Skocz do zawartości

szukacz

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam traktora do 200 000 zł marka bez znaczenia, tylko by za stary nie był, 5 ha pola, znalazlem jednego deera rocznik 2006 ale jak się okazało właściciel już go zdążył sprzedać, co proponujecie?

uwazaj  jak kupujesz  john deere ja kupiłem miał 5 lat i zajechany  silnik  5000 tys motogodzin miał koszty ogromne remotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie do 5 ha to 60 dobra Pan kup za 35 tys. do 5 ha niema co tak inwestować chyba ze 50 ha. Albo jak Pan masz tyle wolnej gotówki to pełen podziw.

a co to takiego ja mam 12 ha ciągnik 160 km i pług 5 skibowy obrotowy owerum wszystko brałem nowe to swiadczy ze sie dobrze gospodarzy i stać go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje kubotę ja mam już 10 lat i jest bez zarzutów zadnych jak do tej pory awarii a co lepsze straszyli mnie wszyscy że ciągnik nie bardzo ale w porównaniu z innymi które miałem ten się nie umywa jest naprawdę bardzo dobry polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

to ja na 15 ha mam t-25 i do cięższych prac podnajmuje sąsiadów z ciagnikami 100+ KM

wolałbym dokupić 5 ha pola za te pieniądze niz wydać je na ciągnik

mam takich w okolicy - 160 KM i 4 hektary - zanim ustawią maszynę do końca to pole im się kończy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Kupując używane maszyny rolnicze podobnie jak kupując używane samochody trzeba choć trochę na tym się znać, żeby nikt nie chciał nas oszukać. W Polsce nie ma czegoś takiego jak na zachodzie że jak się coś od kogoś kupuje to jesteśmy informowani, że coś jest popsute związku z tym cena jest niższa. W Polsce każdy się cieszy jak kogoś uda się oszukać i ktoś zapłaci drożej.

W wracają do tematu do gospodarstwa o powierzchni do 5 ha kupiłabym Ursus C-330 Części zamienne dość tanie więc nie ma problemu gdyby coś się popsuło. Jest to dość uniwersalny ciągnik więc powinien dobrze  się sprawdzić.

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość miastowy

Ze  zlota nie jest ale w tamtym roku chektar lichej kapusty na przechowanie 40 ton z ha srednio sprzedana po 2500 zl tona jest 100tys z5ha warzyw mozna miec wiecej niz ze 150ha zboza tymbardziej gdysa susze 5ha zawsze mozna podlac w tym roku 1ha na lipca podlewanych ziemniakow to lekka reka 30 ton to 2000 woreczkow w lipcu 25zl woreczek masz 50 tysi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...