Start Forum O nas Linki Regulamin Kontakt Reklama
Internetowa Giełda Rolna i TowarowaInternetowa Giełda Rolna i Towarowa na FaceBook

NAJWIĘKSZY PORTAL   
OGŁOSZEŃ ROLNICZYCH   


 w   i Forum IGRiTTankuj Taniej z IGRIT.PL
Zboża Oleiste Motylkowe Zioła Warzywa Ziemniaki Owoce Sad i ogród Grzyby Drób i jaja Bydło i świnie Hodowla inne Przetwory i mięso MaszynyOpakowania Nawozy i ŚOR Nieruchomości Praca Transport Usługi Inne


 
 
   Wczoraj odwiedzono nas: 12 893, nadano: 452 ogłoszeń. Ostatnie 30 dni, nadano: 18 110 ogłoszeń.

IGRIT.PL - zmieniamy si dla Was!

Wraz z kocem roku, zaczynamy zmiany! Nowa kolorystyka, zmiany w kategoriach ogosze... To dopiero pocztek, przed nami jeszcze wiele zmian. IGRIT.PL unowoczenia si dla Was, staje si portalem jeszcze bardziej przyjaznym uytkownikowi, prostszym w obsudze i nawigacji, dajcym wicej korzyci.

W 2018 r zmiany bd jeszcze bardziej gbokie, pojawi si wiele nowych funkcjonalnoci, przydatnych dla naszych uytkownikw, w ich dziaalnoci gospodarczej. Wkrtce take wersja responsywna portalu, czyli dostosowana do wywietlania na urzdzeniach mobilnych. Za niedugo, zarejestrowani uytkownicy IGRIT.PL bd mogli skorzysta z bardzo atrakcyjnego programu korzyci, ktry przygotowujemy we wsppracy z jednym z duych, polskich koncernw. Zachcamy do odwiedzin na portalu i na naszym profilu na Facebook, gdzie sukcesywnie bdziemy informowali o nowociach na IGRIT.PL.

Jednoczenie czekamy na Wasze opinie, jak oceniacie zmiany, co chcielibycie aby byo na IGRIT.PL, co usun, co zmieni... Wasze sugestie s nam potrzebne, bo chcemy by portal jak najbardziej odpowiada Waszym potrzebom. Publikujcie je na naszym FORUM, w wtku 'zmiany w igrit.pl' lub na naszym profilu na FB.

Wróć do strony głównej

      CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019
      kapusta biała
      Buraczek Czerwony- Ceny, Opinie, Pytania, Porady
      Cena Orzechów Laskowych 2017
      CENY JABŁEK PRZEMYSŁOWYCH 2018/2019
      Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...
      Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania
      Jakie zbiory i cena orzecha laskowego 2018.
      Ziemniaki 2018 -początek sezonu

Grene - Ceny spadają!