Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Chcą się pozbyć bo pekina jest bardzo dużo i jeszcze każdy liczy na dobrą cenę a to oznacza jedno z dużej chmury mały deszcz jeszcze będzie tak że będą na wiosnę go w pole wywozic.

TYLKO ZE JEST WCZESNY WEGIERSKI WYPRODUKOWANY W POLSCE A TAKI NA PEWNO NIE POLEZY WCZORAJ JECHALEM PRZEZ JEDNA WIES POD KALISZEM KTOS WIOZL NA PRZYCZEPACH PEKINA W SKRZYNIACH TO CHODZILO PODSKAKIWALO TAKIE MIETKIE.NA GIELDZIE W KALISZU SIERADZ WOZI PEKINA OWINIETEGO Z PIERWSZYM LISCIEM NA SILE OWINIETEGO O CZYM TU MOWIC BRAK JAKOSCI 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejście jak co roku. Pokażcie mi rok w którym o tej porze szedł eksport ? Pokażcie mi cokolwiek co ma cenę i zejście w trakcie zbiorów ? Zejście normalne, cena niska, co będzie to czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość0 m0 m

Zejście jak co roku. Pokażcie mi rok w którym o tej porze szedł eksport ? Pokażcie mi cokolwiek co ma cenę i zejście w trakcie zbiorów ? Zejście normalne, cena niska, co będzie to czas pokaże

Zejście?nie ma wcale zejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ROLNIK ŁĘCZYCKI

nie ma expo ponieważ jest za mało pekinki i nie ma jakości a jak już ktoś ma jakość to trzyma w chłodni i nie chcę sprzedać po 1 zł

Wniosek BĘDZIEMY SIĘ KISIĆ Z KAPUSTAMI W KRAJU 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma expo ponieważ jest za mało pekinki i nie ma jakości a jak już ktoś ma jakość to trzyma w chłodni i nie chcę sprzedać po 1 zł

Wniosek BĘDZIEMY SIĘ KISIĆ Z KAPUSTAMI W KRAJU 

Nie będziemy się kisić bo np. kapusta pekińska o słabej jakości sprzeda się sama w najbliższym czasie i każdy ją wyrzuci a ładny towar podasz zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anioł

Liczcie koszty szanujący się rolnicy :huh: w sklepach podrożało wszystko o 40% inflacja galopuje pieniądze straciły 35% w ciągu roku kto nie ulokował. Maszyny rolnicze podwyżki 30%. W tym roku pekinka to min 2zł, a biała wiosną styczeń luty 0,70zł, Włochy sałata zmarzła, Rosja i Białoruś jeden wielki grzyb, jak oddacie się tanio zostaniecie murzynami Europy <_<:wacko::blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wszystko drożeje warzywa również niestety tylko na półkach sklepowych! W hurcie dno na skupach zawsze najniższe ceny i zmowa w celu ich utrzymania UOKiK powinien się tym zająć. Sprowadzanie handlu warzywem do kilku ogromnych sieci to największy błąd robią nam wyścigi kto zrobi lepiej da taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Dziś na mazowszu cena za foliowsnego pekina to 0,8-0,9 zl. mam jeszcze okolo 50 ton (ogolem bylo 100) uprawiam bilko jest ladnie wyrosnieta ale z roku na rok przedtsje mi sie podobać, wychodzi dosc jasna pi przechowaniu a i podatna na uszkodzenia chłodowe (przechowuje w 1 st) polecacie jakas inną odmiane do przechowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent

Dziś na mazowszu cena za foliowsnego pekina to 0,8-0,9 zl. mam jeszcze okolo 50 ton (ogolem bylo 100) uprawiam bilko jest ladnie wyrosnieta ale z roku na rok przedtsje mi sie podobać, wychodzi dosc jasna pi przechowaniu a i podatna na uszkodzenia chłodowe (przechowuje w 1 st) polecacie jakas inną odmiane do przechowania

Masz racje kolego Bilko jest coraz gorszej jakosci po przechowywaniu, nawet widac to po wschodach coraz gorsze sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...