Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Gość Obierka napisał:

zdrożeje ta cebula obrana, czy o co chodzi?

A nie jest droga nie pamietam cen 2,40-2,50 a parenascie lat obieram, jak tak dalej pójdzie to łuska będzie tyle kosztować!! Tego statkiem z Chin nie ściągną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hubertus napisał:

Ja mam się całkiem dobrze :)

Wydaje mi się, że maszyny są po to, żeby obniżyć koszty. Skoro z maszyną miało by sie2 nie opłacać to bez jakim sposobem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Cebul

Podam namiary na firmę która tyle mi oferuję to jak znam życie Pan im zaoferuje swoją cebulę w cenie 2,50zl.  

To nie jest kółko różańcowe tylko czysty biznes. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2019 o 01:05, Gość Abdjllah abdullajew cebull napisał:

Kazachstan tak zwany przyjedzie od 1..15zl... To dlatego iż...jedzie z pakistanu,indii,uzbekistanu gdzie ceny są od 8 groszy do 20 groszy !!! Szokkk??? Nie to żeczywistość...rolnicy w indiach dostają 8 gr bo skumulowali zbyt dużo by to skonsumować i rząd daje 10% ludkom którzy sie pozbedą towaru. Uzbekistan i okolice mają hiszpanki i za pare tygodni ciepło przyjdzie i jesli mie sprzedadzą to bedzie gips....Z przykrością zawiadamiam iż Chinska mrożonka jest w ue w cenie 550 dolara tona. Pozdrawiamy 

 

 

I gdzie kolego ta cebula po 1.15? Bo jakoś jej nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze te wszystkie ogłoszenia cebuli z kazachstanu to ściema!!!! Jak się zadzwoni to nic nie ma na miejscu albo gdzieś utknęło albo coś innego ściema i tyle!! Coś może wchodzi ale to kropla w morzu!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Alex napisał:

Wydaje mi się ze te wszystkie ogłoszenia cebuli z kazachstanu to ściema!!!! Jak się zadzwoni to nic nie ma na miejscu albo gdzieś utknęło albo coś innego ściema i tyle!! Coś może wchodzi ale to kropla w morzu!! 

Kazachstan itp. przyjeżdża i jest całkiem realny ,ale jak już pisałem jest coraz droższy i to nie Holandia. Ponad 5 tys. km. i kolejki na granicach. Na to trzeba czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...