Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Na kogo głosować?


Gość Rolnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Gość Gośćkasia

a czy rolnicy wiedza o tym że gdyby weszła ustawa emerytalna 67   60  to rolnicy straciliby prawo do wczesniejszej emerytury a kto kobiecie rolniczce dał by 1000 zł po urodzeniu dziecka a 500+  . O co walczy opozycja o koryto i emerytury ubeków i ormowców

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gienek Marchewka

PIS wydaje się że wszystko mogą ale jeśli będą drażnić rolników ustawami szybko skończy się ich rządzenie, tak samo jak PO-PSL gdy nazwał nas frajerami. Niech się wezmą za prawdziwych złodziei a nie szukają pieniędzy na dole gdzie najprościej. Całe to partyjniactwo siebie warte. Tamci kradli Ci pomniki stawiają a gospodarką nie ma kto się zająć. Dla zwykłego szaraka pozostała robota w polu. Markety to przecie dzięki nim mamy takie niskie ceny importują tylko a Polskiego na półkach mało. Ochronę Rynku należało by wprowadzić chociaż w czasie sezonu to by rolnik odetchną. Widzieliście jak francuscy rolnicy tłukli wina z importu w marketach wszędzie tak samo. "Od myszy po cesarza wszyscy żyją z gospodarza" Marny nasz los Panowie i Panie szkoda kłótni. Ja miałem tylko jednego kandydata ale teraz jest za późno www.youtube.com/watch?v=flKRe2ZMI-Y pozdrawiam Gienek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ciekawa

PIS wydaje się że wszystko mogą ale jeśli będą drażnić rolników ustawami szybko skończy się ich rządzenie, tak samo jak PO-PSL gdy nazwał nas frajerami. Niech się wezmą za prawdziwych złodziei a nie szukają pieniędzy na dole gdzie najprościej. Całe to partyjniactwo siebie warte. Tamci kradli Ci pomniki stawiają a gospodarką nie ma kto się zająć. Dla zwykłego szaraka pozostała robota w polu. Markety to przecie dzięki nim mamy takie niskie ceny importują tylko a Polskiego na półkach mało. Ochronę Rynku należało by wprowadzić chociaż w czasie sezonu to by rolnik odetchną. Widzieliście jak francuscy rolnicy tłukli wina z importu w marketach wszędzie tak samo. "Od myszy po cesarza wszyscy żyją z gospodarza" Marny nasz los Panowie i Panie szkoda kłótni. Ja miałem tylko jednego kandydata ale teraz jest za późno www.youtube.com/watch?v=flKRe2ZMI-Y pozdrawiam Gienek

A co konkretnie tobie POpaprańcy z chlopami z pslu ukradli w ciagu tych 8 lat rzadow ?? Kazdy powtarza za pisiorami jacy to zlodzieje ale konkretnie co wam ukradli ? Mnie np pisiory ukradli podstawowe prawo jakim jwst prawo do dysponowania swoja ziemia !!! Gdzie jest obnizenie wieku dla rolnikow tak szumnie zapowiadane przed wyborami ???!! Gdzie sa pieniadze na drogi gminne w mojej gminie ? ( wojta od lat mamy z pis, teraz rozklada rece na pytanie o nowe drogi i inne inwestycje w gminie !!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek

państwo okradali a nie Kowalskiego czy Nowaka. Poczytaj o WSI, pieniadzach z OFE jak łatali nimi budżet, pojedynczych afer nie wspomne bo dużo by pisać. Jak ktoś okrada państwo to i ludzi, bo państwo własnych pieniędzy nie ma tylko funkcjonuje z publicznych pieniędzy. Jak ktoś tego nie widzi to czerpie informacje tylko z zaklamanej telewizji i z niczego więcej więc ma nikłą wiedze. Wyjścia są dwa - albo będzie rządził Pis albo PO. Po rządziło 8 lat i co narobili realnie ?  ponad 2 mln ludzi wyjechało a bezrobocie jakie było ?  i to liczone bez tych co wyjechali, jakby zliczył wszystkich to by było dwa razy tyle. Dla mnie Pis to mniejsze zło i tyle, nie jestem żadnym fanatykiem Kaczyńskiego ale wiele rzeczy robi dobrze a nie broni SBeckich emeryturek. Pewna pani na marszu powiedziała tak - "przez 25 lat mielismy układ a Pis nam to niszczy"   jest nagrana na filmie na youtubie i to pokazuje prawdziwe oblicze PO, stworzył sie ukłąd zamknięty gdzie jeden drugiego klepal po plecach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nikt - to niebezpieczne.

