Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
47 minut temu, beowulf87 napisał:

W piątek mówili że od poniedziałku obniżka ale miejmy nadzieje ze bedzie salon w stronę o której mówisz

No tak obkupili się łuski prezesi po 0,3, chłopy nazwozili towaru to teraz mozna obraną tez tanio oddawać i chłodnie i obieralnie zadowolone tylko chłopy wyrolowane znowu. ,,Woź woź tylko szybko bo od poniedziałku tanieje'' - tyle lat ta śpiewka a zawsze skuteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra w ogłoszeniu 0,40 gr za worek co to za cena ludzie nie dawajcie takim osobom towaru. Nie sprzedawać i tyle. Wszyscy wykorzystują sytuacje ze cebula nie idzie i robią takie ceny, ale to nic nie zmienia. Wstrzymajcie sprzedaż to się poprawi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie chłodnie są zawalone inna robota jak kalafior, papryka, fazolka, brokol. Nikt nie myśli o cebuli w wielkich ilościach ale pomyśli za chwilę. Na spokojnie niech się wyprzedadzą słabsi zawodnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Obieracz napisał:

Zastój to dopiero się zacznie

Wydaje mi się że nie da powodów żeby tak było. Chyba że chcą firmy wykupic resztę towaru za bezcen z pryzm na polach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, beowulf87 napisał:

Stanem bierze od stałych dostawców, eldom 0,90 ale widzę po cenach spadającej łuski że idzie to na razie w stronę wartości buraka cukrowego

Spadającej łuski? Przecież to już nie ma z czego spaść. Nie sprzedawać towaru i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie uspokójcie się sami zaniżacie ceny nie kupują to trzymać cebule w magazynie  a nie sami cenę zaniżacie przez to wasze błaganie żeby tylko ktoś wziął obojętnie za jakie pieniądze. Szanujcie się trochę dobrych cebul nie ma za wiele wiec cena musi podskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Łukasz centrum napisał:

Tak,tylko ciekawe ile będzie trzeba czekać jak niektórzy po 200 ton nakupowali to jak to przetrzymać teraz

Jak nie masz zdolnosci magazywych zeby tyle przyjmowac to sie moze zastanowisz teraz, a jak nie umiesz kupowac to syp teraz na pole zgnilke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z Wielkopolski

Wszystkie przesłanki rynkowe wskazują, że cebula będzie droga. W Holandii plony znacząco niższe, w Polsce również, w całej Europie są problemy z jakością. Może nie będzie 2 złote za kilo ale złotówka we worku zimą wg mnie pewna... Niech wyprzedadzą się desperaci co dają ogłoszenia  "Sprzedam ladna cebule na worek okolo 30t 230zl t", niech przyjdzie zima i rynek się wyklaruje... Wspomnicie moje słowa... Teraz dajmy "szansę" skoczkom co przechowują towar w stodółkach, szopkach i (o zgrozo) w kopcach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Marcel napisał:

Witam, mam pytanie dostałem ofertę obierana cebuli kaliber 6+ za 0,5 zl/kg co sądzicie o tej ofercie? 

Tylko pozazdrościć. Ty nawet w totka nie musisz grać. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...