Skocz do zawartości
Advertisement

Na kogo głosować?


Gość Rolnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ubawioonyy

a co ukradli ? przytocz jakieś przykłady, albo afery/przekręty. Ja nie twierdze że oni są jak kryształ, ale wole ich niż PO przynajmniej coś robią

Co takiego zrobili ?? Ze rozdaja wszystkim jak leci moje pieniadze w ramach 500+ ??!! Kazdy jest szczery z cudzego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweł

pytałem co ukradli a piszesz o pijanych posłach. Masz nizej posła wywodzi sie z partii na którą chcesz głosować. Rozdawanie to nie kradzież, coś mieszasz żeby chyba ci wiecej faktów wyszło.  PO wyciągała na świtało dzienne nie prawidłowości - dobry żart. Nowak to ma w Ukrainie świetną posadke i ma gdzieś nasz kraj. Tak go ukarali :)  Hanie poświęcili ? w jaki sposób ?  chłopie co ty wypisujesz :D  to Pis powyciagał afery reprywatyzacyjne a Hania to sie teraz nie chce stawić na komisje ciekawe dlaczego. I pare osób już siedzi związanych z kamienicami

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Maksd8SgMR4

 

 

Skoki to były załozone przez WSI, jaki tam jest związek z Pisem ? prędzej z PO. Czytałeś ile milionów wyprowadzali między innymi "twoich" ?  czy ci sie nie chciało ? cały czas niektórzy widzą jak to "ich" pieniądze rozdają a jak "ich" kradli nie, nie rozumiem tego

 

https://www.youtube.com/watch?v=1RDv8_iaXWE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

pytałem co ukradli a piszesz o pijanych posłach. Masz nizej posła wywodzi sie z partii na którą chcesz głosować. Rozdawanie to nie kradzież, coś mieszasz żeby chyba ci wiecej faktów wyszło. PO wyciągała na świtało dzienne nie prawidłowości - dobry żart. Nowak to ma w Ukrainie świetną posadke i ma gdzieś nasz kraj. Tak go ukarali :) Hanie poświęcili ? w jaki sposób ? chłopie co ty wypisujesz :D to Pis powyciagał afery reprywatyzacyjne a Hania to sie teraz nie chce stawić na komisje ciekawe dlaczego. I pare osób już siedzi związanych z kamienicami

 

 

 

 

Skoki to były załozone przez WSI, jaki tam jest związek z Pisem ? prędzej z PO. Czytałeś ile milionów wyprowadzali między innymi "twoich" ? czy ci sie nie chciało ? cały czas niektórzy widzą jak to "ich" pieniądze rozdają a jak "ich" kradli nie, nie rozumiem tego

 

