Skocz do zawartości

stawki Ukrainców


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stop.......

Zeby zarobic to trzeba miec jako takie pojecie o robocie;a nie najac fajtlape i sie z nim meczyc bo on tylko liczy zeby godzina zleciala.jak kto najmuje tylko do ciecia kapusty na kilka dni to moze i po 20 zl na godz dac bo to tylko kilka dni i nie ma znaczenia cena bo to sa tylko chwile;ja zatrudniam Polakow caly rok dostaja 2500 na mies i jest ok.z drugiej strony sa lldzie bardzo sprytni  ktorym mozna dac  i 15zl bo zrobi za 2 lub 3 niedomylkow i uwazam temat za zamkniety;nie ma co sie rozpisywac bo jak kto chce wiecej zarobic o bylo sie uczyc albo wynocha za granice;a potem ma pije,zona ...... i inne takie tam.pozdro dla pracodawcow i pracownikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 236
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Grzegorz

Ja place 6,5 na godz i daje wszystkie produkty, kucharka im gotuje obiad za kucharka ja place. Maja centralne, prysznice, pralkę, prawdziwy hotel pracowniczy. Wydają tylko na swoje zachcianki. pracowników mam tyle ile mi w danej chwili potrzeba. Nie wiem skąd wy macie te stawki po 11 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zeby zarobic to trzeba miec jako takie pojecie o robocie;a nie najac fajtlape i sie z nim meczyc bo on tylko liczy zeby godzina zleciala.jak kto najmuje tylko do ciecia kapusty na kilka dni to moze i po 20 zl na godz dac bo to tylko kilka dni i nie ma znaczenia cena bo to sa tylko chwile;ja zatrudniam Polakow caly rok dostaja 2500 na mies i jest ok.z drugiej strony sa lldzie bardzo sprytni ktorym mozna dac i 15zl bo zrobi za 2 lub 3 niedomylkow i uwazam temat za zamkniety;nie ma co sie rozpisywac bo jak kto chce wiecej zarobic o bylo sie uczyc albo wynocha za granice;a potem ma pije,zona ...... i inne takie tam.pozdro dla pracodawcow i pracownikow

Pajacu jqki ty mwasz szacunek dla ludz ze jeezcze ci ktos nie napral o co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian

Ja z mazowieckie też płacimy 7 ale było i tacy ze chcieli 8. To też do domu. Jak pozwolimy żeby rządziły to będą nami rsądzić i robić co chcą.

jak chcesz ludzi za darmo to musisz do Afryki jechać tam dosyć w siatkę nalapiesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian

witam, ja też płaciłem 7 w rwanie i teraz i nie ma problemu, a kto chce płacić 8 to niech płaci jego wybór. A ta złotówka w kwesti całego rwania to około 10 tyś a za takie pieniądze można sobie zawsze jakąś maszynę kupić czy poprawić warunki dla Ukraińców w mieszkaniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD NOWEGO ROKU SKOŃCZY WAM SIE ZATRUDNIANIE ZA 7-8 ZŁ KAZDY MUSIAŁ BEDZIE PŁACIĆ NAJMNIEJ 12 ZŁ  NIE BEDZIE WYZYSKU PRACOWNIKA SAMOCHODY Z SALONU PO 100-250 TYS,ZŁ  INFINITI MERCEDESY  LEKSUSY  A CHYTRY SKNERA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian

OD NOWEGO ROKU SKOŃCZY WAM SIE ZATRUDNIANIE ZA 7-8 ZŁ KAZDY MUSIAŁ BEDZIE PŁACIĆ NAJMNIEJ 12 ZŁ  NIE BEDZIE WYZYSKU PRACOWNIKA SAMOCHODY Z SALONU PO 100-250 TYS,ZŁ  INFINITI MERCEDESY  LEKSUSY  A CHYTRY SKNERA

