Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maniek

Co chlopy taka cisza pk nowym roku?? W głowach jeszcze szumi czy juz za pekina sie bierzecie?? Jak handel i cena???

Mazowieckie dzwonią i chcą kupować po 1,4 owijany towar ( oczywiscie zdrowy ?)

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pekinka dobrze leży to sie nie ma co gorączkowac. Poczeka na lepszą cene. Do lutego bedzie mało zdrowego towaru i cena pojdzie na 2 zł. mnie dzis pytał handlarz  czy po 1,5 po 10 stycznia bede robił. Bialorusy już za pekina jeżdżą to bedzie dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2020 o 17:49, Gość Maniek napisał:

Co chlopy taka cisza pk nowym roku?? W głowach jeszcze szumi czy juz za pekina sie bierzecie?? Jak handel i cena???

Mazowieckie dzwonią i chcą kupować po 1,4 owijany towar ( oczywiscie zdrowy ?)

Pozdrawiam 

Na broniszach 2.5-2.7 przez to dzwonią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ja zapytam wprost. Są tu jeszcze debile co oddaja poniżej 1.5??? To wy liczyć nie potraficie??? Każdy rolnik który nie potrafi liczyć kosztów powinien przejść obowiązkowo na zus wtedy nauczy się myśleć jak przedsiebiorca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

To już ludzkie pojęcie przechodzi żeby o tej porze pekinke oddawać darmo. Podejrzewam ze większość piszących o tak niskich cenach to handlarze bez kasy którzy rolnika w ch*ja chcą zrobić. A jesli nie handlarze to rolnicy bez mózgu ( a takich nie brak)

Niestety trzeba jasno powiedzieć ze tacy powinni zbankrutować i to szybko bo niszczą całą branżę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Stach rolnik

Dzień dobry,  nie wiem skąd te ceny i zapytania macie?, większość tutaj to jacyś piśmienni Trole, ja widzę totalny zastój handlarze marketowi oferują 0,90grosików za kilogram w marketach sami widzicie 3-5zł kilogram. Wschód praktycznie nie ładuje skoro Rosjanie to zbrodniarze wojenni według Projektu Rezolucji Parlamentu Europejskiego to jeszcze długo nie będziemy współpracować. Zachód ma nas w głębokim poważaniu. Jedyna nadzieja to anomalie pogodowe typu późna wiosna, inaczej ceny zjadą o klika groszy w dół i nie dotyczy to tylko kapusty pekińskiej ale i innych warzyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Jest troche przeklamania w tym co czytam???.

Jestem z Grójca i :

eksport wacha się od 1.4 do 1.7 za towar foliowany bez opakowania (zależne jest to od jakości)

firmy kupujace np. Na biedronke oferują za towar bez folii i opakowania 1.3-1.5 netto.

Oczywiscie zejście jest nie najlepsze ale tylko dla tych co pierwszy raz zrobili pekinke. Oni tez schodzą z ceny niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik 12e
W dniu 8.02.2020 o 08:40, Gość Łukasz napisał:

Jest troche przeklamania w tym co czytam???.

Jestem z Grójca i :

eksport wacha się od 1.4 do 1.7 za towar foliowany bez opakowania (zależne jest to od jakości)

firmy kupujace np. Na biedronke oferują za towar bez folii i opakowania 1.3-1.5 netto.

Oczywiscie zejście jest nie najlepsze ale tylko dla tych co pierwszy raz zrobili pekinke. Oni tez schodzą z ceny niestety

Pekin na Broniszach 3zl za kg.Brak towaru.Łapki ogłaszają się od kilku dni i nie mogą dokupić się towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Rolnik

Skąd te ceny bierzecie. W moich stronach za pekina płacą 1.2-1.3 towar mam ładny zbity zielony ogłaszam się i telefonów brak. A jak biorą okoliczni handlujący to po kilka palet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...