Skocz do zawartości

Przetarg ANR Kobierzycko


Gość Irek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja płace 3 tys i płace podatek  dzierzawca bieze dopłaty  2 ha Słomków  ale mam deszczownie podlewam wczesny ziemniak i pekińska  dwa plony mi sie opłaci ziemia pod domem 

Nie kłam ja tu mieszkam i nie znam tak głupich ludzi. To może ja Ci wydzierżawię?! Studnie dostaniesz gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Kobierzycku rolnik ze Słomkowa chce zgarnąć całość 55hektarów bo ma blisko studnię ma dać 3tony

Sam chętnie bym na to wystartował ale z tego co wiem to zaczyna się wyścig osłów.Pozatym to od połowy w stronę Zawadek ta ziemia jest bardzo słaba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chętnie bym na to wystartował ale z tego co wiem to zaczyna się wyścig osłów.Pozatym to od połowy w stronę Zawadek ta ziemia jest bardzo słaba.

ja zagarne całosć 55 ha bede najbogatszym rolnikiem na gm wróblew  alez bedzie zdziwienie i  kazdy bedzie sie zastanawiał z kąd mam kase  mało rolni niemają poco startować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość małorolny

Ty najpierw zastanów się skąd weźmiesz kasę na obrobienie tego i nawóz.Żebyś się czasem nie przeliczył.Jakby było to takie opłacalne pole to Hadrian by tego nie puścił.Zostawił sobie najlepsze kawałki a resztę oddał niech się osły męczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osły nie osły 50ha drogą nie chodzi w sieradzkim kto zaklepie potem moze kupi a chętnych niewielu, swoją drogą z Błaszek mają też startować już wadia po przelewali, a ten dzierżawca to przecież on nic nie inwestuje tylko na wycieczki jeździ z firmami cały pgr do ruiny doprowadzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku informacji powiem . Ta ziemia nie jest do kupienia tylko do wydzierżawienia!! To SĄ TERENY INWESTYCYJNE a nie gleba rolna. Chyba , że postawicie Fabrykę i to najlepiej Fabrykę pieniędzy :). . Nawet ceramika Tubądzin  nie porwała się na ten teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... z gminy Wróblew ... by z pod siebie zeżarli  bedą sie bili na łeb wam nasypią tyle ziemi ze wam starczy A do tych najbogatszych nie zawsze karta idzie dobrze rok i jesteś dziadem 

Edytowane przez IGRiT
usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty najpierw zastanów się skąd weźmiesz kasę na obrobienie tego i nawóz.Żebyś się czasem nie przeliczył.Jakby było to takie opłacalne pole to Hadrian by tego nie puścił.Zostawił sobie najlepsze kawałki a resztę oddał niech się osły męczom.

bogaty wezmie cąłosc 55 ha i bedzie jeszcze bogatszy bo ziemia  najlepsza inwestycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziemia najlepsza inwestycja ale znaleźć głupiego który by na niej zap.... od świtu do zmierzchu dla satysfakcji to coraz trudniej, a tak swoją drogą scenariusz tego przetargu już dawno został napisany tak jak na Kalinową pozdrawiam naiwnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt bo przetarg jest ale dopiero za miesiac ale z tego co wiem to hadrian tego níe pusci a byle chłopki co sie dorobiły john deera tyraniem jak murzyn niech sobie nie mysla ze tak odrazu to złapia bo przetarg przetargiem a układy układami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hadrian nic nie weźmie będzie teraz pracował ale dla Kalinowej kolego, dopiero zobaczy jak praca wygląd. Zazdrościsz? przecież też możesz kupić john deera to taki sam jak każdy inny ciągnik, weś się do pracy a nie głupoty wypisujesz.

 

Nikt bo przetarg jest ale dopiero za miesiac ale z tego co wiem to hadrian tego níe pusci a byle chłopki co sie dorobiły john deera tyraniem jak murzyn niech sobie nie mysla ze tak odrazu to złapia bo przetarg przetargiem a układy układami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemia, ziemnia, ziemnia nie jeden z 25ha więcej wyciągnie niż ten z 250ha, wiec dajcie sobie spokój z tym pisaniem Panowie, lepiej odpocznijcie i wyjedzcie na urlop oderwać się trochę od tego przysłowiowego pługa bo staliście się niewolnikami własnego hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...