Senator grzegorz bierecki główny bohater afery SKOK to nie z pis ??!! Wiedze na ten temat to ty chyba czerpiesz z goscia niedzielnego. Tam te niewygodne fakty dla was sa pomijane. Wymienilem ci kilka najwazniejszych afer z ktorymi zwiazany jest pis i ludzie z nim zwiazani ale jak widze nie jestes w stanie tego przyjac do wiadomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze komentarze a teraz kakrety gospodarcze jest jesien 2014 rosyjski embargo na zywnosc z uni rzadzi PO PSL. Ceny warzyw sa smiesznie niskie to samo jablka MR wprowadza niszczenie upraw za ktore placi pomoc de minimis rolnicy biora kase za uprawiane warzywa banki rzywnosci kapusty marchwie pietruszki jablka ktore kosztowaly grosze na wiosne 2015 roku wedlug jesieni kosztuja krocie np kausta 10-15grjesien wiosna 1.2-1.5zl/kg podobnie marchew.P ietruszka zparu gr jesienia w czerwcu 2015 kosztuje 8-10zl/kg jablka sa rozchwytywane bija cenowe rekordy jednym slowem dla rolnikow to jedna z najlepszych wiosen z cenami owocow i warzyw jednym slowem z g...a zrobili zloto. Dalej sierpien wrzesien pazdiernik2015 jest susza kosmiczne ceny warzyw 25 pazdiernik 2015 sukces pis ceny warzyw za ich rzadow z miesiaca na miesiac sa coraz nizsze az w kancu laduja na chasioku np kapusta ktora kosztowala na jesieni 0.8-1.2 zl/kg aduje wpolu to samo z innymi warzywami czyli ze zlota zamienili w g...o. Tak wspaniale rzadza ze ta tragiczna sytuacia trwa do dni dzisiejszego to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było ssanie na jabłko była cena. Jaki czynnik polityki PO - PSl spowodował że była taka cena na jabłko w 2015 ? co takiego zrobili a nie robi teraz PIS ?  sadzcie wiecej i gadajcie że to przez kaczyńskiego jabłko nie płaci  :D  za pare lat bedzie z 6 mln ton i nie bedzie sie jabłka rwało tylko otrząsało jak wiśnie i sypało po 0,45 gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież we wczesniejszych latach też sie sprzedawało na wiosne tanio, zalezy jaki sie rok trafił, i embarga nie było i ceny nie było. Piszesz jakby za czasów PO co rok było jabłko po 2 zł. Po drugie z każdym rokiem jest wiecej nasadzeń, wez to pod uwage. Przez 5 lat np o ile wzrosła liczba hektarów. W pewnym momencie sie musiało zrobić za dużo, i to jest ten moment. Sprzedaz jabłka przecież nie staneła, jablko idzie tylko że jest duża podaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

Skoro na skiniecie palcem szeregowego posla premier Polski wybiega z tlumu i staje u jego boku ze spuszczona glowa to jak ma w tym kraju byc dobrze ?!! Wczorajsza scenka z obchodow smolenska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

rzeczywiście, straszny skandal. Ma to ogromny wpływ na interesy państwa. Tusk za to był na skiniecie palcem Merkel i zresztą do tej pory jest

Czyli to tez wina tuska ze pinokio-beatka taka ulegla ?? Buuuhahahahaha !! Ta wasza retoryka: no moze i tak, ale PO i tak bylo gorsze !! W zamach oczywiscie tez slepo wierzysz ? :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... cie obchodzi w co ja wierze. A PO oczywiście że bylo gorsze, bronili tylko Sbeków i ubeków, i ich emeryturek. Sam masz może rodzinke z przywilejami to narzekasz teraz bo od listopada sie kończy eldorado, kupa siana co miesiąc za kolaboracje, to jest normalne ?  cóż oprócz ujadania co niektórym nic nie pozostalo, a nastepne wybory wygra Pis czy sie to komuś podoba czy nie. Układ zamknięty który trwał przez 25 lat sie kończy. A partia stojących za oligarchami i zdrajcami niech sie powoli przyzwyczaja do przegranych. Idz na marsz wrzuć Kijowskiemu do puszki bo mu sie Iphone starzeje czas na nowy.

Edytowane przez IGRiT
usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoleńsk to nie kwestia wiary tylko faktów. Dla mnie polscy politycy są za ciency w uszach aby celowo doprowadzić do takiej katastrofy. Pytanie czemu Rosja nie chce oddac wraku jak są czyści, po drugie skąd tyle zagadkowych zgonów osób związanych z katastrofą, jest jeszcze opcja najbardziej prawdopodobna że Ruscy w tym "lotnisku" siedzieli nawaleni jak to ruscy i błędnie ich prowadzili do lądowania i podawali złe parametry. Ich znając wszystko jest możliwe. To ich lotnisko to sie nadawało do zaorania a nie lądowania. Może nam rozbawiony czy jak mu tam wyjaśni skąd tyle "samobójstw"  zbieg okoliczności rozumiem ?  bo z tego co czytam wie doskonale co tam zaszlo bo w TVNie wysłuchal

