Skocz do zawartości

Forum rolnicze i sadownicze - IGRiT.pl używa ciasteczek (cookies). Zapoznaj się z Polityka prywatności aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem i akceptuję
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Log In with Google      Logowanie »   
ceny ziemniaka - opinie

1723 odpowiedzi w tym temacie

#1721 Gość_gość_*

Gość_gość_*
  • Goście

Napisano dziś, 13:45

Tak to dziwne ze ja co dzień odbieram po 10 telefonów czy nie kupiłbym starego ziemniaka a ostatnie ogłoszenie dalem może z miesiąc temu. Głupie gadanie ze export rusza jak narazie to nic w tym temacie nie słychać. :)
  • 0

#1722 Gość_olek_*

Gość_olek_*
  • Goście

Napisano dziś, 14:20

i stał się cud ziemniaki stare się objawiły tyle tysięcy ton a miało braknąć Jak chciałem kupić jeszcze 2 tyg temu to złotówka a teraz za 3 złote każdy  by oddał Jak  to mówią chytry chłop zawsze ... .Teraz miałem 22 nieodebrane połączenia żeby tylko wziąsc ziemniaka i słyszę tą pokorę w  słuchawce to sobie myślę mam cie gdzieś ...

Użytkownik IGRiT edytował ten post dziś, 14:32
usunięto inwektywy

• 0

#1723 Gość_expo_*

Gość_expo_*
  • Goście

Napisano dziś, 14:49

Siej propagandę ,,Olek" dalej i tak nikt normalny nie uwierzy :) jesteś pewnie jakimś parszywym handlarzykiem który babcie na 30 gr umie oszukać i od tepego chlopa za darmo wyrwac towar xd
  • 0

#1724 Gość_gość_*

Gość_gość_*
  • Goście

Napisano dziś, 15:06

A ty to niby taki porządny rolnik haha. Każdy w domu mądry jak troche kupca jest a jak nie ma to za rękaw ciągną żeby wsiąść. Albo na rynek zajedzie postoi troche nie może sprzedać to juz cena niżej. Bo do domu musi jechać. U nie pisz ze nie prawda bo tak jest i każdy to powie. Wiec troche szacunku do tych co kupuja bo inaczej ten towar mógłbyś wyrzucić.
  • 0

Dodaj odpowiedź