Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

COVID - wpływ na branżę


Gość Jurek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kupiec
11 godzin temu, Gość obserwatore romano napisał:

a marek ze zlomowiska na co umarl ????????                               l

Wylew miał, nie pierwszy chyba w swoim życiu. 

Niech mu ziemia lekką będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

8 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

A pomyślałeś ile osób by zamarło jakby nie było żadnych obostrzeń i wszytko na róbta co chceta? 

Każdy jest cwaniak i wielki wirusolog póki choroba nie dotknie mocno kogoś z jego otoczenia. 

A gdzie tu napisałem słowo o obostrzeniach lub ich braku???

Widzę,za to brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i daleko posunięta interpretację typowa dla wyznawców PiS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
3 godziny temu, Prorok napisał:

A gdzie tu napisałem słowo o obostrzeniach lub ich braku???

Widzę,za to brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i daleko posunięta interpretację typowa dla wyznawców PiS

A ty jak typowy ... z opozycji śmieszkujesz sobie, że ciemny lud jest obsrany coviedem, faktycznie nie ma się czego bać, zwykle przeziębienie i spisek, plandemia. 

Obyś się nie przekonał na skórze własnej lub kogoś bliskiego o tym jaki to spisek. 

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

Czy ktoś z was posłuchał czegoś innego niż TVP i TVN. Spróbujcie posłuchać ludzi nie mających w tym interesu np .musisz to wiedzieć od.978 i inne w realu 24 lub media narodowe 

Wiecie co się dziś stało upadek nowoczesnej medycyny w zderzeniu że starymi wirusami i ludzie się us..li po same pachy .postępuje dehumanizacja człowieka zwierzęta ważniejsze od ludzi .zastanowil się ktoś co oni zrobili naszym dziecia które zapytają za parę lat dziadku czy tato gdzieś był jak oni nam to robili siedziałem w maseczce pod stodola i boksowalem się z wirusem.dzis ludzie odcieli od nowoczesnej medycyny zapomnieli co w takim wypadku robiła babcia ale ona dobrze powiedziała to co dobre to już było. Polecam jeszcze przeczytać raport klenera przetłumaczony na j .Polski A na wieczór film upadek kabaly na cda i włącznie trochę myślenie ludzie Sybir przeżyli i obóz przetrwali!!!!?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Kupiec napisał:

A ty jak typowy ... z opozycji śmieszkujesz sobie, że ciemny lud jest obsrany coviedem, faktycznie nie ma się czego bać, zwykle przeziębienie i spisek, plandemia. 

Obyś się nie przekonał na skórze własnej lub kogoś bliskiego o tym jaki to spisek. 

 

Fakty...chętnie ich poslucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Kupiec napisał:

A ty jak typowy ... z opozycji śmieszkujesz sobie, że ciemny lud jest obsrany coviedem, faktycznie nie ma się czego bać, zwykle przeziębienie i spisek, plandemia. 

Obyś się nie przekonał na skórze własnej lub kogoś bliskiego o tym jaki to spisek. 

Nawet nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie.

Kompromitujesz się potwierdzając,że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Wciskasz komuś jakąś tezę ,której nie wypowiedział i dorabiasz swoją ideologię wypisując banialuki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z Wielkopolski

Trochę dyskutowałem na tym forum ale to nie ma sensu... I apeluję o to samo do innych normalnych ludzi... Zostawmy w spokoju koronosceptyków, antyszczepionkowców, płaskoziemców i im podobnym. Nie dawajmy im pożywki do dyskusji. Niech sobie żyją w swoim prymitywnym świecie. 

A my przestrzegajmy zasad, szczepmy się i tyle... Dbajmy chociaż o siebie i najbliższych.

To był mój ostatni wpis w tym temacie. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Prorok napisał:

Nawet nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie.

Kompromitujesz się potwierdzając,że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Wciskasz komuś jakąś tezę ,której nie wypowiedział i dorabiasz swoją ideologię wypisując banialuki.

 

Prorok we wszystkich działach tego portalu twoje wpisy są najmądrzejsze. Wszyscy są głupi oprócz ciebie więc pozostań tu i wypisuj swoje brednie. Nikt mi nie będzie narzucał na kogo mam głosować i co myśleć o covid 19. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
2 godziny temu, Prorok napisał:

Nawet nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie.