 

http://www.bliskopolski.pl/katastrofa-smolenska/zgony-poza-katastrofa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Ubawioonyy

smoleńsk to nie kwestia wiary tylko faktów. Dla mnie polscy politycy są za ciency w uszach aby celowo doprowadzić do takiej katastrofy. Pytanie czemu Rosja nie chce oddac wraku jak są czyści, po drugie skąd tyle zagadkowych zgonów osób związanych z katastrofą, jest jeszcze opcja najbardziej prawdopodobna że Ruscy w tym "lotnisku" siedzieli nawaleni jak to ruscy i błędnie ich prowadzili do lądowania i podawali złe parametry. Ich znając wszystko jest możliwe. To ich lotnisko to sie nadawało do zaorania a nie lądowania. Może nam rozbawiony czy jak mu tam wyjaśni skąd tyle "samobójstw" zbieg okoliczności rozumiem ? bo z tego co czytam wie doskonale co tam zaszlo bo w TVNie wysłuchal

 

http://www.bliskopolski.pl/katastrofa-smolenska/zgony-poza-katastrofa/

Faktow przedstawianych przez stankiewicz z solidarnych 2010 ?? :-) :-) na ruskich probujesz zwalac wine a dobrze wiesz jaka byla presja przelozonych pilotow na ladowanie akurat na tym lotnisku. Czemu nie upublicznią rozmowy jarka z bratem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

... cie obchodzi w co ja wierze. A PO oczywiście że bylo gorsze, bronili tylko Sbeków i ubeków, i ich emeryturek. Sam masz może rodzinke z przywilejami to narzekasz teraz bo od listopada sie kończy eldorado, kupa siana co miesiąc za kolaboracje, to jest normalne ? cóż oprócz ujadania co niektórym nic nie pozostalo, a nastepne wybory wygra Pis czy sie to komuś podoba czy nie. Układ zamknięty który trwał przez 25 lat sie kończy. A partia stojących za oligarchami i zdrajcami niech sie powoli przyzwyczaja do przegranych. Idz na marsz wrzuć Kijowskiemu do puszki bo mu sie Iphone starzeje czas na nowy.

Slepy i glupi zarazem jestes czy tylko takiego udajesz ?! Ilu jest komuchow i bylych sbkow w pis to tego nie widzisz ?? Co do wyborow to PO tez bylo pewne ze wygra te ostatnie wybory i co ?? tobie sie troche dziwie bo na razie to nie powinienes miec podstaw do tego by sadzic ze prog wyborczy przekroczy pis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jeszcze POLSKA....

Panie Ubawioony pana krytyka obecnych władz i niezadowolenie z rządów po-psl jest niskiego lotu.Jest pan zwykłym trollem , który aby zachować fason wykazuje niechęc do ekipy liberałów PO równając z ziemią PIS. Jest pan fałszywym człowiekiem a zarazem małym sprzedawczykiem bez jakiejkolwiek orientacji politycznej. Wiadomo rozliczanie władzy można już zacząć po półtorarocznych rządach.Sytuacja n polskiej wsi jest trudna i to problem złożony.8 lat władzy po-psl przyczyniło się do tego i trudno bedzie PIS owi to naprawić.PSL partia niby chłopska zdradziła wieś za garść ryżu w imię ciepłych posadek w agencjach rolniczych i innych instytucjach.PIS choć ma wady jest bliżej ukierunkowane na ochronę polskiego kapitału, wartości społecznych niż lewacko liberalne PO.Historia niepomyślnie pisze się dla Tuska i Kopacz iinnych prominentów PO.Kaczyński i jego partia ma prawo do dociekania prawdy i sprzątania bałaganu po PO, mają na to mandat i zaufanie społeczne.Polska nie jest brzydką panna na wydaniu jak mówiła pani premier Szydło , a Europa nie może być dwóch czy więcej prędkości o co zabiega nasz rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek

