Skocz do zawartości

Forum rolnicze i sadownicze - IGRiT.pl używa ciasteczek (cookies). Zapoznaj się z Polityka prywatności aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem i akceptuję
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Log In with Google      Logowanie »   
Rynek Ziemniaka - Opinie

2150 odpowiedzi w tym temacie

#2141 Gość_gość_*

Gość_gość_*
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 18:52

7.5 /15 KG TO JEST W DETALU :o

W detalu to jest od 0,8 za lulę do 1,8 za dużego .  20 gr to na paszę dla zwierząt. 

• 0

#2142 Gość_Jarek_*

Gość_Jarek_*
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 19:50

Czy lulę warto brać na giełdę?

• 0

#2143 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 20:45

kolego ja piszę prawde 50 gr /kg sieć aklepów SPAR jak zobaczyłem to też płakać czy śmiać się

• 0

#2144 Gość_Rolnik z glowa_*

Gość_Rolnik z glowa_*
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:29

Koledzy nie sprzedajcie ziemniaków poniżej 5zł za 15kg na południu europy totalna susza oferty na Włochy już są w Rumunii ziemniak kosztuje 1zł za kilo co idzie sprawdzić na ogłoszeniach rumunskich. Węgry Chorwacja susza jak nie wiem 50dni bez deszczu. Jest jeden problem bo jest za gorąco żeby pod planteka jechały. Spokojnie nie panikujcie jak rok temu pamiętacie jak było?
  • 0

#2145 Gość_Tom_*

Gość_Tom_*
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:41

Kolego masz rację w piątek miałem już pierwszy telefon z Włoch na listopad mam umówione pierwszy transport minimalna cena 0,60 zł
  • 0

#2146 Gość_Tom_*

Gość_Tom_*
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:46

PS dla kolegów z Sieradza drodze rolnicy nie ulegajcie presji Handlarzy bo to są Chieny które chcą żerować na waszej ciężkiej pracy śmieją się z was na giełdzie jacy z was ułomni ludzie...
  • 0

#2147 Gość_Jarek_*

Gość_Jarek_*
  • Goście

Napisano wczoraj, 15:09

Koledzy nie sprzedajcie ziemniaków poniżej 5zł za 15kg na południu europy totalna susza oferty na Włochy już są w Rumunii ziemniak kosztuje 1zł za kilo co idzie sprawdzić na ogłoszeniach rumunskich. Węgry Chorwacja susza jak nie wiem 50dni bez deszczu. Jest jeden problem bo jest za gorąco żeby pod planteka jechały. Spokojnie nie panikujcie jak rok temu pamiętacie jak było?

A są miejsca w Polsce gdzie długo woda stoi , ostro zaraza weszła . 

• 0

#2148 Gość_cena będzie_*

Gość_cena będzie_*
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:37

Czy lulę warto brać na giełdę?

warto brac tylko rurowa metoda.

• 0

#2149 Gość_Wojtek_*

Gość_Wojtek_*
  • Goście

Napisano dziś, 15:31

Czy zauważyliście mały przełom? Oferty kupna na giełdzie, susza na poludniu, zaraza w naszych plantacjach, koniec kopania na siłę pod kalafior i już nikt nie kopie po 2 zł worek, teraz ciągnąć cenę do góry.
  • 0

#2150 Gość_alek_*

Gość_alek_*
  • Goście

Napisano dziś, 15:37

cały czas ktos kupuje tylko coraz mniej placa :( mozna pociagnal niewiadomo co... hehe

• 0

#2151 Gość_rolnik_*

Gość_rolnik_*
  • Goście

Napisano dziś, 17:01

Okolice Rawy Maz ziemniak póżny słabo niema co ukopać
  • 0

Dodaj odpowiedź