Skocz do zawartości
Advertisement

Mrozy w sadach 2021


Prorok

Rekomendowane odpowiedzi

Advertisement
3 minuty temu, Prorok napisał:

Już w zeszłym roku wszystko zmarzlo...

Czego efektem są obecne ceny i zejście...

Musi marznąć bo zdechniemy z głodu.

Trudno to zrozumieć????

czekamy na urodzaj.Cena będzie dobra przemysł 8gr eksport 0,50gr Wtedy nik nie marudzi że cena zła oby miał kupca .Jak sprzeda to jest ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nieukrywa

1 godzinę temu, Gość Producent napisał:

Zgadzam się kolego Marek  z Tobą 

Chciałbym zobaczyć ich gospodarstwa i sady. Ja produkuje 1200 ton jabłek i to chyba mój drugi wpis na tym forum. Żaden poważny i szanujący się producent nie ma czasu na pisanie takich chamskich i burackich postów. To świadczy o ich braku kultury i dobrego wychowania.

Co do strat mrozowych dzisiaj -5okolice  Warki . Jutrzejsza noc zapowiada się jeszcze gorzej. Spokojnie Panowie kleski urodzaju na pewno nie będzie.

Z nieukrywaną troska w głosie zapytam ciebie poważny producencie czy aby masz czas wypróżnić się ???bo może i to robisz w biegu...

Chcesz być najbogatszych na cmentarzu???twoja sprawa.

 

Powtarzam do znudzenia...pieniądze zarabia się w lata nieurodzajne...w urodzajne jest tylko robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kupiec napisał:

zobacz czy tam trochę jonagoreda i glostera zostało i czy będziesz miał z czym jechać na Sandomierz,

 

Będzie bedzie  ....teraz jabłko nagle skoczy na 3 za wagę i będę musieć wszystko odszczekac i wszystkich przeprosić bo się myliłem srogo.

Niniejszym już to czynię,żeby dwa razy nie pisać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent
52 minuty temu, Prorok napisał:

 Nieukrywa

Z nieukrywaną troska w głosie zapytam ciebie poważny producencie czy aby masz czas wypróżnić się ???bo może i to robisz w biegu...

Chcesz być najbogatszych na cmentarzu???twoja sprawa.

 

Powtarzam do znudzenia...pieniądze zarabia się w lata nieurodzajne...w urodzajne jest tylko robota

Poziom wypowiedzi świadczy o tobie i wpisuje się w stan faktyczny mojego wcześniejszego komentarza o twojej kulturze osobistej.

 

Słyszałeś o delegowaniu ludzi , mam czas na wszystko....

Edytowane przez IGRiT
proszę bardziej merytorycznie w temacie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam aby pisać w temacie a wszelkie "miłe słowa" i inne złośliwości kierować w wiadomościach prywatnych do siebie bezpośrednio.

Wypowiedzi nie w temacie i zawierające wyzwiska będą usuwane lub edytowane.

Panie Marku, nie zamierzam zbyt dużo polemizować z Pana wyzwiskami bo chyba uważa Pan, że skoro jest Pan pseudo anonimowy to może Pan wszystkich obrażać.
Nie rozumie Pan dlaczego Pana wypowiedź została ocenzurowana - szkoda.
Co do wypowiedzi Kupca to miał Pan rację i zostało to zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Gość Producent napisał:

Poziom wypowiedzi świadczy o tobie i wpisuje się w stan faktyczny mojego wcześniejszego komentarza o twojej kulturze osobistej.

 

Słyszałeś o delegowaniu ludzi , mam czas na wszystko....

Nie słyszał.on ma drony od tego.i niszę. Dlatego bez różnicy czy znacznie czy nie bo kasa i tak sama do portfela leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Gość Producent napisał:

Poziom wypowiedzi świadczy o tobie i wpisuje się w stan faktyczny mojego wcześniejszego komentarza o twojej kulturze osobistej.

 

Słyszałeś o delegowaniu ludzi , mam czas na wszystko....

Nie dyskutuj o moim poziomie bo go nie znasz...dyskutuj na temat mrozu

Musi marznąć ...możesz do tego się odnieść?

Możesz odnieść się do tego,że w zeszłym roku wszystko zmarzlo i komory są pełne i nie ma ceny?

Tak na temat proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Prorok napisał:

Nie dyskutuj o moim poziomie bo go nie znasz...dyskutuj na temat mrozu

Musi marznąć ...możesz do tego się odnieść?

Możesz odnieść się do tego,że w zeszłym roku wszystko zmarzlo i komory są pełne i nie ma ceny?

Tak na temat proszę

Ja się odniosę.na temat Twojego poziomu lepiej żebym się nie wypowiadał.

