Skocz do zawartości

dokąd wybieracie się odpocząć?


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie?

Dokąd wybieracie się zimą?

Szukam towarzystwa na wyjazd.wybór całkiem szeroki. Malediwy,dominikana,Meksyk,Zanzibar lub ostatecznie Kenia lub Egipt.

 

Ktoś chętny i gotowy na przygodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
19 godzin temu, Gość Adam napisał:

Jak w temacie?

Dokąd wybieracie się zimą?

Szukam towarzystwa na wyjazd.wybór całkiem szeroki. Malediwy,dominikana,Meksyk,Zanzibar lub ostatecznie Kenia lub Egipt.

 

Ktoś chętny i gotowy na przygodę?

Szukasz pani czy pana do towarzystwa? 

Chyba portal nie ten ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec

Ciekawe skąd na to pieniążki, bo chyba nie z tego nieopłacalnego sądownictwa. ?

Pewnie nadgodziny walone w fabryce  weekendy, bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć. Normalnych sadowników to przecież stać co najwyżej na wyjazd do Sielpi, bo nie zarabiają tylko dokładają od lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stefan
2 hours ago, Guest jacek77 said:

szkoda ,że tak pózno pytasz bo we wtorek wylatuje do Nowej Zelandii a w  tamtych  już byłem

Szkoda, że kłamiesz, NZ nie wpuszcza turystów do odwołania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze byś się zdziwił na co nas stać.My pieniądze dobrze lokujemy a nie rospuszczamy.Ale jak było by 3 zł za wagę w skrzyni to policz jaka to strata kg×1,8 to na +1000 ton= nie zła sumka.J co nie ma czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

Ciekawe skąd na to pieniążki, bo chyba nie z tego nieopłacalnego sądownictwa. ?

Pewnie nadgodziny walone w fabryce  weekendy, bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć. Normalnych sadowników to przecież stać co najwyżej na wyjazd do Sielpi, bo nie zarabiają tylko dokładają od lat. 

No niestety z sadownictwa.Zamiast ekipy tnę sam.To co zostanie mam na rozpustę.

Szukam kogoś do pokoju,żeby nie dopłacać za jedynkę .

Jestem hetero. Płeć obojętna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stefan
19 hours ago, Guest jacek77 said:

do stefena Bardzo słabo jest doinformowany chłopie wejdz na strony rządowe NZ i sobie poczytaj tyle  w temacie nie lubię głąbów

Przeciwnie, jestem dobrze poinformowany bo mam tam znajomych.

The New Zealand border is currently closed to almost all travellers to help stop the spread of COVID-19.

You may be able to travel to New Zealand while the border is closed if we consider you have a critical purpose to travel.

Chyba nie muszę tłumaczyć skoro się tam wybierasz? Masz critical purpose?

Też nie lubię głąbów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Waldek
19 godzin temu, Gość Adam napisał:

 

Chętnie wybiorę się z zaniedbaną żoną jakiegoś sadownika w ciekawą podróż,na przykład tego delikwenta który w ubiegłą środę między białą Rawska a Rawą mąż namiętnie pryskal swój piękny sad siarą ?

Oczywiście za jego kasę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Gość Waldek napisał:

Chętnie wybiorę się z zaniedbaną żoną jakiegoś sadownika w ciekawą podróż,na przykład tego delikwenta który w ubiegłą środę między białą Rawska a Rawą mąż namiętnie pryskal swój piękny sad siarą ?

Oczywiście za jego kasę ?

Czepiasz się ...raki gonił i może faktycznie żonę ma zaniedbaną dlatego woli pryskać:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Prorok napisał:

Czepiasz się ...raki gonił i może faktycznie żonę ma zaniedbaną dlatego woli pryskać:p

Po co mam płacić za wyjazdy, hotele, leżeć mogę i w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Lech napisał:

Po co mam płacić za wyjazdy, hotele, leżeć mogę i w domu

Świat jest księgą, a ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę.” – św.Augustyn

Kto podróżuje żyje dwa razy.

 

Możesz co tylko chcesz bo to Twoje życie?tylko czy leżenie w domu to jeszcze życie czy już wegetacja???

 

Ja nie leżę gdy podróżuje,albo nurkuje albo spełniam swoje dziecięce fantazje gdy podróżowałem tylko palcem po mapie.

Możesz dołączyć i Ty. Kimkolwiek jesteś. Świat jest piękny i ogromny i warto zobaczyć coś więcej niż łóżko w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realista
W dniu 6.01.2021 o 17:07, adamWGR napisał:

Na kanapie też można umrzeć...ale czy takie spotkanie nie jest ciekawsze?

IMG_20201231_214131.jpg

Po takim cenami jakie teraz jest za jabłko,to akurat stać ciebie na wycieczkę do Biedronki....ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Realista napisał:

Po takim cenami jakie teraz jest za jabłko,to akurat stać ciebie na wycieczkę do Biedronki....ha ha ha

Masz straszne kompleksy.wspolczuje, ale idź je leczyć gdzie indziej.znajdziesz jakiegoś specjalistę,który wyjaśni Tobie,że ceny jabłek nie są najważniejsze a po pracy należy się wypoczynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Spioch
On 1/6/2021 at 5:07 PM, adamWGR said:

Na kanapie też można umrzeć...ale czy takie spotkanie nie jest ciekawsze?

IMG_20201231_214131.jpg

Super fota, to Ty ma się rozumieć? A gdzie to?

Miałem przyjemność z rurką nurkować po wielkiej rafie koralowej, ehhh, rewelka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...