chcesz 12 zł to jedz do Niemiec, zapłacisz za mieszkanie prąd gaz wodę to ci się zaraz odechce a i pracować będziesz musiał bardziej nie to co w Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jakiś czas wogóle nie bedzie ukraińców nawet jak bedzie ktos chciał dać więcej. Skończy sie raz dwa chodzenie z rączkami w kieszeni po polu i doglądanie "murzynów" jak to ktoś ujął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarob 12 brutto odprowadz podatki, dojedz do pracy wruc z niej, zaplac za mieszkanie prad gaz, pojedz do biedronki na wlasny koszt, kup sam warzywa. Zobaczysz ile Ci zostanie. A teraz druga strona medalu: zaloz sad, kup drzewka, rusztowanie, opakowanie, maszyny, postaw chlodnie, kup opryski, nawozy, paliwo, ponies wydatki stale (ubezpieczenia) i SPRZEDAJ NA KONIEC JABLKO ZA 0,60GR!!!!! Eldorado sie skonczylo i nie wruci. Dobre jutro juz bylo w sadownictwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to prawda. Nie ktorzy szanuja Swoich pracownikow i pracownicy doceniaja to. Do mnie przyjezdzaja Ci sami juz kilka lat. Stawka to jedno, a socjal, relacje to cos rownie waznego. Pracownik to nie "murzyn" tylko czlowiek, ktory potrzebuje szacunku.

 

za jakiś czas wogóle nie bedzie ukraińców nawet jak bedzie ktos chciał dać więcej. Skończy sie raz dwa chodzenie z rączkami w kieszeni po polu i doglądanie "murzynów" jak to ktoś ujął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sylwek

chcesz 12 zł to jedz do Niemiec, zapłacisz za mieszkanie prąd gaz wodę to ci się zaraz odechce a i pracować będziesz musiał bardziej nie to co w Polsce 

jak bys  chciał wiedzieć jezdze do niemiec do pracy legalnej mamubezpieczenie i na miesiąc po odliczeniu kosztów mam 5 tys zł na czysto nigdy wiecej nie pujde do polskiego rolnika do pracy do obozu pracy sacunku niema zadnego byłem nie jeden raz pry warzywach  przy pracy na podajnik do cięcia  pojezdza ciągnikiem gospodarz  tepo po kilku dniach człowiek ma dosyć  praca jak w oswiecimiu  a byk siedzi na traktorze w cieple   sie podsmiewa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

jak bys  chciał wiedzieć jezdze do niemiec do pracy legalnej mamubezpieczenie i na miesiąc po odliczeniu kosztów mam 5 tys zł na czysto nigdy wiecej nie pujde do polskiego rolnika do pracy do obozu pracy sacunku niema zadnego byłem nie jeden raz pry warzywach  przy pracy na podajnik do cięcia  pojezdza ciągnikiem gospodarz  tepo po kilku dniach człowiek ma dosyć  praca jak w oswiecimiu  a byk siedzi na traktorze w cieple   sie podsmiewa 

Jasne, a w Niemczech to gospodarz zasuwa przy podajniku a ty siedzisz w cieple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

tylko w niemczech wieksze zarobki  zarobie o wiele wiecej i jest ubezpieczenie  

Ok.zgodze się,ale nie wyrzekaj że u nas jest tak ciężko,tam też robisz pracę której nie chce wykonywać niemiec i ty musisz zarobić na właściciela a nie on na ciebie,takie są realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość łukasz

rolnicy młodzi co maja 18-30 lat  nowo bogacy co tata z mamą dorobili sie majątku  najgorzej jest u takich pracować  młodemu robić sie nie chce a rządzi pełną gębą a jak weznie sie do pracy to zaraz sie za sapie i odpoczywa potem sie zalewa bo nie nauczony pracować bo tata nie nauczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik

pracownik jak przychodzi do pracy do mnie do kapusty to niema przelewek ja płace wymagam trzeba mieć twardą reke ja wymagam  mówię jak ci nie pasuje to wypad jesteś zwykłym  robolem drugi przyjdzie na twoje miejsce  ja płace i masz pracować  niema stękania     niema co sie z nimi cackać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty kim jesteś ? chłopem ze wsi co kapuste uprawia ? i mówisz o kims "robol"  :D  a sie uważasz za nie wiadomo jakiego biznesmena nie ? mieć twardą ręke a szacunek to dwie różne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT featured, pinned, unfeatured i unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...