Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Advertisement
Gość marcin

jak długo jeszcze będzie taka niska cena ziemniaka!!!!!

nie wiadomo jak długo  wytrzymamy mam ziemniaki podwójnie przykrywane i zeby sprzedawać po 1,20 kg naprawde idzie sie załamać koszt folij włókniny sadzeniaka ludzi do pracy policzyć morze pare złotych zostanie w tym sezonie na czysto zagraniczny ziemniak nam cene zdołował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zatwardziały rolnik

nie wiadomo jak długo  wytrzymamy mam ziemniaki podwójnie przykrywane i zeby sprzedawać po 1,20 kg naprawde idzie sie załamać koszt folij włókniny sadzeniaka ludzi do pracy policzyć morze pare złotych zostanie w tym sezonie na czysto zagraniczny ziemniak nam cene zdołował

 Jakaś masakra nastąpiła,żeby ziemniak był po tak niskiej cenie o tej porze,koszt włókniny+robocizny+podlewanie a do tego jeszcze zbyt oby się coś ruszył w tamtym roku również na początku był w nieciekawej cenie a później cena wzrosła prawie o 100% więc miejmy nadzieję,że teraz również też tak będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś masakra nastąpiła,żeby ziemniak był po tak niskiej cenie o tej porze,koszt włókniny+robocizny+podlewanie a do tego jeszcze zbyt oby się coś ruszył w tamtym roku również na początku był w nieciekawej cenie a później cena wzrosła prawie o 100% więc miejmy nadzieję,że teraz również też tak będzie :)

A dlaczego wzrosla? Odpowiem... Na sieradzu poszla burza i nie mogli kopac. Na drugi dzien od razu cena skoczyla, jak tamci partacze ceny przestali jezdzic. Pogoda musi wyregulowac, bo chlopy sie nie opamietaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klient
Uwaga na ziemniaki z RUMUNII kopane po deszczach w 35stopniowym upale s nagnie handlarze Cwaniacy chca si tego pozbyc za wszelka cene.

Pozdrawia NIEZADOWOLONY klient z Poznania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy nie ma sposobu na ten rumuński syf zwany ziemniakami Handlarzyki ściągają to i psują naszemu cenę

Czy niemożna się za to zabrać żeby zablokować te nielegalne wwozy ziemniaków

W poniedziałek umawiam się z jednym z nich i jadę z kwarantanna i celna bo mieszka w naszej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy nie ma sposobu na ten rumuński syf zwany ziemniakami Handlarzyki ściągają to i psują naszemu cenę

Czy niemożna się za to zabrać żeby zablokować te nielegalne wwozy ziemniaków

W poniedziałek umawiam się z jednym z nich i jadę z kwarantanna i celna bo mieszka w naszej okolicy

Kolego trzeba było mu.nie pchać sadzeniaka.

Trzeba było nie wchodzić do UE.

każdy kij ma 2 końce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd wezmą te ilość tirowe jak pod krzakami na Sieradzu jest wielkie G. Narazie szału niema i nic nie zapowiada się żeby on był.

no właśnie jestem z Sieradza,i szału nie ma,więc może jakaś cena chociaż będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miecio

Jest niedziela jest upal. Rumun cenę zdolowal co niektórzy czekają na lepsza wydajność skoro cenę nieadekwatna chca podgonic wydajnością. Za tydzień ruszy kopanie na blaszkach gruntu niezależnie co pod krzakiem żeby się wyrobić do pekina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

To Kalisz dobrze, ciekawie jak sprzedawają całość czy ktoś 20 zł za worek by ktoś dał z handlarzy to super, ale wątpię ogólnie Katowice też 22 zł za worek dzwoniłem wyjście to raczej cene Kaliską trochę ktoś przesadził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegus ja jestem z Błaszek żeby grunt zacząć kopać musi dużo wody jeszcze upłynąć Rumun się skończy już zaczynają go blokować bo syf przywożą i podobno jakieś chore  U nas jeszcze pod folia nie za bardzo co kopać a gdzie tu włókniny .Cena się zrobi dziś miąłem 7 tel z okolic lublina Kielc i małopolski o ziemniaki wiec spokojnie nie siejmy paniki jeszcze młody ziemniak nie ruszył cała parą A bajki zawsze tu pisali i pisać będą ze nas zasypią czy zawalą importem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Błaszkowiak

Kolegus ja jestem z Błaszek żeby grunt zacząć kopać musi dużo wody jeszcze upłynąć Rumun się skończy już zaczynają go blokować bo syf przywożą i podobno jakieś chore  U nas jeszcze pod folia nie za bardzo co kopać a gdzie tu włókniny .Cena się zrobi dziś miąłem 7 tel z okolic lublina Kielc i małopolski o ziemniaki wiec spokojnie nie siejmy paniki jeszcze młody ziemniak nie ruszył cała parą A bajki zawsze tu pisali i pisać będą ze nas zasypią czy zawalą importem

Tomek kto nie ma co kopać to nie ma i siedzi cicho kto podlał ma to oczywiste to kopie i słysze że od jutra sporo nowych wyjedzie z włókniny niby Volumia spod włókniny kto podlał niby jest do kopania i sie już nadaje a inne odmiany myśle z końcem tygodnia tez sie pokażą i 15 zł kg bedzie koło czwartku spokojnie bo towaru przybędzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...