Skocz do zawartości
Advertisement

Mrozy w sadach 2021


Prorok

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Prorok napisał:

Już w zeszłym sezonie to sobie uświadomiliśmy... wszystko zmarzlo  i w tym też już po sezonie.

Zamykać opryskiwacze w garazu i na Karaiby jechać  :)

Gdzie to? Pierwsze skrzyżowanie za Broniszami w kierunku Babic odbijać w lewo czy w prawo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Prorok napisał:

Cóż to za pesymizm?.. będzie lepiej.

Wstajemy z kolan

Na ingrycie jasz czerwono .Sprzedam jabłko po gradzie i z przechowalni.To ma być cena za deser.Jak dużo ogłoszeń z przemysłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Gość Gość napisał:

Na ingrycie jasz czerwono .Sprzedam jabłko po gradzie i z przechowalni.To ma być cena za deser.Jak dużo ogłoszeń z przemysłem?

Miejsce szrotu jest na BDFie jesienią a nie w chłodni.

Chyba nie trzeba być członkiem MENSY by to przyswoic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co dostało to owoce pestkowe. Wiśnia w zielonym pąku oberwała w znacznym stopniu, nie mówiąc o czereśni. W jabłku straty minimalne, no może oprócz mutsu - chodź nie mam pojęcia czemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Prorok napisał:

Śliwki robaczywki.

Jutro wszyscy widzimy się pod gminą.

Wnioski  już są przygotowane.

Solidarnie wPiSSzmy 100% strat

Ja bym powiedział że 110% strat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Gość Gość napisał:

bedzie cena na kolanach będą się prośić o jabłko by sprzedać

Jak nie ma to nie ma bo zmarzlo.

żadne płacze i żadne krzyki nie przekonają nas, że białe jest białe a czarne jest czarne...

Tak powiedział wódz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Hahahhaha napisał:

Na kolanach będziecie się prosić ale wy jak rok temu. "Proszę Pana błagam sprzeda mi Pan chociaż auto" xD

Zapomnijcie o rekordach w tym roku. 

Proroctwo i wielkości zbioru będzie dopiero w sierpniu...ale na chwilę obecną straty są niezbyt duze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hahahaha

Tak tak xD 

Kupcy dali by 4liter oby tylko dostać jabłka rok temu. W tym roku zresztą też się prosili w lutym. Może nie kupcy, kupczyki. Ale z było wesoło jak się dwóch prawie pobilo w czerwcu tamtego roku. Albo w tym w lutym jeden na drugiego chciał policję wzywać bo to ubiegł z goldenem xD nie dla psa kiełbasa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Hahahaha napisał:

Tak tak xD 

Kupcy dali by 4liter oby tylko dostać jabłka rok temu. W tym roku zresztą też się prosili w lutym. Może nie kupcy, kupczyki. Ale z było wesoło jak się dwóch prawie pobilo w czerwcu tamtego roku. Albo w tym w lutym jeden na drugiego chciał policję wzywać bo to ubiegł z goldenem xD nie dla psa kiełbasa 

Ale ty masz silną psychikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
15 godzin temu, Gość Hahahaha napisał:

Tak tak xD 

Kupcy dali by 4liter oby tylko dostać jabłka rok temu. W tym roku zresztą też się prosili w lutym. Może nie kupcy, kupczyki. Ale z było wesoło jak się dwóch prawie pobilo w czerwcu tamtego roku. Albo w tym w lutym jeden na drugiego chciał policję wzywać bo to ubiegł z goldenem xD nie dla psa kiełbasa 

A ty ciągle żyjesz przeszłością...może przypomnij sobie jak kolanowales po 8 gr i nie będzie ci już do śmiechu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hahahaha

Nawet się nie przychylilem:) 

W ostatnich 5 latach cena powiedzmy ligola u mnie to średnio 1.4 za każde kilo. Czy to źle? Chyba nie, biorąc pod uwagę, że średnimi to bylo 60t/ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Hahahaha napisał:

Nawet się nie przychylilem:) 

W ostatnich 5 latach cena powiedzmy ligola u mnie to średnio 1.4 za każde kilo. Czy to źle? Chyba nie, biorąc pod uwagę, że średnimi to bylo 60t/ha

 Mhy...w 2018 wszyscy nie pozbierali,w następnym roku wszyscy sprzedali po 5 za wagę a w tym nikt już nie ma jablek...

Tylko w rzeczywistosci to troszkę inaczej wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...