Ogłoszenie: Firma w Szlezwik-Holsztyn Niemcy , prowadząca...

Dodano 29.04.2023, 09:54 Wyświetlenia: 240
Praca
Rafal Markowski

Firma w Szlezwik-Holsztyn (Niemcy),  prowadząca uprawę truskawek poszukuje pomocników do zbiorów truskawek.

Praca w pełnym wymiarze godzin 48 godzin tygodniowo. Oferta kierowana tylko do Kobiet.

Oferta Nr. 1039

Okres pracy:

od 10.05.2023 do 15.07.2023
Obowiązki:

Zbiór truskawek oraz czereśni
Prace opiekuńcze

Nasza oferta:

Stawka €12,00 Brutto/h
Odpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe oraz wieloosobowe) czynsz 2,50€ za dzień
Wymagania:

Mile widziane doświadczenie
Rodzaj pracy:

Tymczasowa

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+4915214984152 lub

+491709127673

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH

Cena do uzgodnienia

+49 *** ***
Pokaż adres e-mail

Dolna Saksonia , Jork