Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Producent
1 godzinę temu, Gość eksporter napisał:

Ja szukam kapusty pekińskiej na eksport na markety i nic nie mogę znaleźć. Kaliber 0,8-1,7kg. Mogę zapłacić 1,20zł/kg

Pewnie wymagania za duże zaraz kwiecien a towar chcecie jak prosto z pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Gość eksporter napisał:

Wymagania:

-ładna

-kolor seledyn

-bez czarnych krop

-czysta w środku

Dzień dobry,

Forum nie służy do przedstawiania swojej oferty handlowej, także wszelkie odpowiedzi z numerami telefonów itp. będą usuwane.

Prosimy przedstawiać swoją ofertę w sekcji Serwis Ogłoszeniowy.

Zachęcamy również do założenia konta zarówno pana Eksportera jak i pozostałych uczestników dyskusji, co w rezultacie umożliwi kontakt poprzez wiadomości prywatne.

Pozdrawiamy

Administracja Forum IGRIT.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Kujawiak

Wczoraj udało mi się podać ostatnią kapuste pekińska schowałem 2-- palet wyciagnąłem na czysto z każdej palet 120 kg !!!! po odliczeniu ludzi i mojego kręgosłupa zarobiłem na prąd na prawde udało mi sie. Panowie sami się wykończyliśmy pekinke podałem po 1 zł owinięta bez opakowania. Ale mam jeszcze biała kapustę to sie odbije za 3 miesiące ma byc 40 gr boze widzisz i nie grzmisz. Dodam ze 2 sąsiadów ze stodoly w tamtym tygodniu juz ruszylo rozrzutnik 400 palet kapusty znikneło ze wsi takze mieliści racje eksport sie ruszył. Dobrze ze zrobili wycofywanie jablek  zamiast kapusty  jabłka tez w tym roku tanie. Panowie przysiegam wam za 4 dni jest kwiecien ja nawet nawozow nie kupiłem bo wstyd sie przyznac nie mam za co na prawde plakac sie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielkopolska

Po nazwie użytkownika sadzę że jesteś z Kujaw, jakoś Kujawy ani razu nie wyszli na ulice protestować wszyscy tylko płakać potrafią ale coś zrobić dla siebie i innych to już sie nie chce. Nie ma zjednosczenia wogóle w tych chłopach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pekin to poplon i jego los jest przesadzony kazdy sadzi tego ile wlezie po czym tylko popadnie w malopolsce proponuja co niektorzy 50-60gr/kg w sezonie letnim ma cene bo gosuszy gotuje jedza niemilosiernie robale kazdy patrzy i huzia na jozia na poznego i co i d*pa jak co roku biala bedzie na wiosne 5 a pekin 0,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
9 godzin temu, Gość Joantek napisał:

Pekin to poplon i jego los jest przesadzony kazdy sadzi tego ile wlezie po czym tylko popadnie w malopolsce proponuja co niektorzy 50-60gr/kg w sezonie letnim ma cene bo gosuszy gotuje jedza niemilosiernie robale kazdy patrzy i huzia na jozia na poznego i co i d*pa jak co roku biala bedzie na wiosne 5 a pekin 0,5.

Biała 5zł za worek kolego zobacz ile tego towaru maja Niemcy i Holendrzy pobożne życzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Joantek napisał:

Pekin to poplon i jego los jest przesadzony kazdy sadzi tego ile wlezie po czym tylko popadnie w malopolsce proponuja co niektorzy 50-60gr/kg w sezonie letnim ma cene bo gosuszy gotuje jedza niemilosiernie robale kazdy patrzy i huzia na jozia na poznego i co i d*pa jak co roku biala bedzie na wiosne 5 a pekin 0,5.

Ta w Rosji Kapusty pełno juz jedzie do Polski firmy nie śpią a wy obudzicie się znowu wiosną i wywalicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...