Marznac musi bo inaczej za darmo będziemy robili.w zeszłym roku wszystko nadmarzlo, nie zmarzlo.a że ludzie pazerni i myśleli że się sprzeda jak rok wcześniej to pasowało do chłodni jak leci.po mrozie,po gradzie.....wszystko co powinno być na taśmie. Dlatego nie ma ceny i dlatego komory pełne. Jakby to co powinno wylądować na taśmie na jesień wyladowalo była by duża szansa że ładnych jabłek by już brakowalo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
10 minut temu, Gość Dron napisał:

Ja się odniosę.na temat Twojego poziomu lepiej żebym się nie wypowiadał.

Marznac musi bo inaczej za darmo będziemy robili.w zeszłym roku wszystko nadmarzlo, nie zmarzlo.a że ludzie pazerni i myśleli że się sprzeda jak rok wcześniej to pasowało do chłodni jak leci.po mrozie,po gradzie.....wszystko co powinno być na taśmie. Dlatego nie ma ceny i dlatego komory pełne. Jakby to co powinno wylądować na taśmie na jesień wyladowalo była by duża szansa że ładnych jabłek by już brakowalo. 

Całe szczęście, że nie urodziłeś się przed Kolumbem, bo jak nic odkryłbyś Amerykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gość Dron napisał:

Ja się odniosę.na temat Twojego poziomu lepiej żebym się nie wypowiadał.

Marznac musi bo inaczej za darmo będziemy robili.w zeszłym roku wszystko nadmarzlo, nie zmarzlo.a że ludzie pazerni i myśleli że się sprzeda jak rok wcześniej to pasowało do chłodni jak leci.po mrozie,po gradzie.....wszystko co powinno być na taśmie. Dlatego nie ma ceny i dlatego komory pełne. Jakby to co powinno wylądować na taśmie na jesień wyladowalo była by duża szansa że ładnych jabłek by już brakowalo. 

Można????można ...na temat bez personalnych wycieczek.

Choć się różnimy podobnie widzimy branże sadownicza i zgadzamy się w tym temacie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kupiec napisał:

Jak to mówią: milionerów po fakcie nie brakuje. ?

 

A ten teraz najmądrzejszy, bo napisał to o czym była gadka cały czas od stycznia. ?

Ciiiii....choć jeden więcej zrozumiał...jeszcze będą z niego ludzie;)

Daj mu szansę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... prorok i kupiec. Z waszego stylu pisania wynika że macie nie więcej niż 18-23 latka. 

Życia jeszcze nie znacie bo was niczego nie nauczylo. Prorok jeszcze coś pod sufitem ma. ...

O handlu nie macie pojęcia. 

Co do mrozu, to ze nie będzie rekordów było wiadomo w lutym, A teraz to już pewne. Dziś poprawi, a do połowy maja daleko. 

Edytowane przez IGRiT
Usunięto złośliwości ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kupiec napisał:

Jak to mówią: milionerów po fakcie nie brakuje. ?

 

A ten teraz najmądrzejszy, bo napisał to o czym była gadka cały czas od stycznia. ?

No i po co personalne wycieczki?moderatora nie ma?

O tym to już większość wiedziała nie w styczniu A w listopadzie.bo do komory się kladzie ładne jabłko A nie szrot. W Ameryce nie byłem.moze kiedyś....prorok pytał dziś, nie w styczniu więc mu odpisałem.momo że mnie nie pytal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gość Marek napisał:

... prorok i kupiec. Z waszego stylu pisania wynika że macie nie więcej niż 18-23 latka. 

Życia jeszcze nie znacie bo was niczego nie nauczylo. Prorok jeszcze coś pod sufitem ma. ...

O handlu nie macie pojęcia. 

Co do mrozu, to ze nie będzie rekordów było wiadomo w lutym, A teraz to już pewne. Dziś poprawi, a do połowy maja daleko. 

Nie trafiłeś, Prorok ma 18, ja 16 i odkryliśmy niedawno neostradę. O handlu i produkcji obaj nie mamy pojęcia dlatego cały czas z zapartym tchem i wypiekami na twarzy czytamy wpisy fachowców z Sandomierza, którzy jak wiadomo robią najlepszy towar i najdrożej sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gość Marek napisał:

... prorok i kupiec. Z waszego stylu pisania wynika że macie nie więcej niż 18-23 latka. 

Życia jeszcze nie znacie bo was niczego nie nauczylo. Prorok jeszcze coś pod sufitem ma. ...

O handlu nie macie pojęcia. 

Co do mrozu, to ze nie będzie rekordów było wiadomo w lutym, A teraz to już pewne. Dziś poprawi, a do połowy maja daleko. 

Pudło...mam dzieci w tym wieku.

Po prostu mam taką naturę...figlarz:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gość Dron napisał:

No i po co personalne wycieczki?moderatora nie ma?

O tym to już większość wiedziała nie w styczniu A w listopadzie.bo do komory się kladzie ładne jabłko A nie szrot. W Ameryce nie byłem.moze kiedyś....prorok pytał dziś, nie w styczniu więc mu odpisałem.momo że mnie nie pytal?

Prorok w sierpniu 2020 mówił,ze jablka jest więcej niż w 2019 i został obśmiany:)))

Teraz prorok powinien się smiac

Godzinę temu, Prorok napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...