Skocz do zawartości

Mrozy w sadach 2021


Prorok

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Kupiec napisał:

A co tam jest do moderowania? Jak ci się marzy cenzura i brak wolności wypowiedzi to zmień adres.

Nie cenzura A pisanie na temat.nie wiem dlaczego uważasz że jesteś zabawny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem poważny i dyskutuję na temat, to nie są sprawy do żartów i nie miejsce by być zabawnym, więc nie trafiłeś.

?

Jak ma być -4 to kto ma na łąkach nasadzone to będzie płacz.  Prawda jest taka, że te przymrozki z Sandomierza czy lubelskiego nie liczą się praktycznie wcale, jeśli nie walnie WGR i ERW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kupiec napisał:

Jestem poważny i dTaka jest tautuję na temat, to nie są sprawy do żartów i nie miejsce by być zabawnym, więc nie trafiłeś.

?

Jak ma być -4 to kto ma na łąkach nasadzone to będzie płacz.  Prawda jest taka, że te przymrozki z Sandomierza czy lubelskiego nie liczą się praktycznie wcale, jeśli nie walnie WGR i ERW.

 

Taka jest prognoza i mróz cała noc...

Kto ile wódki kupił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kupiec napisał:

Jestem poważny i dyskutuję na temat, to nie są sprawy do żartów i nie miejsce by być zabawnym, więc nie trafiłeś.

?

Jak ma być -4 to kto ma na łąkach nasadzone to będzie płacz.  Prawda jest taka, że te przymrozki z Sandomierza czy lubelskiego nie liczą się praktycznie wcale, jeśli nie walnie WGR i ERW.

 

 

-4 w tej fazie to uszkodzi 1% nawet na dołkach ;) więc dalej bujajcie w chmurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niektórzy nie byli w sadzie. Po takim slabym przymrozki jak dziś są straty, a po tym jak wiem od znajomego z wgr, ze już jest mróz to do rana będzie nie prognozowane 3, a 6 co najmniej. U mnie 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Prorok napisał:

Spokojnie...to tylko prognozy.

Ostatnio słabo się sprawdzają.

Rano ma być mgła więc będzie mniej.tyle że długo bo już się zaczyna.

Jabłek nie przerzedzi ale pestki mogą dostać

U nas dostały gala i mutsu. Reszta zdrowa. Dziwne, co roku inne odmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Marek napisał:

Widzę że niektórzy nie byli w sadzie. Po takim slabym przymrozki jak dziś są straty, a po tym jak wiem od znajomego z wgr, ze już jest mróz to do rana będzie nie prognozowane 3, a 6 co najmniej. U mnie 0

Po co siać popelinę.juz w zeszłym roku wszystko zmarzlo.

Macanie pąków dziś nic nie powie o zbiorach jesienią więc po co się nakręcać?

Ta napinka w czymś ci pomaga?

Tylko spokój nas uratuje.

Największa katastrofa dla polskiego sadownictwa jest brak katastrofy i pełne owocowanie.

Będzie dobrze i mówię to jako prorok;) ale przeganiamy drinkami mróz wiec...mogę się nieco mylic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym poglaskalo, niektórym zrobiło globaryl, a niektórzy mają po plonie. Bo 10t z ha nawet przy dobrych wiatrach to nie plon. -6 na 2m wgr. Jednak "proroctwa" sie nie sprawdzily. Jak zwykle zreszta.  Dolaczylismy do reszty europy a gdzie do 15 maja. Rekordów już nie będzie i to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Prorok napisał:

 

 

Serio?w mojej okolicy  -3

 

Czy zakupiliscie już aspirynę i witaminę c?;)

Czas pryskać

No tak.a co jest na przyrost mięśni? Witamina B?.  Może warto....

U jednych więcej przerzedzilo u innych mniej.ja wiem jedno.towaru nie braknie.to nie lata 80 .teraz jak brakuje na pomorzu to za 2 godziny dowioza z południa.a jak będzie mniej u wszystkich to tylko się cieszyć.mniej pracy za lepsze pieniądze.pechowy ten co straci cały plon.u mnie było o 5 rano minus 2.czyli w sądzie może 4 lub 5 stopni.nic nie robiłem prócz piwa wieczornego.ale się przynajmniej wyspalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Polski okolice Konina -4 o piątej rano 2 metry nad ziemią. Wieczorem o godz. 21.00  w tunelu foliowym minus 1,5 stopnia 1 metr nad ziemią. Gdybym nie nakrył truskawek byłoby już po plonie, który zacznie się za około dwa tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Kamil napisał:

Niektórym poglaskalo, niektórym zrobiło globaryl, a niektórzy mają po plonie. Bo 10t z ha nawet przy dobrych wiatrach to nie plon. -6 na 2m wgr. Jednak "proroctwa" sie nie sprawdzily. Jak zwykle zreszta.  Dolaczylismy do reszty europy a gdzie do 15 maja. Rekordów już nie będzie i to dobrze.

To nie ja prognozowalem tylko aplikacje i portale...u mnie mialo byc -3 i tyle było:)

Pierwszy raz im się sprawdziło:p

Mhy...jak w zeszłym roku.. wszystko zmarzlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Gość Dron napisał:

No tak.a co jest na przyrost mięśni? Witamina B?.  Może warto....

U jednych więcej przerzedzilo u innych mniej.ja wiem jedno.towaru nie braknie.to nie lata 80 .teraz jak brakuje na pomorzu to za 2 godziny dowioza z południa.a jak będzie mniej u wszystkich to tylko się cieszyć.mniej pracy za lepsze pieniądze.pechowy ten co straci cały plon.u mnie było o 5 rano minus 2.czyli w sądzie może 4 lub 5 stopni.nic nie robiłem prócz piwa wieczornego.ale się przynajmniej wyspalem

Proste ,prawda???

Tylko dlaczego nikt tego nie rozumie,że im mniej tym lepiej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...