Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

ceny ziemniaka - notowania


Gość poinformowany

Rekomendowane odpowiedzi

jakie 14 zł to jest cena wyjściowa na bronkach jak bylem w tamtym tygodnhu to drobny 4 niby möwią a jadalną oddamał po 13 to każdy dawał wiem źe í za 12 kupi a zejście to słabe a jak zejście i cena na zjazdowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość mariusz

jakie 14 zł to jest cena wyjściowa na bronkach jak bylem w tamtym tygodnhu to drobny 4 niby möwią a jadalną oddamał po 13 to każdy dawał wiem źe í za 12 kupi a zejście to słabe a jak zejście i cena na zjazdowej?

 

 

Zjazdowa żółty 8zl wyjście za 7zl oddaje każdy zejście słabe,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań - ceny lekko podskoczyły tzn. 8+ za worek ...

Podejrzewam, że to jest efekt tzw. Świąt, bo nie wiem jak u Was ale tutaj Pyry na Święta muszą być ...

Zobaczymy co będzie w Styczniu ...

 

Życzę wszystkim Wesołych Świąt i smacznego ziemniaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel

Witam

Proszę państwa temat forum dotyczy cen ziemniaka i może lepiej tego sie trzymać bo zdaje się schodzić na inne tory...

Jaka jest w tej chwili (ale realna) cena którą można wziąść za ziemniaka czerwonego (belarossa - czyli na export)?

9 / 15 kg realne w hurcie oczywiście??

lubelskie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po co piszecie takie bzdury ze kupujecie po 9 jak ogłoszeń po 7 full i wszystko do negocjacji...w ten sposób ceny nie podniesie my. ..

 

Dlaczgo bzdury? Byłeś na WGRo w Poznaniu, że twierdzisz, że bzdury?

Gwoli ścisłości na pierwszej stronie ogłoszeń masz oferty sprzedazy od 6 do 8 zł, z całej Polski, ciężko zdalnie powiedzieć jakiej jakości ...

Na drugiej nawet ktoś po 11 sprzedaje ... ale to już na górkę sobie zazyczył ...

Na WGRO widzisz co masz, masz wybór, przywiezone w jedno miejsce i super jakości bo jak masz kiepskie to nie sprzedasz ...

A skoro insynuujesz, że próbujemy windować cenę, to prędzej o to bym podejrzewał sprzedających na WGRo, oni w jednym miejscu mogą się zgadać i lekko podwinodować cenę ... a mi się nie opłaca na drugi koniec PL jechać po te 2 złote na worku i gdy nie wiem co tam zastanę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Dziad z dziada pradziada

Wszystko zalezy od od jakosci towaru i kupca. Malopolska-jarmark Proszowice cena do hurtu na przerzut za zoltego max 6PLN/15kg. Jakosc jak to na jarmark szykowane:-) . Firma handlowa pare km od Proszowic-cena 0.60PLN/kg netto do ich big-baga kaliber 40-70mm bez kielkow, zazielenionych, uszkodzonych. Wniosek: mozna kupic za 5 zlotych worek od rolnika a rolnik moze i sprzedac po prawie 9,5zlotego tak samo liczac a jeszcze workow nie doklada i workowania wazenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...