Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cebullione
14 minut temu, beowulf87 napisał:

Ma ktoś informacje ile będzie można wyciągnąć od następnego tygodnia za obrana u st. Hit, frostym, eldom

1.20-1.30 maks to co pisza inni to cebulowy trolling:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebullione
3 godziny temu, Turysta napisał:

Dlaczego każdy uważa, że to co on dostaje to jest maks co można dostać? 

Bo robie cebule obrana od lat 90-tych , robie 5 aut tygodniowo i nie mam gdzie sprzedac wszystkiego w takich cenach jak piszecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Cebullione napisał:

Bo robie cebule obrana od lat 90-tych , robie 5 aut tygodniowo i nie mam gdzie sprzedac wszystkiego w takich cenach jak piszecie

Robisz 5 aut tygodniowo od lat 90 i nadal nie masz odbiorcy na tyle dobrego żeby mieć w nosie humorki Frosta Stanka i innych? 

Masz sanepid hacap i inne? Dlaczego przy tej ilości nie robisz eksportu? 

Pytam na poważnie nie, że się czepiam. Ja jestem cały czas nastawiony na to żeby robić takie ilości żeby eksport miał sens, bo robię jeszcze trochę za mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebullione
11 godzin temu, Turysta napisał:

Robisz 5 aut tygodniowo od lat 90 i nadal nie masz odbiorcy na tyle dobrego żeby mieć w nosie humorki Frosta Stanka i innych? 

Masz sanepid hacap i inne? Dlaczego przy tej ilości nie robisz eksportu? 

Pytam na poważnie nie, że się czepiam. Ja jestem cały czas nastawiony na to żeby robić takie ilości żeby eksport miał sens, bo robię jeszcze trochę za mało. 

Mam hacap i sanepid , ale nie zmienia to faktu ze czesto mam rowniez ch*jowa jakosc , nie mow mi ze masz caly czas super jakosx przy duzych ilosciach obierania maszynowego. Wiadomo ze czasami robie blue bag, ale czesto to skorka za wyprawke( dodatkowe koszty przygotowania, drozszy surowiec do przerobu) .A co do tego ze robimy cebule tyle lat zeby miec w nosie frost to niestety nie , zwiedzilsimy wiekszosc zakaldow w polsce przez te lata i mimo to nadal czesto zasilamy frost, bo jest blisko, bo jest wyplacalny, bo nie robi potracen, cena to nie wszystko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Cebullione napisał:

Mam hacap i sanepid , ale nie zmienia to faktu ze czesto mam rowniez ch*jowa jakosc , nie mow mi ze masz caly czas super jakosx przy duzych ilosciach obierania maszynowego. Wiadomo ze czasami robie blue bag, ale czesto to skorka za wyprawke( dodatkowe koszty przygotowania, drozszy surowiec do przerobu) .A co do tego ze robimy cebule tyle lat zeby miec w nosie frost to niestety nie , zwiedzilsimy wiekszosc zakaldow w polsce przez te lata i mimo to nadal czesto zasilamy frost, bo jest blisko, bo jest wyplacalny, bo nie robi potracen, cena to nie wszystko.....

Pewnie, że nie mam. Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć i czasami aż wstyd było jechać z tym co miałem zrobione. 

To fakt o froscie można mówić dużo, ale wyróżnia ich to, że płacą 

Napisz mi Twój numer na obieramyy@gmail.com może będę miał jakąś propozycję dla Ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leszek

"To fakt o froscie można mówić dużo, ale wyróżnia ich to, że płacą" 

W Polsce na przestrzeni lat mieliśmy wiele chłodni płacących aż w końcu źródełko funduszy wyschło. Po 2 latach mega strat na kontraktach w Polsce nie ma chłodni wypłacalnej a zwłaszcza te które inwestowały dóżo są w czarnej" d". Pamiętajmy ze budowa chłodni to kilkadziesiąt mln zł. 

Fala bankróctw dopiero przed nami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość adaddadd napisał:

no to zrobiles sobie suuuper reklame

Nie traktuje tego jaki portalu dla reklamowanie moich usług i żaden z Was nie wie kim jestem więc tym bardziej nie robi mi to różnicy. Rozumiem, że inni zawsze mają idealną jakość 

1 godzinę temu, Gość Leszek napisał:

"To fakt o froscie można mówić dużo, ale wyróżnia ich to, że płacą" 

W Polsce na przestrzeni lat mieliśmy wiele chłodni płacących aż w końcu źródełko funduszy wyschło. Po 2 latach mega strat na kontraktach w Polsce nie ma chłodni wypłacalnej a zwłaszcza te które inwestowały dóżo są w czarnej" d". Pamiętajmy ze budowa chłodni to kilkadziesiąt mln zł. 

Fala bankróctw dopiero przed nami. 

Padnie ta to w końcu pojawi się następna. Nie będzie sytuacji, że nikt nie będzie płacił. Albo raczej mam nadzieję, że nie będzie takiej sytuacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Obieracz
38 minut temu, Turysta napisał:

Ceny poszły w górę i nastała cisza w temacie! 

 

Tylko Ty kolego  siejesz panikę jak  ceny lecą nikt  więcej. A raptem robisz pewnie  2-3 tony  na dobę z babcią i dziadkiem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Gość Zenon27 napisał:

Witam 

W może ktoś wie w jakim terminie płaci za towar stanek? 

Jak się dogadasz. PODOBNO można się dogadać na tydzień. Ale to o tygodniu to tylko słyszałem więc nie bierz tego za pewniaka. 

 

A z tego co dziś usłyszalem (podkreślam że usłyszałem więc nie mówię, że tak jest na 100%)

Stanek spokojnie 1,25 

Frost 1,30 do nawet 1,35 dostają tyle dwaj Panowie M i M z dwóch różnych firm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kazik
2 godziny temu, Turysta napisał:

Jak się dogadasz. PODOBNO można się dogadać na tydzień. Ale to o tygodniu to tylko słyszałem więc nie bierz tego za pewniaka. 

 

A z tego co dziś usłyszalem (podkreślam że usłyszałem więc nie mówię, że tak jest na 100%)

Stanek spokojnie 1,25 

Frost 1,30 do nawet 1,35 dostają tyle dwaj Panowie M i M z dwóch różnych firm 

No to ja mam najwięcej 1.5   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...