Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Advertisement

Ale kto zawsze opuszcza pierwszy cenę Sieradz i Kalisz robią masówkę nieważne, że towar najgorszy szajs byle by jak najwięcej go było. Ogarnijcie się lepiej z nadprodukcją. I nie będzie nikt narzekał, że za darmo oddaje towar. Małopolska i podkarpackie w tym roku u nas nie ma ziemniaka były u nas najgorsze warunki plon z ha może max. 11 ton.

To albo jesteś rolnik amator albo żeś coś zepsuł. U mnie okolice Jarosławia carrera sypla 46 ton z ha fakt faktem nie kopalem jej od początku czerwca tylko od 20 czerwca. Lord denar też sypia. Pozna mam owacje z centrali to pod krazkiem 9 10 szt ale tak ładnych krzaków jeszcze nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z glowa

Koledzy nie sprzedajcie ziemniaków poniżej 5zł za 15kg na południu europy totalna susza oferty na Włochy już są w Rumunii ziemniak kosztuje 1zł za kilo co idzie sprawdzić na ogłoszeniach rumunskich. Węgry Chorwacja susza jak nie wiem 50dni bez deszczu. Jest jeden problem bo jest za gorąco żeby pod planteka jechały. Spokojnie nie panikujcie jak rok temu pamiętacie jak było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS dla kolegów z Sieradza drodze rolnicy nie ulegajcie presji Handlarzy bo to są Chieny które chcą żerować na waszej ciężkiej pracy śmieją się z was na giełdzie jacy z was ułomni ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarek

Koledzy nie sprzedajcie ziemniaków poniżej 5zł za 15kg na południu europy totalna susza oferty na Włochy już są w Rumunii ziemniak kosztuje 1zł za kilo co idzie sprawdzić na ogłoszeniach rumunskich. Węgry Chorwacja susza jak nie wiem 50dni bez deszczu. Jest jeden problem bo jest za gorąco żeby pod planteka jechały. Spokojnie nie panikujcie jak rok temu pamiętacie jak było?

A są miejsca w Polsce gdzie długo woda stoi , ostro zaraza weszła . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek

Czy zauważyliście mały przełom? Oferty kupna na giełdzie, susza na poludniu, zaraza w naszych plantacjach, koniec kopania na siłę pod kalafior i już nikt nie kopie po 2 zł worek, teraz ciągnąć cenę do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement Advertisement
Gość Jarek Wroclaw

Juz w tamtym roku mialo nic nie byc zimniakow bo susza jakie mialy drogie byc a tu 3 zl nie mial kto dac jesienia ratuje nas jedynie export. A w okolicy rawy mazowieckiej mam kolege mowil mi ze tam sa slabe jakosciowo ziemniaki duzo jest pogryzionych przez drutowca albo dziurawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...