ARCHIWALNE - Opis stanowiska Do Twoich obowiązków w pracy.....

Dodano 12.11.2019, 10:12
Wyświetlenia: 179
Inne
7HR KAMIL ZIELI...
Opis stanowiska Do Twoich obowiązków w pracy należeć będzie: - rzetelne i efektywne wykonywanie powierzonej pracy - dokładne i sumienne wykonywanie poleceń przełożonego - bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych spraw - ścisłe i terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań - po każdorazowym zakończeniu pracy wyczyszczenie i zakonserwowanie sprzętu pomiarowego - kierowanie pracami zespołu pomiarowego lub zespołu przetwarzania danych Wymagania stanowiska Zgłoś się do nas, jeśli: - masz wykształcenie średnie - masz doświadczenie pracy w geodezji - znasz prawo geodezyjne, instrukcje i standardy geodezyjne, zagadnienia związane z organizacją procesu realizacji prac geodezyjnych - podstawowa znajomość języka polskiego - masz prawo jazdy kat.B - to będzie dodatkowym atutem! - nawet jeśli nie masz umiejętności obsługi instrumentów geodezyjnych Oferujemy Gwarantujemy Ci: - stabilną pracę na podstawie umowy o pracę - wynagrodzenie 2250 złotych brutto miesięcznie - 3 miesięczny okres próbny, a następnie umowę na czas nieokreślony - zakwaterowanie Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz! Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku. Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA W GEODEZJI pod nr tel/viber: Tatiana +48 537 018 400 Anna +48 884 016 400 Agencja zatrudnienia 7HR GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 18727 Agencja zatrudnienia 7HR Kamil Zieliński – nr KRAZ 11344