Jump to content
  • Announcements

Guest jan

Kapusta Pekińska - ceny

Recommended Posts

Guest Producent
1 godzinę temu, Gość eksporter napisał:

Ja szukam kapusty pekińskiej na eksport na markety i nic nie mogę znaleźć. Kaliber 0,8-1,7kg. Mogę zapłacić 1,20zł/kg

Pewnie wymagania za duże zaraz kwiecien a towar chcecie jak prosto z pola

Guest eksporter

Wymagania:

-ładna

-kolor seledyn

-bez czarnych krop

-czysta w środku

58 minut temu, Gość eksporter napisał:

Wymagania:

-ładna

-kolor seledyn

-bez czarnych krop

-czysta w środku

Dzień dobry,

Forum nie służy do przedstawiania swojej oferty handlowej, także wszelkie odpowiedzi z numerami telefonów itp. będą usuwane.

Prosimy przedstawiać swoją ofertę w sekcji Serwis Ogłoszeniowy.

Zachęcamy również do założenia konta zarówno pana Eksportera jak i pozostałych uczestników dyskusji, co w rezultacie umożliwi kontakt poprzez wiadomości prywatne.

Pozdrawiamy

Administracja Forum IGRIT.PL

Guest Kujawiak

Wczoraj udało mi się podać ostatnią kapuste pekińska schowałem 2-- palet wyciagnąłem na czysto z każdej palet 120 kg !!!! po odliczeniu ludzi i mojego kręgosłupa zarobiłem na prąd na prawde udało mi sie. Panowie sami się wykończyliśmy pekinke podałem po 1 zł owinięta bez opakowania. Ale mam jeszcze biała kapustę to sie odbije za 3 miesiące ma byc 40 gr boze widzisz i nie grzmisz. Dodam ze 2 sąsiadów ze stodoly w tamtym tygodniu juz ruszylo rozrzutnik 400 palet kapusty znikneło ze wsi takze mieliści racje eksport sie ruszył. Dobrze ze zrobili wycofywanie jablek  zamiast kapusty  jabłka tez w tym roku tanie. Panowie przysiegam wam za 4 dni jest kwiecien ja nawet nawozow nie kupiłem bo wstyd sie przyznac nie mam za co na prawde plakac sie chce.

Guest Wielkopolska

Po nazwie użytkownika sadzę że jesteś z Kujaw, jakoś Kujawy ani razu nie wyszli na ulice protestować wszyscy tylko płakać potrafią ale coś zrobić dla siebie i innych to już sie nie chce. Nie ma zjednosczenia wogóle w tych chłopach

Guest GOŚĆ JAN

WITAM TOWAR DROŻEJE TO NIKT NIE PISZE JAKIE CENY WASZYCH REJONACH  WIELKOPOLSKA 1.20

Guest Prezes

Gdzie taka dobra cena jest.?!ja mam seledyn i każdy chcę i płaci 1.10zl bez opakowania...

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...