Skocz do zawartości

Kiedy będą młode ziemniaki 2017


Gość CIMITERO

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Majki

Tydzień różnicy w kopaniu ? Chyba żart.

 

wsadziłem riwiere 10 marca połowe dałem błak jak i ziemniaki sa juz na wierzchu drugą czesć wsadziłem bez ukorzeniacza i ziemniaki w ziemi połowe sytemu korzeniowego tak samo przykryte ukorzeniacz są efekty na młodym ziemniaku minimum tydzień różnicy w kopaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość sieradz

Nie jest dobrze. Za ciepłe noce i dni.

18 hektarów okryłem w tym roku w tamtym roku zapłaciły młode ziemniaki ciekawe co będzie w tym  na razie ciepłe noce i gruntowe ziemniaki będą gonić  zaryzykowałem w zeszłym roku miałem 9 ha okryte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hektarów okryłem w tym roku w tamtym roku zapłaciły młode ziemniaki ciekawe co będzie w tym na razie ciepłe noce i gruntowe ziemniaki będą gonić zaryzykowałem w zeszłym roku miałem 9 ha okryte

W tym roku okrywa nie ma dużego wpływu na przyspieszenie. Jedynie zabezpieczy przed przymrozkami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hektarów okryłem w tym roku w tamtym roku zapłaciły młode ziemniaki ciekawe co będzie w tym  na razie ciepłe noce i gruntowe ziemniaki będą gonić  zaryzykowałem w zeszłym roku miałem 9 ha okryte

a co ma to wspólnego z gniciem czlowieku przykrywasz 18 ha przykrywasz i takie bzdury piszesz co ci zapłaciło w tamtym roku muysle ze moze 18 ar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość małopolanin

sieradz tak tak masz racje i juz masz zaplanowany nie zysk z tego ziemniaka tylko co juz za te ziemniaki kupisz... zeby sie w tym roku czasem nie pomylic.. ale tyrajcie tak dalej każdy w dupe łopatą dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin

rumuni nas zaleją młodym ziemniakiem wczesne to temat stracony czerwiec lipiec 4zł

 

rumuni nas zaleją młodym ziemniakiem wczesne to temat stracony czerwiec lipiec 4zł

rumuni nie zdązą w tym roku zalać nas ziemniakiem   początek maja kopanie  ziemniaki juz powychodziły  z ziemi  z okryć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jaki bd kwiecień jak będzie po 20 stopni i przymrozków żadnych nie będzie to czemu nie :) ale jak jakieś klęski ne będzie to przykrywane ziemniaki będą za marne grosze może te pierwsze 2-3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...