Kompromitujesz się potwierdzając,że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Wciskasz komuś jakąś tezę ,której nie wypowiedział i dorabiasz swoją ideologię wypisując banialuki.

 

Tak, tak panie najmądrzejszy, szkoda czasu na gadki z tobą, bo chyba poza siedzeniem na tym forum i czekaniem z niecierpliwością, żeby ktoś odpisał, to nie masz żadnych innych zajęć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Obserwator

Wiele firm jest niewypłacalnych spirala długu się zacieśnia uważajcie na firmy które kupują bez pieniędzy. Spłacacie ich kredyty. Połowa firm z okolic małopolskie bedzie na początku marca w upadłości lub Covidowym zawieszeniu. Ostatnio upadek zaliczył GR Kita teraz do kontrolowanego upadku szykują się nastepni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Kupiec napisał:

Tak, tak panie najmądrzejszy, szkoda czasu na gadki z tobą, bo chyba poza siedzeniem na tym forum i czekaniem z niecierpliwością, żeby ktoś odpisał, to nie masz żadnych innych zajęć. 

Atak jest najlepsza obroną i tylko świadczy to o tobie...

Nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie:)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Gosc. napisał:

Prorok we wszystkich działach tego portalu twoje wpisy są najmądrzejsze. Wszyscy są głupi oprócz ciebie więc pozostań tu i wypisuj swoje brednie. Nikt mi nie będzie narzucał na kogo mam głosować i co myśleć o covid 19. 

Tylko pytałem tego geniusza gdzie tu pisałem słowo o obostrzeniach?

Prosiłem żeby mnie zacytował.

Niestety nie umie tego zrobić biedak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy

Kupiec i Gość to nic nie wnoszą do tematu ich krótkie wypowiedzi są bez kontekstu,a jak ktoś nic nie wie to tylko krytykuje. Jeden mądrzejszy od drugiego tylko nie wiadomo w czym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Akcja znicz

Zamknięcie cmentarzy z powodu epidemii było wodą na młyn dla producentów chryzantem. Dostali kasę lekką ręką i to w takiej ilosci o jakiej nie śniło się im. Inne branżę  rolno ogrodnicze też czekają na wsparcie. Nie można traktować  ludzi  wybiórczo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
5 godzin temu, Prorok napisał:

Powtórzę co napisałem bo niektórzy nie zrozumieli...

 

Przez brak dostępu do leczenia zmarło 2,5 x więcej ludzi niż przez covid...

 

To liczby mówią...zwykła statystyka

 

Czy ty nie rozumiesz, że gdyby był nadal dostęp do służby zdrowia bez żadnych zahamowań, a co za tym idzie brak obostrzeń, to tych chorych na covid i zmarłych z tego powodu miałbyś x razy tyle?

Może doszłoby i do tego, że nie miałby kto w tych szpitalach pracować, bo tylu byłoby chorych, ale przecież to zbyt dużo dla twojej wyobraźni. 

Nie da się pogodzić jednego i drugiego w obecnej sytuacji, ale ty oczywiście wypisujesz jakieś brednie i dalej w nie brniesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian
W dniu 31.12.2020 o 10:58, Gość Jurek napisał:

Chyba nie!! cały ten covid to cyrk jakiego jeszcze nie było. (Nic od wiosny nie wydaje Ci się dziwne w tym covidowym medialnym przekazie???) Zapisz się na szczepienia i oddaj im firmę albo gospodarstwo to im ułatwisz. Ja w wigilię 30 osób przy stole z różnych miejsc Polski i jeszcze hiper wirus u nikogo nie zaczął działać i raczej nie zacznie ? Kilku znajomych to przeszło opisują to podobnie do grypy która też kilka razy wcześniej mieli. Włączmy myślenie a nie propagandę.Szanujmy swoją pracę i nie dajmy się okradac pod byle pretekstem.Od dziesięcioleci władza pomaga niszczyć rolnictwo w Polsce, teraz jeszcze mogą dobijać covidkiem. Pozdrawiam 

