Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Gość Ggg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość obiektywny
17 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wiem skąd kolega pochodzi, ale za 70gr w mojej oklicy to w zeszłym roku nikt wiśni nie chciał rwać. Za 12zł/h to nawet UK nie chce pracować...
Radzę zejść na ziemię

tak płaćmy 20 zł/h, przecież takie kokosy zarabiamy w sadownictwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioter
Godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie wiem skąd kolega pochodzi, ale za 70gr w mojej oklicy to w zeszłym roku nikt wiśni nie chciał rwać. Za 12zł/h to nawet UK nie chce pracować...
Radzę zejść na ziemię

No daj pracownikowi 20 na godzinę i 1.5kg od wiśni a Ty idź do mopsu po zapomogę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ja...

Jak u was z wydajnością lutowki ? U mnie po dwóch dniach rwanie zapowiada się zbiór mniejszy o jakieś 1/3. Grojecke gmina nowe miasto nad Pilicą sad młody 4-5 letni obszar około 1.40 ha. W tamtym roku ok 20 t w tym przewiduje nie więcej jak 12-14 ... więc w naszym regionie na pewno mniej przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Pioter napisał:

No daj pracownikowi 20 na godzinę i 1.5kg od wiśni a Ty idź do mopsu po zapomogę 

E tam..mało

Od razu przepisz gospodarstwo Ukraińcom i zatrudnij się u nich

Bierz pół na pół a oni niech się reszta martwią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość obiektywny napisał:

tak płaćmy 20 zł/h, przecież takie kokosy zarabiamy w sadownictwie

Rwijmy wszystko i zbierajmy poniżej kosztów produkcji to będziemy zarabiać

Bo debile nie mogą połowy w sadzie zostawić by cena wzrosła

Grzech marnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
4 godziny temu, Gość Princ napisał:

Do Proroka człowieku znajdź sobie inne zajęcie bo już każdy na tym forum ma cie dość wiem że ci płacą za sianie paniki ale wyluzuj 

Co wniosłeś do tematu????

Styki ci puszczaja bo wiśnia tanieje a zbiór drożeje???

Jesteś każdym czy masz pisemne upoważnienie do zabierania głosu za każdego????

Nie musisz czytać a tym bardziej odpowiada na moje komentarze.

Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioter
2 godziny temu, Prorok napisał:

E tam..mało

Od razu przepisz gospodarstwo Ukraińcom i zatrudnij się u nich

Bierz pół na pół a oni niech się reszta martwią

O to dobre! Sie nadaje na morał miesiąca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, temat jest o cenach Wiśni - jak nie macie nic w temacie to proszę nie pisać bo od teraz twardo usuwam, czy to Prorok czy kto inny napisze ...

A jak ktoś ma coś do kogoś pretensje ad personum to proszę pisać wiadomość prywatną i nie siać fermentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman

12 zl źle? Hahahah hahaha hahah hahahha hahaha 

Na Ukrainie średnie zarobki 400 zl miesiąc w niezłej pracy

Problem dziś jest taki że każdy chce być kierownikiem odrazu

12zl x 10 godzin 120zl x 5 dni policzmy to 600 zl tydzień x4 to 2400zl NETTO. Plus pokój  w Warszawie powiedzmy pracowniczy 700 zl. Plus woda prąd gaz plus dojazd do pracy 

Lekko 3500 netto mają u nas. Jaki procent ludzi w Polsce tak zarabia?

A co mówić o Ukrainie?

W d*pach się przewraca.  Na szczęście pandemia już trochę wyjaśniła takich cwaniaków

Kolejna sprawa czereśnia. Z pod osłon nie spadła poniżej 11 zł za kg w tym roku. Nie mówimy o badziewiu jakie zrobiło się po deszczach z pod chmurki. 

Boroweczke na teraz 14 15 zl tylko trzeba wiedzieć gdzie sprzedawać, omijać chociaż 1 pośrednika. Sam nie mam ale wiem że tak jest 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Sadownik napisał:

Cena wisni 1,60 ok. Grójca. Nefris do zbioru.

Prorok rozkazuje by polłowe zostawić w polu to cena wzrośnie, ciekawe czy sam tak robi...

Od kilkunastu lat nie mam wiśni

Zostawiam w polu jeśli nie da się zarobić.

