Skocz do zawartości

T.B Fruit Dwikozy , Annopol


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Gość Witek napisał:

A fe, tak kłamać. Nic nikomu nie zapłacił. Taras ma wierzycieli na karku którym jest winny 75 mln $. 

I mi wisi 380 tys zł... Za jabłka z wrzesnia 2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Advertisement
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jabłka drogo sprzedane tylko kasy w kieszeni nie ma?

Dokładnie tak. Chłopaki u Tarasa mieli 5 gr więcej aniżeli w innych zakładach, czyli na aucie jakieś 1200zl więcej... Sporo się dało nabrać na cenę i obecnie mają problem. Utopione po 500k a nawet i są tacy co mają ponad 1mln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba było być głupim człowiekiem,żeby w 2020 tam wstawiać... Wcale na aucie nie mieli 1200 więcej,może z 500-700 Przecież Taras walił w ch..A z dawien dawna.  W 2020,czy 2019 wszędzie można było jabłko sprzedać. Na własne życzenie to było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Roman napisał:

Jakim trzeba było być głupim człowiekiem,żeby w 2020 tam wstawiać... Wcale na aucie nie mieli 1200 więcej,może z 500-700 Przecież Taras walił w ch..A z dawien dawna.  W 2020,czy 2019 wszędzie można było jabłko sprzedać. Na własne życzenie to było. 

4-5gr dawał więcej w szczycie sezonu za jabłko. A chłopaki się cieszyli bo powiedział pan Robert że będzie kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Michał S napisał:

Wiem że nie ważne, dziwię się,  wykręcił stary numer a ludzie się łapią  jak ryby , na przynętę.  Przecież na początku sezonu w Annopolu to płacili gotówką na bramie za  towar . Stary scenariusz .

My zawieźliśmy 12 aut do Annopola. Kasa przed rozładunkiem była na koncie. Potem korekta faktury i wszystko gra. Następnie p Robert zadzwonił że od dziś terminy będę 14 dniowe - podziękowałem. I wtedy trochę osób się odbiło od firmy. Podniesli cenę. W pewnym czasie było 5gr więcej od Doohlera w Kozietulach.  No i teraz wiadomo co wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2021 o 11:36, Gość Tsa napisał:

My zawieźliśmy 12 aut do Annopola. Kasa przed rozładunkiem była na koncie. Potem korekta faktury i wszystko gra. Następnie p Robert zadzwonił że od dziś terminy będę 14 dniowe - podziękowałem. I wtedy trochę osób się odbiło od firmy. Podniesli cenę. W pewnym czasie było 5gr więcej od Doohlera w Kozietulach.  No i teraz wiadomo co wyszło.

Prorok???

Lepiej powiedz ile umoczyles a nie strugasz cwaniaka w necie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
W dniu 2.06.2021 o 15:27, Gość Piotrka brat napisał:

Nie gadam z mediami. Kasa odzyskana. Taras wypłacił co do złotówki.

No to albo jesteś jednym z nielicznych albo po prostu dostarczałes tylko do około połowy sezonu bo wtedy płacili przed lub dzień po dostawie.  Znam kilkadziesiat firm co nie dostalo od listopada tamtego roku nawet złotówki, z czego minimum 20 ma od 400 Do ponad miliona (ja mam 800 tys) Ogòlnie zasłużeni są wszedzie sam pawtrans ma kilkaset  tys inne spedycja mniej ale jest ich kilka (wpisali  ich do KRD dlatego wiem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dostawca

Nic na drodze prawnej nie zrobicie firmy mają wpisy na hipotekę  konga puste Otworzyli spółkę o nazwie Alivare  chcą kupować jablko stworzyli umowy  dają dostawcom przedpłaty na fakturę  proformę na dostawy  jablka  I po dostawach  mają regulowac dlug  4 gr z kila  pieniędzy  nie bedzie to następne oszustwo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
56 minut temu, Gość Luk napisał:

Odcinali prąd wejdź na stronę Osp Dwikozy

Faktycznie, dzięki za info. Nie wiedziałem że tyle służb trzeba by odciąć prąd, no ale widocznie są jakieś procedury. Jadąc rano już myślałem ze w nocy było coś grubszego. 

W sumie szkoda, ten zakład ma spore możliwości przerobowe, no pomijając fakt że nie mają oczyszczalni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...