Każdy totalitaryzm zaczyna od znalezienia wroga: Stalin to byli kułacy, Hitler to byli Żydzi, Japończycy walczyli o dobrobyt w Azji dla Azjatów i wrogiem byli mieszkający tam europejczycy, Franków walczył z komunizmem. Wszyscy oni chcieli dobrobytu dla swoich obywateli i żywili pogardę dla innych. Czy dzisiaj PIS nie szyka wrogów "drugi sofy", "potomkowie zdrajców", "postkomuniści" itd. po to tylko by uzasadnić przejęcie całkowitej kontroli nad poństwem, by doprowadzić do jedynie słusznej władzy na wzór wyżej wymienionych. Czyo to Maciarewicz rozbraja Wojsko Polskie aby utworzyć prywatną armię dla poskromnienia nieprawomyślnych. Tak było we Włoszech - brunatnego koszule, w Niemczech hitlerowskich - SA. Czy nikt nie potrafi zauważyć tych analogii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek nie pekaj

Każdy totalitaryzm zaczyna od znalezienia wroga: Stalin to byli kułacy, Hitler to byli Żydzi, Japończycy walczyli o dobrobyt w Azji dla Azjatów i wrogiem byli mieszkający tam europejczycy, Franków walczył z komunizmem. Wszyscy oni chcieli dobrobytu dla swoich obywateli i żywili pogardę dla innych. Czy dzisiaj PIS nie szyka wrogów "drugi sofy", "potomkowie zdrajców", "postkomuniści" itd. po to tylko by uzasadnić przejęcie całkowitej kontroli nad poństwem, by doprowadzić do jedynie słusznej władzy na wzór wyżej wymienionych. Czyo to Maciarewicz rozbraja Wojsko Polskie aby utworzyć prywatną armię dla poskromnienia nieprawomyślnych. Tak było we Włoszech - brunatnego koszule, w Niemczech hitlerowskich - SA. Czy nikt nie potrafi zauważyć tych analogii.

Bajki piszesz,w Polsce potrzeba Stalina,Hitlera zeby ta bande   POpaprancow  przegonic,26 lat rzadzili i jestes zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Basia2323

Pisiory nawet juz sie wziely za tabletki "dzien po". Juz nie pobzykacie na bosaka bez recepty !!! Kolejnego prawa zostalismy pozbawieni przez jadnie nam panujacych panow !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy prawem jest zabijanie ,,,,popracuj chwile na ginekologii jak  młode dziewczyny które wijąc sie w bólach prosza o pomoc ....własnie po tej tabletce nie zyj chwila włacz myslenie   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Basia2323

Od kiedy prawem jest zabijanie ,,,,popracuj chwile na ginekologii jak młode dziewczyny które wijąc sie w bólach prosza o pomoc ....własnie po tej tabletce nie zyj chwila włacz myslenie

 

Pracujesz na ginekologii jako sprzataczka ? Jaki zwiazek ma tabletka dzien po z zabijaniem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Guzik Cię obchodzi gdzie ja pracuje,,,co masz do sprzataczek ...!!!!szanuj innych to i Ciebie beda. A zwiazek ma ... jest przyczyna wziecia tabletki wiec jest i skutek ,,...pisałam o młodych dziewczynach [13-18}lat ..myslisz ze na zdrowie im wyjdzie branie tej tabletki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Basia2323

Guzik Cię obchodzi gdzie ja pracuje,,,co masz do sprzataczek ...!!!!szanuj innych to i Ciebie beda. A zwiazek ma ... jest przyczyna wziecia tabletki wiec jest i skutek ,,...pisałam o młodych dziewczynach [13-18}lat ..myslisz ze na zdrowie im wyjdzie branie tej tabletki ...

