Skocz do zawartości

Forum rolnicze i sadownicze - IGRiT.pl używa ciasteczek (cookies). Zapoznaj się z Polityka prywatności aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem i akceptuję
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

Groch

groch siew fungicydy herbicyd

1 odpowiedź w tym temacie

#1 YOGI

YOGI

Nowy na forum

• Forumowicze
  • 7 postów
  • Region:wielkopolskie
  • MiejscowośćJaraczewo
  • Opis zajęcia::Rolnik
  • Zajęcie:produkcja rolna-roślinna

Napisano 26 maj 2017 - 18:38

Otwieram temat bo nie znalazłem konkretnych i aktualnych informacji w tym temacie. Planuje spróbować zasiać groch santana i mam pytanie do kogoś kto ma troche doświadczenia: ile wysiewa sie na ha , czym najlepiej zaprawić, jakie herbicyby, fungicydy terminy?? prosze o pomoc

• 0

#2 Gość_Andrzej Jarocin_*

Gość_Andrzej Jarocin_*
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 11:17

Otwieram temat bo nie znalazłem konkretnych i aktualnych informacji w tym temacie. Planuje spróbować zasiać groch santana i mam pytanie do kogoś kto ma troche doświadczenia: ile wysiewa sie na ha , czym najlepiej zaprawić, jakie herbicyby, fungicydy terminy?? prosze o pomoc

Czytając ostatnio czerwcowy numer top agrar Polska, w artykule o płodozmianie / b.ciekawy/ znalazłem na stronie 79 reklamę firmy B2 Seeds,

która zaprasza również firmy do kontraktacji i rolników do uprawy grochu odmiany Santana. Może tam dowiesz się więcej na nurtujące Cię tematy.

Pozdrawiam.

• 0

Dodaj odpowiedź