Skocz do zawartości

Forum rolnicze i sadownicze - IGRiT.pl używa ciasteczek (cookies). Zapoznaj się z Polityka prywatności aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem i akceptuję
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Log In with Google      Logowanie »   
Rynek Ziemniaka - Opinie

2204 odpowiedzi w tym temacie

#2201 Gość_Kaliszok_*

Gość_Kaliszok_*
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 08:33

Powiedzcie rolnikowi ma pomorzu ze chcecie ziemniaka po 3 zl to w glos waswysmieje .albo placisz 40/50 groszy albo niech sobie leza .

A na wiosnę sprzeda po 3zł albo na gorzelnie zawiezie po 0.09gr tam to dopiero barany głowy do interesu mają, wiem bo jestem z Kalisza i nieraz kupowałem tam całe łódki pod wiosnę. Wydzwaniali do mnie o 22-23 czy nie chce jeszcze, a takiej pyrki ze słomą w workach albo na wannie to ja dziękuję, gospodarz piwko i najebany przy kopcu z pyrami śpi. Wy tylko cwaniakujecie tutaj znam ja was wszystkich jak Zamarte nie brało to wiedzieliście gdzie dzwonić. Śmiejecie się jak macie żniwa a później się prosicie. "Niech leżą"
  • 0

#2202 Gość_Rysiek_*

Gość_Rysiek_*
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 10:17

Będzie co z tych ziemniaków ? Rusza się, czy się nie rusza ? 

• 0

#2203 Gość_Xxx_*

Gość_Xxx_*
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 12:36

Ziemniaka warto trzymac,poniewaz na polnocy gnija a na poludniu nie ma plonu przez susze,aktualnie krakow 6-7 schodzi a mysle ze za niedlugo po dyszy
  • 0

#2204 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 13:12

Wierzysz w to? Fajny z Ciebie optymista ...
Ja raczej spadki obstawiam jak już wszyscy z pól zjadą
  • 0

#2205 Gość_Gość Kujawy_*

Gość_Gość Kujawy_*
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 18:12

Jak tam widać jakieś zmiany w ziemniakach jakaś poprawa?

• 0

Dodaj odpowiedź