Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Advertisement

Cześć,

 

Czy jesli piszemy, to możecie już napisać jakie macie aktualne ceny i o ile macie opóźnienia ? Pomoże to innym.

Więc, jakie macie aktualnie ceny i u kogo ?

Tto nie jest tak, że jeśli ktoś odda tam gdzie Wy, to cena zaraz spadnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebullione
Godzinę temu, Gość damian napisał:

Cześć,

 

Czy jesli piszemy, to możecie już napisać jakie macie aktualne ceny i o ile macie opóźnienia ? Pomoże to innym.

Więc, jakie macie aktualnie ceny i u kogo ?

Tto nie jest tak, że jeśli ktoś odda tam gdzie Wy, to cena zaraz spadnie ;)

Dzisiaj mamy 1.45 a od jutra nie mamy wcale bo nie robimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
3 hours ago, Guest Cebullione said:

Dzisiaj mamy 1.45 a od jutra nie mamy wcale bo nie robimy

gdzie jest 1,45 - nie proponowali jeszcze tej ceny?

Co masz na myśli, że od jutro nie robicie ? nie obierasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebullione
58 minut temu, Gość Damian napisał:

gdzie jest 1,45 - nie proponowali jeszcze tej ceny?

Co masz na myśli, że od jutro nie robicie ? nie obierasz ?

Nie obieram, bo odbiorca powiedzial ze do weekendu majowego STOP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Rolnik z centrum

Wróciłem z lustracji cebuli zimowej i Wam powiem że będzie jazda w tym roku z zimówką . Zarówno moja jak i sąsiadów wszystko idzie w bąka . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebulione
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak tam panowie cebule po deszczu? Nie poprzyklejalo herbicydu?

Jest okej u mnie fajnie wszystko zadzialalo,  cebulka prezentuje sie super, ale dodam ze mialem bardzo wczesny termin siewu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
20 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Wróciłem z lustracji cebuli zimowej i Wam powiem że będzie jazda w tym roku z zimówką . Zarówno moja jak i sąsiadów wszystko idzie w bąka . 

Nie wszystko idzie tylko jakis procent z 20% moze tylko jest 4x wiecej zasiane jak w ubiegłym roku i 100% przezimowanie i tu bedzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kujawiak

Witam mam pytanie po ostatnim zabiegu herbicydowym spalilem 1,5 ha cebuli hyball chcialbym jutro ja zasiac ponownie ziemia ciepla 2 klasa posiadam podlewanie wiem ze jest pozno , planuje zasiac rijsniburger 5 czy przy odpowiedniej ochronie jestem w stanie osiagnac przywoity plon prosze o fachowa odpowiedz oparta doswiedczeniem nie zapisami w ksiazkach Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
18 minut temu, Gość Kujawiak napisał:

Witam mam pytanie po ostatnim zabiegu herbicydowym spalilem 1,5 ha cebuli hyball chcialbym jutro ja zasiac ponownie ziemia ciepla 2 klasa posiadam podlewanie wiem ze jest pozno , planuje zasiac rijsniburger 5 czy przy odpowiedniej ochronie jestem w stanie osiagnac przywoity plon prosze o fachowa odpowiedz oparta doswiedczeniem nie zapisami w ksiazkach Pozdrawiam

Ja w ubiegłym roku przesirwałem 26 kwietnia nie na 2 klasie ale gleba żyzne czarna ciepła też nawadniania rewelacji z niej nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kujawiak

No coz bede wiec prowadzil doswiadczenie i na biezaco was informowal co sie dzieje :) dzieki Kamil mam nadzieje ze u Ciebie wschody warzyw w tym roku dobre bo u nas bajka :) ale jak nigdy malo nas to cieszy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...