Skocz do zawartości
Advertisement

XXIV Krajowe Dni Ziemniaka - Kalinowa 2017


Gość Stasiek

Rekomendowane odpowiedzi

Centro jaki ty jesteś płytki Uni właśnie o to chodziło żeby wepchnąć swoje maszyny , przywiązać chłopa do roli ,pchać towary na swoje markety a ty żebyś za grosze pracował . Ja wolał bym robić starymi Ursusami za godziwe pieniądze niż nowymi charytatywnie .

Ja płytki? To chyba Ty pusty, zazdrosny jesteś i tyle Ci napisze. Mogłeś się uczyć a nie rolnikiem zostać jak Ci tak źle na wsi? ale pamiętaj: wszędzie trzeba pracować. Globalizacji nie zatrzymasz. Kto ma więcej ten rządzi. Jedyne z czym mogę się zgodzić to markety ale tutaj to wielka polityka na europejskim szczeblu jak nasi politycy nie potrafią jej uprawiać to trudno teraz będziemy mieć rozdawnictwo i pomniki na każdym zakręcie a z tego nie wyżyjemy, ludzi do pracy brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dobrego zrobił PIS dla rolnika? Kazali by nam jeździć starymi ursusami. Dzięki. UE poszliśmy naprzód ciągniki z GPS same po polach śmigają.

pis przywrócił godnosc polakowi a psl nas sprzedal za stolki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sieradzak

Dziś usłyszałem w radiu że tej dziadoskim imprezie objął minister rolnictwa Jurgielt

Czas go oświecić jak firma a ,,,,,,, załatwiła rynek polskiego młodego ziemniaka a jak niezrozumienie to do to telewizja TVN będzie miał pozywke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Wroblew

Na jutro jakiś megafon ktoś weźmie ?? Bo należałoby sprowokować dyskusje. A wiadomo, ze jeśli grupa która chce dać jakiś przekaz nie będzie duża i nie będzie odpowiedniego nagłośnienia to nikt się tym nie zainteresuje. Jeśli będzie minister albo ktoś z rzadu trzeba próbować dojść do głosu. Zadać pytania. Naświetlić problem. Macie jaja ? Czh tylko odwagę przy komputerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wroblew

Coś się boje, ze to może być jakiś fake news. Chyba, ze to ten Karol, który powiedział bardzo mądre słowa na spotkaniu z v-ce ministrem rolnictwa 2,5 roku temu w blaszkach. Panowie. Bo ja widzę, ze na firmy są tez sabotażyści. Czasu jest mało. Niech każdy wie, ze jutro to może on odegrać ważna role. Będzie TVP, będą gazety. Pamiętajcie o tym, Żr to oni będą to opisywać o dawać tube w cała Polskę. Jeśli będziecie rozmawiać z kimś z gazety itd to wiedzcie co mówić. Leppera brakuje. Ale jakiś punkt zwrotny musi nastąpić. Jak długo jeszcze chcecie kopać po 2,5 zł za 15 kg ?! Po 4 to już dobrze ?! Bez kpin ! Ludzie szanujmy się na wzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wroblew

Nie wiem kto pisał o szkole ale bardzo dobrze będzie jeśli każdy zachowa odpowiednia czujność przez cały czas. Prawda jest taka, ze jeśli chłop sam się o swoje nie upomni to nikt za niego tego nie zrobi. Pamiętajcie, zeby się nie bać mówić tego co myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Obiektywny

Gdzie te wszystkie chłopki małorolne... dużo gadacie i nie wiecie o czym mówicie. Chyba nie myśleliście, że zachód da wam nowy sprzęt za darmo. Rozwijajcie się produkujcie więcej ale nikt wam nie zagwarantuje sprzedaży waszych produktów. Udusicie się własnym gównem a jak nie będziecie spłacać kredytów to sprzęty oddacie zachodowi z powrotem. Klasa robotnicza do was dokłada miliardy złotych ale wam ciągle mało. Banda zaściankowych krzykaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Obiektywny

Ledwo wiąże koniec z końcem bo musi dokładać do rolnictwa. Robotnikowi się zabiera prawie 50% tego co wypracuje. Między innymi po to by zniwelować różnice wpływów składek zus i krus. Co do blokowania importu. Wolny rynek. Bądźcie konkurencyjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo wiąże koniec z końcem bo musi dokładać do rolnictwa. Robotnikowi się zabiera prawie 50% tego co wypracuje. Między innymi po to by zniwelować różnice wpływów składek zus i krus. Co do blokowania importu. Wolny rynek. Bądźcie konkurencyjni.

sam sobie zaprzeczasz,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...