Skocz do zawartości

Mrozy w sadach 2021


Prorok

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zorientowany
35 minut temu, Prorok napisał:

Jak tam??punki zmarzli?będzie to japko czy może darować sobie już cięcie?

Jak zawsze.... wszystko zmarzło!!!!!!Od dziś cena minimalna na jabłko to 5 zł za wagę...za Idareda ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Krzysiek napisał:

Mysle,ze lepiej tu nie pisac o stratach czy sa czy nie bo PZU tez tutaj jest.....

No..nic nie pisz.handlarze,pośrednicy,kupcy też tu są...tajne/poufne bo oni nie mają termometrow w domu...ciiiii Bo się wyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Obiektywny

Kolega kupiec to jednak ...

Edytowane przez IGRiT
Usunięto złośliwości ... Wiadomości do konkretnych osób nie wnoszące nic do dyskusji proszę kierować w wiadomościach prywatnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2021 o 21:35, Gość Princ napisał:

Juz nie gadajcie głupot jablko zaplaci jest zimna wiosna wienc to sprzyja jablka zobaczycie to się przetrze. A Pan Prorok jak sprzedal to niech siedzi cicho bo niby sprzedal w styczniu a na forum pięć razy dziennie wchodzi wes się człowieku do roboty bo ci tel do ręki przyrośnie:D

 

Godzinę temu, Prorok napisał:

Na razie bez strat ;) -1 przez godzinę
 

To nie dobrze że nic nie przemarzło cena do góry nie skoczy.Na broniszach się mocne scanie zrobiło a cena się nie zmieniła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość gość

Jak tam po zimie z pąkami ? 

Bo u mnie w okolicy to cienko , wydawało się że będzie ale w zimę chyba to przemarzło tak jak inni pisali i teraz to nie ma co nawet zmarznąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 

To nie dobrze że nic nie przemarzło cena do góry nie skoczy.Na broniszach się mocne scanie zrobiło a cena się nie zmieniła

Pan prorok w przeciwieństwie do ciebie umie tak zorganizowac prace,że ma czas pięć razy dziennie siedzieć na forum i konwersować z kupcem bo jako jeden z nielicznych ma coś pod sufitem i umie to wyrazić.

Weź Sie za naukę to też tak będziesz umieć.

Nikt tobie nie bronił w styczniu sprzedawać jabłek więc w czym problem??

Co ma mróz w tym roku do jabłek z zeszłego roku???bo nie mogę zrozumieć waszej logiki o ile ja macie.

Jeśli wymrozi to jabłka,które będą a nie które są ..to nie derywaty i cdsy,że można nimi spekulować...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Gość gość napisał:

Jak tam po zimie z pąkami ? 

Bo u mnie w okolicy to cienko , wydawało się że będzie ale w zimę chyba to przemarzło tak jak inni pisali i teraz to nie ma co nawet zmarznąć .

Paka jest po oporze choć nie wiadomo w jakim stanie i nikt nie wie jaki będzie opad czerwcowy.

Są uszkodzenia wiązek przewodzących do tego pogoda nie rozpieszcza.

Prof Sadowski zawsze powtarzał....kwitnienie to jeszcze nie owocowanie.

Nie ma się co ekscytować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Prorok napisał:

18.01.2021...data prowokacyjnego postu Coś masz długi czas reakcji...

Ty piszesz cały czas o 2018 roku i cenie 8 gr to nie można odpisać na post że stycznia?tobie ten 2018 cały czas w głowie siedzi.moze Cię jeszcze kolana bolą i dlatego tak to wspominasz......Ja w przeciwieństwie do niektórych nie spędzam całych dni na forach.a i jabłek też już dawni nie mam wyprzedzając twoją odpowiedź że siedzę w przechowalni i nie mam czasu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Olek napisał:

I po co kolejna prowokacyjny post?

Żebyś miał co czytać.

Ironia, mówi ci coś takie słowo czy nie bardzo?

 

Bez kitu, większość tutaj to półgłówki, z Prorokiem nie raz się nie zgadzaliśmy, ba, nawet posądzał mnie, że piszę posty pod różnymi nickami ?, ale to jeden z nielicznych, który potrafi się tu wysłowić i 'umie w internety'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Gość Olek napisał:

Ty piszesz cały czas o 2018 roku i cenie 8 gr to nie można odpisać na post że stycznia?tobie ten 2018 cały czas w głowie siedzi.moze Cię jeszcze kolana bolą i dlatego tak to wspominasz......Ja w przeciwieństwie do niektórych nie spędzam całych dni na forach.a i jabłek też już dawni nie mam wyprzedzając twoją odpowiedź że siedzę w przechowalni i nie mam czasu na forum.

Mało.mnie intresuje co robisz skoro nie masz własnego życia tylko zajmujesz się moim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kupiec napisał:

Żebyś miał co czytać.

Ironia, mówi ci coś takie słowo czy nie bardzo?

 

Bez kitu, większość tutaj to półgłówki, z Prorokiem nie raz się nie zgadzaliśmy, ba, nawet posądzał mnie, że piszę posty pod różnymi nickami ?, ale to jeden z nielicznych, który potrafi się tu wysłowić i 'umie w internety'. 

Ironia i humor są cechami ludzi inteligentnych...tu naprawdę nie ma z kim podyskutować..

Osho jeśli wiecie kim był,stwierdził,że poważni są tylko idioci...w pełni się z tym zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kupiec napisał:

Żebyś miał co czytać.

Ironia, mówi ci coś takie słowo czy nie bardzo?

 

Bez kitu, większość tutaj to półgłówki, z Prorokiem nie raz się nie zgadzaliśmy, ba, nawet posądzał mnie, że piszę posty pod różnymi nickami ?, ale to jeden z nielicznych, który potrafi się tu wysłowić i 'umie w internety'. 

Te półgłówki to kto bo na tym forum praktycznie pisze tylto dwie osoby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość s
3 godziny temu, Kupiec napisał:

Żebyś miał co czytać.

Ironia, mówi ci coś takie słowo czy nie bardzo?

 

Bez kitu, większość tutaj to półgłówki, z Prorokiem nie raz się nie zgadzaliśmy, ba, nawet posądzał mnie, że piszę posty pod różnymi nickami ?, ale to jeden z nielicznych, który potrafi się tu wysłowić i 'umie w internety'. 

Cytat
3 godziny temu, Prorok napisał:

Ironia i humor są cechami ludzi inteligentnych...tu naprawdę nie ma z kim podyskutować..

Osho jeśli wiecie kim był,stwierdził,że poważni są tylko idioci...w pełni się z tym zgadzam

 

Ironia i humor są cechami ludzi inteligentnych ,ale pokora także.Nazywanie kogoś chamem,półgłówkiem ,idiotą to faktycznie dowód inteligencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gość Gość s napisał:

Ironia i humor są cechami ludzi inteligentnych ,ale pokora także.Nazywanie kogoś chamem,półgłówkiem ,idiotą to faktycznie dowód inteligencji.

Nikogo tak nie nazwałem ale mogę ;)

I to nie będzie ocena tylko fakt.

Niebo jest niebieskie woda mokra a niektórzy urodzili się idiotami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...