są osoby którym nic nie pasuje więc z takimi to nie ma co gadać bo nie ma o czym. Idealnej partii nie było, nie ma i nie będzie głosuje sie na jak najmniejsze zło. Pis jaki jest taki jest ale zaostrza prawo, jest za polskim kapitałem a nie sprzedaje wszystko jak leci za ułamek wartości. Widac że coś robią, nie popierają przyjmowania tych bandytów uchodzców. Nie rozumiem jak w katolickim kraju mogą rządzić krajem partie ateistów, ostatnie 8 lat to było tylko zwieńczenie działa niszczenia tego kraju, nie mamy żadnego przemysłu, żadnych światowych koncernów, media są nie nasze, banki nie nasze, produkty spożywcze na nasz kraj mają gorszy skłąd niż te zachodnie. Traktują nas jak kraj idiotów do dymania na każdym kroku, parobków gdzie jest tania siła robocza stąd tyle marketów i dyskontów u nas bo pracownik pracuje za 1/4 tego co na zachodzie i dorabia nie nasz kraj tylko zagraniczny. I ktoś ma jeszcze czelnosć mówić że to Pis cokolwiek niszczy. Tu już nie ma co niszczyć. Barany chodzą na marsze i biją brawo tym łajdakom trzymając unijną flage, a od poniedziałku idą w kierat od 6 rano zasuwając za 1700 zł w zachodnim markecie. Taki to jest rozum. Tusk to by im w gębe napluł a by powiedzieli że deszcz pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

Tak macie wyprane mozgi przez radio maryja i inne media rezimowe ze do was nic nie dociera. Ponad 1000 misiewiczow zatrudnionych po roznych strategicznych spolkach panstwa wam nie przeszkadza. 6 mln zl za portal internetowy dla fundacji corki szyszko rowniez nie budzi waszych zastrzezen. Jesli nie jestes beneficjentem 500+ to porownaj sobie 8 lat rzadow po-psl z 1,5 roku rzadow pis i powiedz jaka jest dla ciebie konretnie roznica na lepsze ?? Co konkretnie zmienilo sie dla ciebie ?? Dla mnie zmienilo sie za rzadow pis : nie moge kupic glupiego hektara ziemi na mazurach bo jest ustawa o ochronie ziemi, co raz trudniej znalezc mi ludzi do pracy przez 500+, musze posilkowac sie ludzmy z zagranicy, wiek emerytalny od 2018 dla rolnikow zostal podniesiony o 5 lat, w sklepach artykuly duzo drozsze niz przed 500+, ceny spadow i jablek deserowych za smieszne pieniadze, za po-psl mialem mozliwosc skorzystania z programu wycofania owocow z rynku. Pisiory szczekaja na bruksele jak stado kundelkow to nawet bruksela sie nie zajaknela o tym programie w tym roku. Na zniesienie embarga po stronie rosjan nie mamy co liczyc skoro caly czas machamy im zardzewiala szabelka przed nosem. Co z tego ze jablka ida na export do rosji przez inne kraje jak sa po 80gr/kg teraz !!!! Dowiaduje sie ze duzo drog ktore byly zaplanowane w mojej gminie nie uda sie zrealizowac bo zostale obciete srodki ( wojta mamy z pis, za po-psl co roku bylo budowane u nas kolo 25-30 km, teraz jak wubuduja 4 km to bedzie sukces !! O kanalizacji wojt kazal nam poki co zapomniec), w szpitalach na zabiegi kolejki jakich nigdy nie bylo , do kekarzy specjalistow to samo. W d*pie mam czy rzadzi prawicowiec lewicowiec czy liberal. Wazne zeby mi jego polityka nie szkodzila !!! Co mnie obchodza jakies objawienia fatimskie czy miesiecznice jak zaraz mi zaloza liczniki wodne na szpilki ktore mam w sadach bo chca zmienic prawo wodne ! Albo maja wprowadzic strefy ochronne przy studniach glebinowych i pare ha sadu bedzie stalo ugorem bo nie bedzie ich jak pryskac !!! Policja mnie jak nigdy nie kontrolowala na ciagniku tak teraz mam kontrole czasami i 2 dziennie !!! sprawdzaja wszystko, mandaty daja na prawo i lewo wszystkim za to za co kiedys dostawalo sie upomnienia a kontroli to ja mialem moze jedna rocznie albo wcale !!! Po-psl to zlodzieje ale przynajmniej nie mieszali mi w tym co mnie dotyczy !! Krus wczesniej byl nie do ruszenia a teraz roznie moze byc jak im braknie kasy w kolejnym roku na 500+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

