Start Forum O nas Linki Regulamin Kontakt Reklama
Internetowa Giełda Rolna i Towarowa - LogoInternetowa Giełda Rolna i Towarowa na FaceBook

NAJWIĘKSZY PORTAL   
OGŁOSZEŃ ROLNICZYCH   


 w   i 

John Deere

Forum IGRiTTankuj Taniej z IGRIT.PL
Zboża Oleiste Motylkowe Zioła Warzywa Ziemniaki Owoce Sad i ogród Grzyby Drób i jaja Bydło i świnie Hodowla inne Przetwory i mięso MaszynyOpakowania Nawozy i ŚOR Nieruchomości Praca Transport Usługi Inne


 
 
   Wczoraj odwiedzono nas: 17 805, nadano: 791 ogłoszeń. Ostatnie 30 dni, nadano: 16 928 ogłoszeń.

TARGI SADOWNICTWA i WARZYWNICTWA 2019

W dniach 9 i 10 stycznia 2019 r w Ptak Warsaw Expo odbędzie się IX edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. TSW to największa branżowa impreza w Europie-Środkowo Wschodniej dająca możliwość poznania innowacyjnych technologii i najnowszej wiedzy praktycznej z branży ogrodniczej.

Na 23 000 metrach kwadratowych powierzchni, ponad 300 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentują bogatą ofertę środków do produkcji ogrodniczej: innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin, maszyny i narzędzia oraz inne produkty wspierające produkcję ogrodniczą. W targach wezmą udział firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, firmy dostarczające maszyny do pracy w sadzie i ogrodnictwie, do mycia/sortowania/pakowania owoców i warzyw. Obecni będą hodowcy odmian warzyw, producenci materiału szkółkarskiego, firmy handlujące owocami/warzywami oraz specjalizujące się w ich przetwórstwie. Przestronne stoiska dają wystawcom możliwość doskonałego zaprezentowania swojej oferty zwiedzającym.


Ubiegłoroczne targi TSW odwiedziło blisko 16 000 osób, przedstawicieli najbardziej prężnych gospodarstw, producentów owoców i warzyw w Europie.

Istotną częścią TSW są konferencje branżowe, podczas których odbywają się wykłady polskich i zagranicznych specjalistów – zarówno naukowców, jak i praktyków.


Podczas zbliżających się TSW 2019, odbędą się:

9 stycznia - VI Konferencja Truskawkowa, V Sadownicze Forum Ekonomiczne, oraz nowość „Ekologia w ogrodnictwie – czy to się opłaca?”,

10 stycznia – konferencja sadownicza, konferencja o warzywach polowych, konferencja na temat upraw pod osłonami oraz konferencja „Perspektywiczne gatunki w ogrodnictwie”.

Pełny program konferencji i wykładów będzie dostępny na stronie www.tsw.com.pl


Podczas TSW 2019 po raz szósty przyznane zostaną Nagrody im. Prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury konkursu wybierze najbardziej innowacyjne, efektywne i przydatne dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa produkty i technologie zgłoszone przez wystawców.

Wygodne położenie centrum targowego przy trasie S8 i węźle drogowym A2/S7 pozwala na sprawny dojazd z całej Polski. Z terenu Targów można, w mniej niż 15 minut, dotrzeć do centrum Warszawy czy lotniska im. F.Chopina (Okęcie) , a w 30 minut do sadowniczego zagłębia warecko-grójeckiego. Zwiedzający mają do swojej dyspozycji parking na 10 000 pojazdów, zlokalizowany tuż przy hali wystawienniczej. Dużym udogodnieniem dla osób chcących odwiedzić targi jest specjalna, bezpłatna linia autobusowa z Dworca Zachodniego w Warszawie (przystanek od ul. Tunelowej).

Wejście na targi jest bezpłatne. Wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej TSW pozwala zaoszczędzić czas spędzony w kolejce do rejestracji w targowej recepcji.


Wstęp na targi możliwy jest również bez konieczności rejestracji. Osoby, które nie wyrażają zgody na podanie danych osobowych, mogą kupić bilet wstępu jednodniowy w cenie 10 zł lub dwudniowy w cenie 15 zł. Bilety można nabyć w rejestracji lub bezpośrednio przez stronę www.tsw.com.pl.

Organizator Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o. o. – zapewnia wystawcom kompleksową organizację udziału w imprezie: od aranżacji stoiska, transferu, zakwaterowania  aż do transportu eksponatów na teren Targów.

Więcej informacji o Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW na stronie: www.tsw.com.pl. Bliżej terminu kolejnej edycji na stronie pojawi się lista wystawców oraz szczegółowy program poszczególnych konferencji.


Serdecznie zapraszamy.

(Tekst i fotografie: materiał reklamowy Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o. o.)

Wróć do strony głównej

      CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019
      kapusta biała
      Buraczek Czerwony- Ceny, Opinie, Pytania, Porady
      Cena Orzechów Laskowych 2017
      CENY JABŁEK PRZEMYSŁOWYCH 2018/2019
      Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...
      Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania
      Jakie zbiory i cena orzecha laskowego 2018.
      Ziemniaki 2018 -początek sezonu

SGB Rabat