Skocz do zawartości

Gość Ggg

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda zrobiła robotę bo sadownicy nie umieli powstrzymać sie od rwania za bezcen szok co za ludzie w tym kraju. Jesteście niewolnikami na własne życzenie nie potraficie wstać z kolan i się postawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Princ napisał:

Pogoda zrobiła robotę bo sadownicy nie umieli powstrzymać sie od rwania za bezcen szok co za ludzie w tym kraju. Jesteście niewolnikami na własne życzenie nie potraficie wstać z kolan i się postawić.

Już nie jeden się stawiał z jabłkami na wiosnę i zimą, teraz nadszedł czas jego zwycięstwa. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednym deszczu już tak nie popęka bez przesady kiedyś cały tydzień w wiśnie padało i brali.Koło Góreckiego niektórzy dopiero zaczynają rwać od poniedziałku bo czekają na wzwyż z ceną to jeszcze ze 2tyg pobiorą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam żeby kiedykolwiek było jeszcze tyle wiśni po 10 sierpnia. Zawsze o tej porze zostawali najwięksi niedobitkowie, a w tym roku jeszcze masa towaru na drzewach. Sezon potrwa jeszcze długo. I pewnie jak zawsze wykupią wszystko do ostatniej pestki, a tak wiśnia nie potrzebna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2021 o 12:11, Gość Princ napisał:

Do Proroka człowieku znajdź sobie inne zajęcie bo już każdy na tym forum ma cie dość wiem że ci płacą za sianie paniki ale wyluzuj 

Człowieku zajmij się sobą nie mna.

Masz tak biedne i puste życie ,że musisz żyć cudzym???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sandomierz
16 godzin temu, Gość nok napisał:

Nie pamiętam żeby kiedykolwiek było jeszcze tyle wiśni po 10 sierpnia. Zawsze o tej porze zostawali najwięksi niedobitkowie, a w tym roku jeszcze masa towaru na drzewach. Sezon potrwa jeszcze długo. I pewnie jak zawsze wykupią wszystko do ostatniej pestki, a tak wiśnia nie potrzebna...

Nie pamiętam kiedy ostatnio kwitnienie było tak późne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 ha wiśni. Średni plon z ha to u mnie 24t. Zbieramy wszystko agregatem otrząsająco czyszczacym firmy Weremuczuk. Dziwnie potrafimy zrobić 17-20ton w kiste.  Cena 1 zł jest dla mnie wystarczająca. Na śor wydaje 1500zl na ha , nawozy 500zl, ciecie mechaniczne i korekta. W najbliższym czasie dosadzam 10ha i biorę od weremczokow następny aparat. 

Mam też jabłko ale przy tym jest w hi roboty. Rusztowania, nawodnienia, przerzedzania, opryski, zbiór etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...