Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Advertisement
Gość Piotrula
3 godziny temu, Gość Kalin@ napisał:

A czy wogole trzeba zgłaszać to do sanepidu? Bo różne wersje chodzą.Warunkow to znaczy czego o jakie warunki chodzi ? 

Nie zgłoszenie skutkuje mandatem w razie kontroli  ? i zgłoszenie idzie wyżej czyli do Wojewódzkiej stacji tam przy kontroli mogą sypać niezłe sumy .

 

Ja np od każdego rolnika, dostawcy wymagam aby był zarejestrowany w sanepidzie . I każdy odbiorca też ode mnie tego oczekuje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Rolnik z centrum

Jasnowidz Krzysztof Jackowski  przewiduje że antidotum na Koronowirusa  będzie z cebuli .Jak by tak miało być to zabraknie jej na pułkach sklepowych jak ryżu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Kalin@ napisał:

Turysta jestem tutaj można tutaj pisać jakoś wiadomości na priv?

Zachęcam Ciebie jak i wszystkich forumowiczów do rejestracji konta na forum. Daje to możliwości pisania wiadomości prywatnych oraz grupowych. Podczas wysyłania postów nie czeka się na zgodę moderatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Advertisement
Gość Rolnik z centrum

Bo import stanął zupełnie . Koronowirus  zrobił ssanie na  jedzenie a i za 9 miesięcy też będą bardzo dobre wyniki  na oddziałach położnych . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Jak było tak ciepło w lutym to chciałem siać teraz ale jak zapowiadają ochłodzenie to znowu będzie siedzieć miesiąc w ziemi... Tylko problem będzie z herbicydami jak rok temu. Ale po 25 na pewno ruszamy. Kujawsko Pomorskie. Jak zimówki u was?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik sam w dolinie

Czy zaprawiał ktoś z Was nasiona cebuli actarą 25 wg jezeli tak to napiszcie jaką dawką i czy zwalcza smietke albo doradzcie mi czym zaprawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebullione
7 godzin temu, Gość Rolnik sam w dolinie napisał:

Czy zaprawiał ktoś z Was nasiona cebuli actarą 25 wg jezeli tak to napiszcie jaką dawką i czy zwalcza smietke albo doradzcie mi czym zaprawić 

Marshal 250 DS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...