Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Cebulorz napisał:

Ja tak samo, ale mam ten plus że bank nie woła jeść u mnie.  

A ludziom akurat przyda się wolne przed świętami. 

Raczej ludzią bardziej przydała by się gotówka przed świętami niż przymusowe przerwy , bo za urlopy ,że im płacisz to nie uwierze w tej branży , bo robią akord lub godzinówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebulorz

Planowo mają dostać premie za wyniki przed świętami. U niektórych to jest kolejną wypłata więc na święta będą mieli. 

A jak nie obieranie to mam wiele innych prac dla nich. Mogę nie obierać bez problemu, A że robimy prawie auto dziennie to myślę, że będzie to odczuwalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

wiadomo że jak się ma innych odbiorców którzy płacą wszystko w terminie to nie będzie się woziło na 45 dni które się przeciągają na 60 albo więcej jak wszystkie koszty płacimy praktycznie gotówka, ale na pewno jest dużo małych dostawców którzy mają tam po prostu blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jak ktoś chce wyrażac opinie o firmie X lub Y to jest specjalna sekcja na Forum pt. Opinie i Ostrzeżenia gdzie to można pisać in plus lub in minus o danej firmie, po zalogowaniu się i przestawieniu a nie anonimowo siać propagandę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość
Godzinę temu, beowulf87 napisał:

i jak z cena obranej? st. twierdzi że surowca jest masa

Surowca światowego jest sporo , dlatego ceny od sierpnia do teraz praktycznie stoją w miejscu .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

W całej Europie  brak śniegu . Nie ma śniegu , nie ma wilgoci . Jak do wiosny pogoda się nie zmieni to  głód na naszym kontynęcie gwarantowany . 

o głód to bym się nie martwił raczej o nadprodukcję.W tamtym roku susza jak diabli i co kukurydza 330zł ...ciekawe po ile by byla jakby sypała normalnie po 200zł??? warzyw też jest masa oferowanych na portalu. Skoczki się pewnie tez pojawią w tym sezonie w cubulce to minę skwaszą na koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

jakie 330 za kukurydzę ? Prosto od kombajnu wywoziłem mokrą i 480 zapłacili . Australia w ogniu u nas jakna razie susza to i cuda cenowe z kuku w tym roku powinny się dziać . Wczoraj pokazywali Norwegie , to tam zamiast tęgiego mrozu mają 18kresek na + . Do wiosny jeszcze wszysko może się zmienić , ale jak na razie jest susza  zimą . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

jakie 330 za kukurydzę ? Prosto od kombajnu wywoziłem mokrą i 480 zapłacili . Australia w ogniu u nas jakna razie susza to i cuda cenowe z kuku w tym roku powinny się dziać . Wczoraj pokazywali Norwegie , to tam zamiast tęgiego mrozu mają 18kresek na + . Do wiosny jeszcze wszysko może się zmienić , ale jak na razie jest susza  zimą . 

minuta 4:20 oferty 330 też widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Cebullione
8 godzin temu, beowulf87 napisał:

wracając do tematu: Eldom 1,38-1,40 netto greenyard na razie brak informacji co się dzieje w innych?

U nas bez zmian 1,40-1.45 na chlodniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...