Skocz do zawartości

jabłka przemysłowe


marta 33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janek wgr
1 godzinę temu, Gość Haha napisał:

Hahaha i gdzie ta nadorodukcja?

Gdyby nasz rząd, ten czy tamten, w szczególności ten, rusofobistyczny był normalny i nie zabierał nam kolejnych rynków zbytu, nie byłoby takiego pojęcia.

Ale pieknie to widać na przykładzie przemyslu. Popyt z roku na rok rośnie szybciej niż podaz. 

Dajmy się dalej rozgrywać, bo szkoda zostawić m, bo się urodziło...

Za duże jest rozdrobnienie bo by się porządek zrobil bardzo szybko. 

Ale sami do tego doprowadzą, do wzrostu cen, jak wykańcza tych ludzi.

Sadownik sam sobie winny. Oczywiscie nie dlatego, ze nasadzil,  tylko, że się oddaje za darmo plus polityka rządu i brak badań obcego towaru, szczególnie bałkańskiego i ukr

Popieram post kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 777
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, Guest Haha said:

Hahaha i gdzie ta nadorodukcja?

Gdyby nasz rząd, ten czy tamten, w szczególności ten, rusofobistyczny był normalny i nie zabierał nam kolejnych rynków zbytu, nie byłoby takiego pojęcia.

Ale pieknie to widać na przykładzie przemyslu. Popyt z roku na rok rośnie szybciej niż podaz. 

Dajmy się dalej rozgrywać, bo szkoda zostawić m, bo się urodziło...

Za duże jest rozdrobnienie bo by się porządek zrobil bardzo szybko. 

Ale sami do tego doprowadzą, do wzrostu cen, jak wykańcza tych ludzi.

Sadownik sam sobie winny. Oczywiscie nie dlatego, ze nasadzil,  tylko, że się oddaje za darmo plus polityka rządu i brak badań obcego towaru, szczególnie bałkańskiego i ukr

zobaczymy w sierpniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna sytuacja pokazuje nam jakich jabłek jesteśmy producentem. Każdy się podnieca że jabłko przemysłowe drożeje, każde forum o tym bębni. A co to ku*wy nędzy z deserem? Dalej będziemy sprzedawać poniżej kosztów produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Guest Jan said:

Obecna sytuacja pokazuje nam jakich jabłek jesteśmy producentem. Każdy się podnieca że jabłko przemysłowe drożeje, każde forum o tym bębni. A co to ku*wy nędzy z deserem? Dalej będziemy sprzedawać poniżej kosztów produkcji?

wzrost cen przemyslu to jedyna nadzieja na wzrost cen deseru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Jan napisał:

Obecna sytuacja pokazuje nam jakich jabłek jesteśmy producentem. Każdy się podnieca że jabłko przemysłowe drożeje, każde forum o tym bębni. A co to ku*wy nędzy z deserem? Dalej będziemy sprzedawać poniżej kosztów produkcji?

Nie no deser taniej od przemysłu, kogo tam deser obchodzi, idared 50 dych w karton i 50 dych odsort 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sandomierz
Godzinę temu, Gość Jablkowy napisał:

Żebyście się nie zesra.. od tych cen. Co za radość sezon uratowany zbawca podniósł cene przemysłu. 

Przecież wiemy, że to wszystko dzięki kolejkowiczom, gdyby nie ich poświęcenie to byśmy teraz po takich cenach nie sypali.... Można jedynie się pośmiać, że zakłady po serii upokorzeń w szczycie sezonu zaserwowali im jeszcze takiego gwoździa na sam koniec (wzrost cen o 100%)

Chłop nigdy chyba sobie nie uświadomi, że lepiej część towaru zmarnować niż oddać za darmo....

Sandomierz 42 netto za mokry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Pioter napisał:

Nie no deser taniej od przemysłu, kogo tam deser obchodzi, idared 50 dych w karton i 50 dych odsort 

Przynajmniej średnia będzie około 50gr no chyba że jeszcze na wadze skubną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Sandomierz napisał:

Przecież wiemy, że to wszystko dzięki kolejkowiczom, gdyby nie ich poświęcenie to byśmy teraz po takich cenach nie sypali.... Można jedynie się pośmiać, że zakłady po serii upokorzeń w szczycie sezonu zaserwowali im jeszcze takiego gwoździa na sam koniec (wzrost cen o 100%)

Chłop nigdy chyba sobie nie uświadomi, że lepiej część towaru zmarnować niż oddać za darmo....

Sandomierz 42 netto za mokry

U mnie miało iść na zmarnowanie po spadku cen poniżej 28gr, po prostu po obliczeniu kosztów nie opłacało sie tego zbierać, do tego były już takie jaja na skupie, że oddawałeś towar i sie okazało ze o 2gr mniej niż było mówione , dwa razy tak miałem i dałem spokój, chłopakom podziękowałem za robotę przemysł został na polu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, K00RTEZ said:

U mnie miało iść na zmarnowanie po spadku cen poniżej 28gr, po prostu po obliczeniu kosztów nie opłacało sie tego zbierać, do tego były już takie jaja na skupie, że oddawałeś towar i sie okazało ze o 2gr mniej niż było mówione , dwa razy tak miałem i dałem spokój, chłopakom podziękowałem za robotę przemysł został na polu... 

to zbieraj teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gość ffrd napisał:

to zbieraj teraz :D

Tego filozofa z za rzeki to już się słuchać nie chce. Już miał wszystko po wyrywać w poprzednim sezonie bo nim na z tego kasy.Jeszcze widać nie wyrwał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...