Skocz do zawartości

Wiara a zbiory


Gość gosc 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Master
4 godziny temu, Ursus4062 napisał:

U mnie we wsi w tamtym roku w boże ciało kopali

Dlatego tak się nam darzy żyjemy z dnia na dzień bez Boga  ! 

 Będziesz zważał na szabat, aby go uświęcić jak ci nakazał Pan, Bóg twój. Sześć dni będziesz pracował i wykonywał twą pracę, lecz w siódmym dniu jest szabat Pana, Boga twego "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master
44 minuty temu, Gość Psychiatra napisał:

Master szybko musisz się udać do specjalisty.

Tak ? Ciekawe z jakiego powodu ? Może z tego , że wierze w Boga i jego syna Jezusa ! To cię boli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Enolofos
5 godzin temu, Gość Master napisał:

Dlatego tak się nam darzy żyjemy z dnia na dzień bez Boga  ! 

 Będziesz zważał na szabat, aby go uświęcić jak ci nakazał Pan, Bóg twój. Sześć dni będziesz pracował i wykonywał twą pracę, lecz w siódmym dniu jest szabat Pana, Boga twego "

 

1 godzinę temu, Gość Master napisał:

Tak ? Ciekawe z jakiego powodu ? Może z tego , że wierze w Boga i jego syna Jezusa ! To cię boli ?

Ja rozumiem że gospodarstwo to ciężki temat - niekiedy doprowadzający do rozstroju, ale szabat to święto żydowskie,  ci zaś nie wierzą w Jezusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master
18 godzin temu, Gość Enolofos napisał:

 

Ja rozumiem że gospodarstwo to ciężki temat - niekiedy doprowadzający do rozstroju, ale szabat to święto żydowskie,  ci zaś nie wierzą w Jezusa. 

Jesteś w błędzie , ale to z niedouczenia podejrzewam .  Szabat jest w sobotę i pierwotnie był tez używany u chrześcijan lecz kościół zmienił z soboty na niedziele , tak poprawili Boga . Co do żydów którzy zamieszkują Izrael , jest to zlepek ludzi którzy nie maja nic wspólnego z Izraelitami ! Izraelici zostali rozproszeni i większość ludzi w Polsce , Rosji , Ukrainy ( słowian ) to właśnie potomkowie ludzi Narodu Wybranego przez Boga . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master
Godzinę temu, Gość konefał napisał:

Po pierwsze nie bluźnij, że polak pochodzi od żyda bo jak się ksiądz na parafii dowie to cię do kościoła nie wpuści, a po drugie ruscy i nie są słowianami.

Chyba się nie rozumiemy . Żydzi to zakamuflowany naród który podszywa się pod Izraelitów a nimi nie są . Polacy to nie żydzi . W Rosji są tez słowianie . Księdza się nie boję , to tylko człowiek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Enolofos
14 godzin temu, Gość Master napisał:

Jesteś w błędzie , ale to z niedouczenia podejrzewam .  Szabat jest w sobotę i pierwotnie był tez używany u chrześcijan lecz kościół zmienił z soboty na niedziele , tak poprawili Boga . Co do żydów którzy zamieszkują Izrael , jest to zlepek ludzi którzy nie maja nic wspólnego z Izraelitami ! Izraelici zostali rozproszeni i większość ludzi w Polsce , Rosji , Ukrainy ( słowian ) to właśnie potomkowie ludzi Narodu Wybranego przez Boga . 

Poleciales po bandzie, ale podejrzewam ze to przez kompleksy.To tak jakbyś czuł się szwedem- potomkiem samego króla Wazy bo ten mógł przecież kiedyś zbrzuchacić dziewkę z czworaków . 

Kupiony lokalnie młody 25 za worek.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master
9 godzin temu, Gość Enolofos napisał:

Poleciales po bandzie, ale podejrzewam ze to przez kompleksy.To tak jakbyś czuł się szwedem- potomkiem samego króla Wazy bo ten mógł przecież kiedyś zbrzuchacić dziewkę z czworaków . 

Kupiony lokalnie młody 25 za worek.

Pozdrawiam serdecznie.

Dziwi cię to bo nie jesteś w temacie i podejrzewam że Biblii na oczy nie widziałeś . Przy okazji ciekawe teorie tutaj snujesz nawet nie będę pytał czyim ty potomkiem jesteś , bo jak to widać w twoim poście wszystko się może zdarzyć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Enolofos
17 godzin temu, Gość Master napisał:

Dziwi cię to bo nie jesteś w temacie i podejrzewam że Biblii na oczy nie widziałeś . Przy okazji ciekawe teorie tutaj snujesz nawet nie będę pytał czyim ty potomkiem jesteś , bo jak to widać w twoim poście wszystko się może zdarzyć.  

Napisz proszę coś więcej o sobie, bo jak widzę jesteś ciekawą osobą, a ja uważam że warto mieć przyjaciół na różnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master
2 godziny temu, Gość Enolofos napisał:

Napisz proszę coś więcej o sobie, bo jak widzę jesteś ciekawą osobą, a ja uważam że warto mieć przyjaciół na różnym poziomie.

Teraz ci się zebrało na nawiązywanie przyjaźni ? Jeżeli masz trochę oleju w głowie i chęci poznania to sam dalej będziesz drążył temat . Z mojej strony określiłem się w kogo wierze . Nie wiem jakie ty wartości wyznajesz , ale może zainteresuje cię to , że nasze pokolenie żyje w czasach wypełniania się objawień z Apokalipsy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master
Godzinę temu, Gość Enolofos napisał:

Serio nie rozpoznales ironii ???

Nie chciałem ci już klina wbijać , bo takie wzajemnie uszczypliwości niczemu dobremu nie służą . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pankracy

W Boze Cialo w polu sie nie robi. Kiedys jak nawet bylo swieto nie na czerwono w kalendarzu to w pole sie nie jechalo. Jakby byla wielkanoc w czerwcu to by tez kopali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc 2
W dniu 4.06.2021 o 19:57, Gość Pankracy napisał:

W Boze Cialo w polu sie nie robi. Kiedys jak nawet bylo swieto nie na czerwono w kalendarzu to w pole sie nie jechalo. Jakby byla wielkanoc w czerwcu to by tez kopali.

jaki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...