information banner

Ogłoszenie: Poszukujemy malarza dociepleniowca Firma...

Dodano 07.07.2023, 08:23
Wyświetlenia: 102
Praca
Rafal Markowski

Poszukujemy malarza/dociepleniowca

Firma malarska w Dolnej Saksonii (Niemcy), poszukuje malarzy/dociepleniowców.

Praca w pełnym wymiarze godzin 40 godzin tygodniowo.

Oferta Nr. 1113BR

Okres pracy:

od zaraz
Obowiązki:

Szczególnie zajmujesz malowaniem i dociepleniami budynków różnego typu
Nasza oferta:

Stawka 16€ Brutto/h
bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowy)
25 dni urlopu płatnego
100 € premii na start
bezpłatne kursy języka niemieckiego
ubrania robocze
polski koordznator na miejscu
Wymagania:

Posiadasz doświadczenie w ogólnych pracach malarskich
Jesteś niezawodny i zmotywowany
Lubisz pracować w zespole
Rodzaj pracy:

Stała

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+4915214984152 lub

+491709127673

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH

Cena do uzgodnienia

+49 *** ***

Dolna Saksonia , Jork