premium information banner

Ogłoszenie: Firma w miejscowości 25499 Tangstedt Niemcy...

Dodano 16.04.2023, 12:47
Aktualizacja 17.04.2023, 07:14
Wyświetlenia: 140
Praca
Rafal

Firma w miejscowości 25499 Tangstedt (Niemcy),  prowadząca szkółke drzew poszukuje pomocnika.

Praca w pełnym wymiarze godzin 40 godzin tygodniowo.

Oferta Nr. 1115

Okres pracy:

od zaraz do połowy lipca
Obowiązki:

Praca zarówno w szklarni jak i w plenerze
Prace przy sadzeniu
Prace opiekuńcze takie jak wyrywanie chwastów, zbieranie liści z grządek lub różne prace z motyką
Przycinanie roślin

Nasza oferta:

Stawka €12,00 Brutto/h
Odpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe) czynsz 6€ za dzień
Wymagania:

Posiadasz doświadczenie w rolnictwie lub szkółkarswie
Lubisz pracować w zespole
Rodzaj pracy:

Tymczasowa

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+4915214984152 lub

+491709127673

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH

Cena do uzgodnienia

+49 *** ***
Numer nie może być wykorzystany do niezamówionych informacji handlowych zgodnie z art. 24 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Dolna Saksonia , Jork