Skocz do zawartości

Mrozy w sadach 2021


Prorok

Rekomendowane odpowiedzi

Advertisement
25 minut temu, Kupiec napisał:

A co tam jest do moderowania? Jak ci się marzy cenzura i brak wolności wypowiedzi to zmień adres.

Nie cenzura A pisanie na temat.nie wiem dlaczego uważasz że jesteś zabawny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem poważny i dyskutuję na temat, to nie są sprawy do żartów i nie miejsce by być zabawnym, więc nie trafiłeś.

?

Jak ma być -4 to kto ma na łąkach nasadzone to będzie płacz.  Prawda jest taka, że te przymrozki z Sandomierza czy lubelskiego nie liczą się praktycznie wcale, jeśli nie walnie WGR i ERW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
6 minut temu, Kupiec napisał:

Jestem poważny i dTaka jest tautuję na temat, to nie są sprawy do żartów i nie miejsce by być zabawnym, więc nie trafiłeś.

?

Jak ma być -4 to kto ma na łąkach nasadzone to będzie płacz.  Prawda jest taka, że te przymrozki z Sandomierza czy lubelskiego nie liczą się praktycznie wcale, jeśli nie walnie WGR i ERW.

 

Taka jest prognoza i mróz cała noc...

Kto ile wódki kupił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kupiec napisał:

Jestem poważny i dyskutuję na temat, to nie są sprawy do żartów i nie miejsce by być zabawnym, więc nie trafiłeś.

?

Jak ma być -4 to kto ma na łąkach nasadzone to będzie płacz.  Prawda jest taka, że te przymrozki z Sandomierza czy lubelskiego nie liczą się praktycznie wcale, jeśli nie walnie WGR i ERW.

 

 

-4 w tej fazie to uszkodzi 1% nawet na dołkach ;) więc dalej bujajcie w chmurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Widzę że niektórzy nie byli w sadzie. Po takim slabym przymrozki jak dziś są straty, a po tym jak wiem od znajomego z wgr, ze już jest mróz to do rana będzie nie prognozowane 3, a 6 co najmniej. U mnie 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Prorok napisał:

Spokojnie...to tylko prognozy.

Ostatnio słabo się sprawdzają.

Rano ma być mgła więc będzie mniej.tyle że długo bo już się zaczyna.

Jabłek nie przerzedzi ale pestki mogą dostać

U nas dostały gala i mutsu. Reszta zdrowa. Dziwne, co roku inne odmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Marek napisał:

Widzę że niektórzy nie byli w sadzie. Po takim slabym przymrozki jak dziś są straty, a po tym jak wiem od znajomego z wgr, ze już jest mróz to do rana będzie nie prognozowane 3, a 6 co najmniej. U mnie 0

Po co siać popelinę.juz w zeszłym roku wszystko zmarzlo.

Macanie pąków dziś nic nie powie o zbiorach jesienią więc po co się nakręcać?

Ta napinka w czymś ci pomaga?

Tylko spokój nas uratuje.

Największa katastrofa dla polskiego sadownictwa jest brak katastrofy i pełne owocowanie.

Będzie dobrze i mówię to jako prorok;) ale przeganiamy drinkami mróz wiec...mogę się nieco mylic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Niektórym poglaskalo, niektórym zrobiło globaryl, a niektórzy mają po plonie. Bo 10t z ha nawet przy dobrych wiatrach to nie plon. -6 na 2m wgr. Jednak "proroctwa" sie nie sprawdzily. Jak zwykle zreszta.  Dolaczylismy do reszty europy a gdzie do 15 maja. Rekordów już nie będzie i to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Prorok napisał:

 

 

Serio?w mojej okolicy  -3

 

Czy zakupiliscie już aspirynę i witaminę c?;)

Czas pryskać

No tak.a co jest na przyrost mięśni? Witamina B?.  Może warto....

U jednych więcej przerzedzilo u innych mniej.ja wiem jedno.towaru nie braknie.to nie lata 80 .teraz jak brakuje na pomorzu to za 2 godziny dowioza z południa.a jak będzie mniej u wszystkich to tylko się cieszyć.mniej pracy za lepsze pieniądze.pechowy ten co straci cały plon.u mnie było o 5 rano minus 2.czyli w sądzie może 4 lub 5 stopni.nic nie robiłem prócz piwa wieczornego.ale się przynajmniej wyspalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Polski okolice Konina -4 o piątej rano 2 metry nad ziemią. Wieczorem o godz. 21.00  w tunelu foliowym minus 1,5 stopnia 1 metr nad ziemią. Gdybym nie nakrył truskawek byłoby już po plonie, który zacznie się za około dwa tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
2 godziny temu, Gość Kamil napisał:

Niektórym poglaskalo, niektórym zrobiło globaryl, a niektórzy mają po plonie. Bo 10t z ha nawet przy dobrych wiatrach to nie plon. -6 na 2m wgr. Jednak "proroctwa" sie nie sprawdzily. Jak zwykle zreszta.  Dolaczylismy do reszty europy a gdzie do 15 maja. Rekordów już nie będzie i to dobrze.

To nie ja prognozowalem tylko aplikacje i portale...u mnie mialo byc -3 i tyle było:)

Pierwszy raz im się sprawdziło:p

Mhy...jak w zeszłym roku.. wszystko zmarzlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Gość Dron napisał:

No tak.a co jest na przyrost mięśni? Witamina B?.  Może warto....

U jednych więcej przerzedzilo u innych mniej.ja wiem jedno.towaru nie braknie.to nie lata 80 .teraz jak brakuje na pomorzu to za 2 godziny dowioza z południa.a jak będzie mniej u wszystkich to tylko się cieszyć.mniej pracy za lepsze pieniądze.pechowy ten co straci cały plon.u mnie było o 5 rano minus 2.czyli w sądzie może 4 lub 5 stopni.nic nie robiłem prócz piwa wieczornego.ale się przynajmniej wyspalem

Proste ,prawda???

Tylko dlaczego nikt tego nie rozumie,że im mniej tym lepiej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...