Baran jeden z drugim twierdzi ze ue to bee ! To niech odda maszyny, zburzy budynki ktore wybudowal dzieki dotacjom. To prawda ze wiele rzeczy podrozalo i duzo zarabiaja posrednicy ale i tak jestesmy na + !! Tyle ile zrobilem dzieki dotacjom nie zrobilbym nigdy !!! To prawda ze w naszych arimr siedza w wiekszosci debile ktore nie maja pojecia o niczym. Ci co psiocza na ue to najczesciej najwiecej dzieki ue zyskali. Reszta co psioczy i nic nie skorzystala z ue to frajerzy !!!( jak mawial sawicki z psl ) nad nimi nie ma co sie rozczulac !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek

mózg to ty masz wyprany przez TVN. 1000 Misiewiczów a to dobre :) może milion ?  już mi sie nie chce ci szukać listy ilu takich gagatków było wcześniej bo nie w tym rzecz aby sie licytować. Policja cie kontroluje ? od tego jest, biorą kase min z tych twoich pieniedzy o których pisałeś. Jak bedziesz trzezwy i miał papiery to w czym kłopot ?  skonczy sie jazda narąbanych traktorzystów po wsiach raz dwa.  Co do cen jabłek do Sikorski machał szabelką i przez niego jest embargo także nie manipuluj faktami. Rozumiem że to Pisu wina że jabłko tanie :) sadzcie więcej to na pewno zdrożeje, wokól mnie już sie pojawiają nowe nasadzenia także chyba nie jest az tak zle. Krusu ci na razie nikt nie podniósł, za wode też licznika ci nikt nie każe zakladać wiec daruj sobie na ten czas takie fakty bo głupoty piszesz. Ciesz sie z tych dotacji za które tak wiele zrobiłeś, ja nic nie pisałem o dotacjach tylko o całokształcie. Ta cudna unia nakłąda na producentów mleka kary za nadprodukcje. A te dotacje to sie jeszcze czkawką odbiją. PSL ci najwiecej narobiło przez te 8 lat :D byli w koalicji rządzącej i wiele mogli i co ? co wieś skorzystała przez tyle lat ?  że paliwo było po 6 zl chyba   tam i tak PO rządziło wszystkim a oni to na doczepke byli bo musieli aby mieć większość w sejmie jako koalicja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek

i jeszcze jedno - spójrz może troche szerzej bo widzisz tylko czubek swojego nosa i piszesz tylko o sobie  "co dla mnie Pis zrobił dobrze" Dla ciebie może  i nic,"taki lajf"  jak mawiała moja nauczycielka polskiego wstawiając pałe. Świat sie nie kręci wokół wsi, jabłka i ciebie. Są też inne problemy.   Jeszcze sie taki nie urodził co by każdemu dogodził 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawioonyy

mózg to ty masz wyprany przez TVN. 1000 Misiewiczów a to dobre :) może milion ? już mi sie nie chce ci szukać listy ilu takich gagatków było wcześniej bo nie w tym rzecz aby sie licytować. Policja cie kontroluje ? od tego jest, biorą kase min z tych twoich pieniedzy o których pisałeś. Jak bedziesz trzezwy i miał papiery to w czym kłopot ? skonczy sie jazda narąbanych traktorzystów po wsiach raz dwa. Co do cen jabłek do Sikorski machał szabelką i przez niego jest embargo także nie manipuluj faktami. Rozumiem że to Pisu wina że jabłko tanie :) sadzcie więcej to na pewno zdrożeje, wokól mnie już sie pojawiają nowe nasadzenia także chyba nie jest az tak zle. Krusu ci na razie nikt nie podniósł, za wode też licznika ci nikt nie każe zakladać wiec daruj sobie na ten czas takie fakty bo głupoty piszesz. Ciesz sie z tych dotacji za które tak wiele zrobiłeś, ja nic nie pisałem o dotacjach tylko o całokształcie. Ta cudna unia nakłąda na producentów mleka kary za nadprodukcje. A te dotacje to sie jeszcze czkawką odbiją. PSL ci najwiecej narobiło przez te 8 lat :D byli w koalicji rządzącej i wiele mogli i co ? co wieś skorzystała przez tyle lat ? że paliwo było po 6 zl chyba tam i tak PO rządziło wszystkim a oni to na doczepke byli bo musieli aby mieć większość w sejmie jako koalicja