Nie pracuje za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielkidan

W wiśnie nie siedzę ale cena za godzinę pracy przy pracy na kujawach od 15 do nawet 20 zł za godzinę. Dla mnie chore te stawki ale sami sobie w kolano strzelają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman

Za 20 zł to trzeba mieć w Warszawie nie jeden tylko 2 fakultety, jakieś w miarę przyzwoite, a nie (kulturoznawstwo), głowę na karku która myśli i być zaradnym. Praca fizyczna zawsze była najtańsza bo i dlaczego miała by być droższa? Sami robimy sobie krzywdę. Rejon grojca, u nas nikt nie płaci więcej niż 12zl. A są i tacy u których jest 11

Myślcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Roman napisał:

Za 20 zł to trzeba mieć w Warszawie nie jeden tylko 2 fakultety, jakieś w miarę przyzwoite, a nie (kulturoznawstwo), głowę na karku która myśli i być zaradnym. Praca fizyczna zawsze była najtańsza bo i dlaczego miała by być droższa? Sami robimy sobie krzywdę. Rejon grojca, u nas nikt nie płaci więcej niż 12zl. A są i tacy u których jest 11

Myślcie 

Rejon Grójca...każdy mówi,że płaci 12 a placi 14 + bonusy,internetu i darmowe taxi do biedry.

 

Za 11 to Ukraina może pod drzewem poleżeć a nie pracowac

 

Takie bajki to na Marszałkowskiej przedszkolaki lykaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek
36 minut temu, Prorok napisał:

Rejon Grójca...każdy mówi,że płaci 12 a placi 14 + bonusy,internetu i darmowe taxi do biedry.

 

Za 11 to Ukraina może pod drzewem poleżeć a nie pracowac

 

Takie bajki to na Marszałkowskiej przedszkolaki lykaja

u chłopa to nie słyszałem, żeby ktoś płacił więcej niż 12 zł, chyba ze jakiemuś zaradnemu co przyjeżdża pare lat i pilnuje interesu jak gospodarza nie ma. 15 zł to na sortowniach płacą, ale nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik
Godzinę temu, Prorok napisał:

Rejon Grójca...każdy mówi,że płaci 12 a placi 14 + bonusy,internetu i darmowe taxi do biedry.

 

Za 11 to Ukraina może pod drzewem poleżeć a nie pracowac

 

Takie bajki to na Marszałkowskiej przedszkolaki lykaja

Prorok do tej pory szanowałem Twoje wpisy, ale z tym nie mogę się zgodzić. Rejon Grójca, Sochaczewa, Łowicza, Iłowa, wszyscy do rwania jabłek płacą 12 zł. Są prace przy których płacą więcej, wiadomo, ale do rwania jabłek jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś dał więcej. Chyba tylko ten, co nie ma swoich ludzi na stałe, tylko potrzebuje na parę dni. Tak samo z wiśnią... 2 zł od lubianki. Ale jak was stać to płaćcie i po 3 zl... i to nie są bajki. U mnie na wsi wszyscy płacą zawsze tyle samo, nikogo nie stać żeby się wyrywać z większą stawką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Princ
15 godzin temu, Prorok napisał:

Od kilkunastu lat nie mam wiśni

Zostawiam w polu jeśli nie da się zarobić.

Nie pracuje za darmo

To po co dyskutujesz na temat ich cen wes się wreszcie za uczciwa pracę bo temat cie nie dotyczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Sadownik napisał:

Prorok do tej pory szanowałem Twoje wpisy, ale z tym nie mogę się zgodzić. Rejon Grójca, Sochaczewa, Łowicza, Iłowa, wszyscy do rwania jabłek płacą 12 zł. Są prace przy których płacą więcej, wiadomo, ale do rwania jabłek jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś dał więcej. Chyba tylko ten, co nie ma swoich ludzi na stałe, tylko potrzebuje na parę dni. Tak samo z wiśnią... 2 zł od lubianki. Ale jak was stać to płaćcie i po 3 zl... i to nie są bajki. U mnie na wsi wszyscy płacą zawsze tyle samo, nikogo nie stać żeby się wyrywać z większą stawką. 

To nie kwestia szacunku tylko tego,że ludzie zwyczajnie kłamią.w żywe oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Marek napisał:

u chłopa to nie słyszałem, żeby ktoś płacił więcej niż 12 zł, chyba ze jakiemuś zaradnemu co przyjeżdża pare lat i pilnuje interesu jak gospodarza nie ma. 15 zł to na sortowniach płacą, ale nie więcej.

Za 15 zł pod grojcem nie zbierają ogórków bo za ciężko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto by trwał za 1.60 okolice Grójca jak ludzie chcą 70-80 gr to na paliwo więcej spale.U nas koło Grójca to na wsi z 10 osób ma wiśnie i tylko dwóch podjęło rwanie reszta nie rwie za ta cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość MaroWGR napisał:

ludzie mocno zrywają, więc się chyba opłaca

nie opłaca się ale zrywają, wolą mieć psie pieniądze niż nie mieć i w ten sposób właśnie psują rynek i podcinają gałąź na której siedzą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Ggg napisał:

A kto by trwał za 1.60 okolice Grójca jak ludzie chcą 70-80 gr to na paliwo więcej spale.U nas koło Grójca to na wsi z 10 osób ma wiśnie i tylko dwóch podjęło rwanie reszta nie rwie za ta cenę

Od jutra zaczną bo tanieje ...wróble cwierkajs,że na 1,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...