... popytaj ginekologow, poczytaj z roznych zrodel literature fachowa, dopiero wtedy zabieraj glos. W przeciwnym razie blaznujesz i mylisz tabletke dzien po z tabletka wczesnoporonna !!! Staraj sie sama myslec a nie rzucac haselki z radia maryja !!!

Edytowane przez IGRiT
usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tabletka dzień po jest dostępna nikt tego nie wycofał z rynku, w czym problem ?  wstyd do lekarza iść ? a na aborcje to nie wstyd i to jeszcze za takie pieniadze ? nie rozumiem. Wystraczy sie dobrze zabezpieczać i nie ma problemu. Jak ktoś nie wie jakie konsekwencje niesie seks bez zabezpieczenia to jego problem. A jesli już ktoś jest przezoprny do bólu to można na spokojnie iść do lekarza wykupić tabletke schować i po kłopocie. Ale najwiecej do gadania mają młode typiary spod wiejskich remiz, co mają co weekend inengo "partnera"  dla nich to prawdziwa katastrofa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Człowiek nie jest przedmiotem ani zwierzęciem. Informuję, że wszelakie gwałty, także na sobie, są złe. Aborcja oraz antykoncepcja tak samo.

 

 

Co do pytania na kogo głosować, to warto popatrzeć na to co kto robił, robi. Tym którzy korzystają z lewackich mediów polecam posłuchać też prawicowych i wtedy na spokojnie siąść, zastanowić się

gdzie rzeczywiście mówią prawdę. No i myśleć samodzielnie. W dzisiejszych czasach chyba najbardziej błędnie jest pojmowana wolność. Jak idziesz za popędami, żądzami to jaka to wolność? To jest zniewolenie.

Wolność również nie oznacza braku zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość W komzyy

Pisiorki, wasz antek znowu odplynal... dzisiaj w pewnym programie zarzucil walesie ze to najwiekszy i najgrozniejszy zdrajca solidarnosci. Oczywiscie antek ma prawo tak sadzic nic mi do tego, tylko zastanawia mnie jedno - to kim wg antka jest prokurator prl piotrowicz skazujacy czlonkow sokidarnosci wyniesiony znowu na piedestal przez pis ??!!! Czy ktos moze mnie z was oswiecic w tej kwesti ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...
Gość Znafca

Kłótnia jak przedszkolaków:P.Znowu ten bełkot że niby pis dobre bo PO złe albo na odwrót:P.Obydwie te partie to 5 kolumna nieuki i umysłowe małolaty:P.A bieda jest następstwem  głosowania na obydwie te partie i nie tylko te:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
Gość Franek Polski

W czwartek Komisja Europejska potrąciła Polsce kolejnych 30 mln euro z należnych nam funduszy - podała korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon. Decyzja ma związek z niedostosowaniem się polskiego rządu do orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości UE ws. tzw. Izby Dyscyplinarnej.

"Straciliśmy 30 mln euro. Komisja Europejska potrąciła Polsce kolejną, siódmą transzę kar w związku niewykonaniem orzeczenia TSUE w sprawie Izby Dyscyplinarnej. Pieniądze straciliśmy wczoraj, dokładnie w rok od nałożenia na Polskę 1 mln euro dziennej kary. Straciliśmy już w sumie 267 mln euro, ponad 1,2 mld zł" - wylicza na Twitterze reporterka RMF FM.

Siódma transza dotyczy okresu od 28 czerwca do 27 lipca tego roku. Jak wskazuje RMF FM, obecnie na liczniku jest już 359 mln euro (blisko 1,7 mld zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość uczeń proroka

Od 89 r te same ryje przy korycie

Jak chcecie coś zmienić???

 

Nie można cały czas robić tego samego i oczekiwac innych wyników

 

Ani piss ani po

Potrzebujemy ludzi wykształconych,etycznych i bezpartyjnych...ekipy fachowców bez ideologii by budować wspólne dobro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...