Nie jestes w stanie konkretnie przytoczyc korzystnych przykladow polityki pis dla wsi. Z tego wynika ze nawet zwolennicy pis nie widza takich przykladow bo ich po prostu nie ma !!! Rozliczac to sie trzeba bylo zaraz w 89' po transformacji, albo wtedy jak chcial Olszewski. Teraz to wszystko mozecie popic woda. Jedni i drudzy brali w rozkradaniu kraju taki sam udzial. Jarek ( tw balbina) z bratem w tamtym okresie tez miedzy nogami sie platali. Sa tak samo odpowiedzialni jak reszta. Sam dobrze wiesz ze kruk krukowi oka nie wykole !!

Jesli nie potrafia pomoc to niech przynajmniej nam sadownikom nie przeszkadzaja !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość piotrek

w czym ci przeszkadzają ? że traktorzystów kontrolują po wsiach ? na razie to przesadzasz. Po drugie ja im dam czas na razie rządza półtora roku w dodatku cała reszta hołoty zamiast sie wziąć do roboty to tylko przeszkadza, blokuje sejm i odstawia inne cyrki tracąc czas. Ale im o to chodzi aby przeszkadzać a im mniej pis zrobi tym dla nich lepiej. I umówmy sie że kaczyński nie sprawi że jabłko bedzie po 2 zł bo on nie jest cudotwórca. Co PSL zrobił dla wsi to też nie przedstawiłeś, a to że "nie przeszkadzali" to jakoś do mnie nie trafia jako zaleta biorąc pod uwage partie która rządzi w koalicji krajem przez 8 lat i ma władze. Jak dziś pamietam jak ludzie płakali nad porzeczką której sie nie opłacało zbierać..................albo wiśnie po 0,70, ktoś sie wtedy upomniał za wsią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

władza jest po to by rządzić , a nie panoszyć się, władzy się nie zdobywa, ale zostaje się wybranym , a Polska nie dzieli się na robotniczą i chłopską, ale społeczną. Komu to zawadza , tym ,którym skrócono koryto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawiooony

Kolejny przyklad wulkanow intelektu z pis: ustawa stoczniowa. Ustawa ta miala miedzy innymi zapewnic zerowy vat przy budowie statkow przez polskie stocznie. Na dwa statki wielozadaniowe zostal juz ogloszony przetarg przez Urzad Morski w Szczecinie. Problem w tym ze wspomniana ustawa tego typu statkow nie uwzglednia przy zerowym vacie. Efektem czego są tansze o 50 mln zl( nie musza doliczać 23% vatu dzieki zwolnieniu z vatu w ramach eksportu wewnatrzunijnego) oferty na takie statki ze stoczni zagranicznych. A podobno to tusk okradal stocznie, buuuuhahahahahaaa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ubawiooony

Przyklad kolejnej uczciwosci pis: w 2006 roku pis wylaczyl parabanki spod nadzoru KNF. Dzieki temu nie bylo kontroli nad skokami i mozna bylo kase wyprowadzac. Amber gold tez dzieki temu miala szanse zaistniec. Slupow z amber gold niby pozamykali natomiast bierecki ze skokow zostal senatorem w pis i ma sie bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...