Skocz do zawartości

Kapusta CoolWrap


Gość darson

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Producent

słyszał ktoś o kapuście cuulwrap czy jakoś tak

 

Tak kolego.

To jest kapusta COOLWRAP. 

Bardziej płaska niż Agresor i sprzedawana jest typowo na gołąbki na sztuki.

Widziałem ją w Selgrosie pakowaną oddzielnie w folię termokurczliwą i z przepisem na gołąbki cena 3,49 szt. ale czy ktoś to kupuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrekAv.

Tak kolego.

To jest kapusta COOLWRAP. 

Bardziej płaska niż Agresor i sprzedawana jest typowo na gołąbki na sztuki.

Widziałem ją w Selgrosie pakowaną oddzielnie w folię termokurczliwą i z przepisem na gołąbki cena 3,49 szt. ale czy ktoś to kupuje?

Jak niemasz pewnego odbiorcy na CoolWrapa to daj sobie spokój! Robaczki ją uwielbiaja i choroby bo niziutka na głąbiu i słodka! Kolega dostał nasiona od odbiorcy w tym sezonie z pewnym zbytem - w natępnym sezonie już jej niechce znać:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gość

no właśnie u mnie w okolicy jest firma amplus i strasznie ją za chwalają i namawiają do produkcji i chciałem sie dowiedzieć czy ją ktos juz miał a widzieć to widziałem ją we firmie amplus na spotkaniu i próbowałem to wyśmienica i sądze ze w niedługim czasie wyprze z rynku kapuste pekinską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

no właśnie u mnie w okolicy jest firma amplus i strasznie ją za chwalają i namawiają do produkcji i chciałem sie dowiedzieć czy ją ktos juz miał a widzieć to widziałem ją we firmnie amplus na spotkaniu i prubowałem to wyśmienica i sądze ze w niedługim czasie wypsze z rynku kapuste pekinską

Nie podniecaj się tak tylko zapytaj gościa co ją dla tej firmy uprawia czy taka rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Trochę późno komentuję, ale dopiero wczoraj (07.09.2019) w Biedronce po raz pierwszy zobaczyłam kapustę coolwrap. Kupiłam z ciekawości nie wiedząc do czego jest polecana. Skusiły mnie cienkie luźne liście i pomyślałam, że powinna być dobra na gołąbki. Gołąbki właśnie się duszą, nie wiem jakie będą w smaku, ale byłam zachwycona łatwością parzenia liści i łatwością zawijania. Ta kapusta do samego środka ma cienkie dość gładkie liście, podobne jak na wierzchu, tylko oczywiście coraz mniejsze. Podczas przygotowania nic nie odpada, a liści jest dużo pomimo, że są luźne. Z jednej dość dużej kapusty coolwrap wyszło mi ich tyle ile zwykle z dwóch zwykłych białych kapust. Nieporównanie szybsza i łatwiejsza praca. Jeżeli tylko ta kapusta będzie do tego smaczna, to na pewno będę ją kupować. Nie robię tu żadnej reklamy, jestem zwykłą starszą panią, która kupuje dużo warzyw i chętnie sprawdza nowe produkty.  Zajrzałam tu, bo sama chciałam się dowiedzieć czegoś o tej kapuście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna kapusta -trochę jeszcze mało znana. Idealna na gołąbki w różnych wariacjach.

Kupiłem w zeszłym roku w Kauflandzie potem cisza i o to dziś znów ją mam!

Gdyby była ciągłość sprzedaży na pewno przyjmie się na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłam dzisiaj tą kapustę z myślą o gołąbkach. Zależy mi na dużych liściach. W klasycznej kapuście są zwykle bardzo małe i w dodatku trzeba się nieźle namęczyć żeby je pościągać. Jeżeli tylko będzie smaczna (a przekonam się o tym jutro), to będzie to dla mnie jedyny sensowny wybór planując przygotowanie gołąbków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malorolny

Jakiś gamoń próbuje rozkręcić towarzystwo do uprawy tego rodzaju kapusty i podpisuje się innymi nickami. Ciekawy sposób, może myśli, że nagle wszyscy zaczną sadzić taką kapustę i kupi ją za pół darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleki znajomy dostał od sprzedawcy (firma ok Krakowa) próbkę 1000 nasion i robactwo niestety ją pokonało.Pogryziony jak h... Ani jednej nie wycioł. A pryskana była tak jak inne odmiany. Mnie się wydaje że to nie jest towar na nasz klimat i ogulne warunki. To już pekina łatwiej upilnowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Też zakupiłam wczoraj w biedronce. Czy się nada czy nie sprawdzę w weekend ale mam inne pytanie. Chciałabym z czystej kobiecej ciekawości spróbować wyhodować u siebie na ogródka kilka główek może uda się uchronić przed szkodnikami w ilości detalicznej, tylko nie mogę nigdzie dostać nasion. Ktoś coś gdzie można zakupić taką zwykła malutka paczuszkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2019 o 15:08, tradekraków napisał:

Odmiany jak najbardziej na nasz klimat , ale cena ktora oferuja pod kontrakt jest bardzo niska ? Ktos wie ile placili za sztuke ? 

1.2 zł netto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
Gość Konsumentka

Rzeczywiście mega łatwo się te liście ściąga, gołąbki zajęły mniej niż połowę czasu. I smakują o połowę mniej bo ja najbardziej lubię liście kapusty w gołąbkach a tu takie cienizny. Podobne wyszły mi z pekińskiej chociaż te smaczniejsze to wydaje mi się że warta uwagi ale trzebaby dawać po dwa liście co w porównaniu do zwykłej kapusty jest mocno nieekonomiczne. Do re rozwiązanie na szybszy obiad niż klasyczne gołąbki ale wtedy w sumie można zrobić cokolwiek innego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...