Weź pod uwagę że niektórzy przechodzą to bezobjawowo lub mają bardzo lekkie objawy, ale są też osoby które walczą o życie w szpitalu i taka rada włącz myślenie a nie wydajesz opinie z kręgu swoich znajomych rodziny, pozostaje tylko cieszyć się że łagodnie to przechodzi ktoś. Niestety nie wszyscy maja tyle szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

Czy ty nie rozumiesz, że gdyby był nadal dostęp do służby zdrowia bez żadnych zahamowań, a co za tym idzie brak obostrzeń, to tych chorych na covid i zmarłych z tego powodu miałbyś x razy tyle?

Może doszłoby i do tego, że nie miałby kto w tych szpitalach pracować, bo tylu byłoby chorych, ale przecież to zbyt dużo dla twojej wyobraźni. 

Nie da się pogodzić jednego i drugiego w obecnej sytuacji, ale ty oczywiście wypisujesz jakieś brednie i dalej w nie brniesz. 

Gdzie napisałem o obostrzeniach???

Snujesz niepoparte faktami fantasmagorie...byłe tylko pisać bzdury.kompromitujesz się jeszcze bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
4 godziny temu, Prorok napisał:

Gdzie napisałem o obostrzeniach???

Snujesz niepoparte faktami fantasmagorie...byłe tylko pisać bzdury.kompromitujesz się jeszcze bardziej

A w jaki sposób ma być dla ciebie pełen dostęp do służby zdrowia? Chyba to normalne, że obecna sytuacja spowodowana jest obostrzeniami, m.in takimi, że musisz zrobić test przed pójściem do szpitala, każdy musi być uważny, nie można przyjmować wszystkich jak się chce w przychodni, bo byłby armagedon, to też są obostrzenia alfo i omego. 

Tak jak napisałem tu kiedyś, esteś zwykłym chłopem, któremu się wydaje, że wie więcej niż sąsiad, bo spędza więcej czasu w internecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Gość Kupiec napisał:

A w jaki sposób ma być dla ciebie pełen dostęp do służby zdrowia? Chyba to normalne, że obecna sytuacja spowodowana jest obostrzeniami, m.in takimi, że musisz zrobić test przed pójściem do szpitala, każdy musi być uważny, nie można przyjmować wszystkich jak się chce w przychodni, bo byłby armagedon, to też są obostrzenia alfo i omego. 

Tak jak napisałem tu kiedyś, esteś zwykłym chłopem, któremu się wydaje, że wie więcej niż sąsiad, bo spędza więcej czasu w internecie. 

Gdy ktoś ma udar lub zawał to o test się raczej pytać nie powinno.

Całkowicie wstrzymana diagnostykę onkologiczna i kardiologiczna co sprawi,że tdzgony będą przesunięte w czasie o pół roku.

 

Tak jak napisałem...ktoś wkleił rozmowę z tobą.nuner 504 to ty...teraz jestem tego pewien

 

Ps.

W Polsce z powodu smogu rocznie umiera 40 tys ludzi...

Niż covid na razie zmarło 30 tys...

Czy ktoś robi raban z powodu smogu i palenia śmieciami w piecu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
6 minut temu, Prorok napisał:

Gdy ktoś ma udar lub zawał to o test się raczej pytać nie powinno.

Całkowicie wstrzymana diagnostykę onkologiczna i kardiologiczna co sprawi,że tdzgony będą przesunięte w czasie o pół roku.

 

Tak jak napisałem...ktoś wkleił rozmowę z tobą.nuner 504 to ty...teraz jestem tego pewien

 

Ps.

W Polsce z powodu smogu rocznie umiera 40 tys ludzi...

Niż covid na razie zmarło 30 tys...

Czy ktoś robi raban z powodu smogu i palenia śmieciami w piecu???

To jak jesteś pewien to bądź dalej, a ja nie prowadzę głupich rozmów smsowych i nie kupuję jabłek w internecie, bo 99% to ogłoszenia cwaniaków, które ni jak się mają do sytuacji na rynku, a później 98% z nich grzecznie wstawia jabłka na sortownie i tam nie jest już taka mądra. 

 

Nadal nie rozumiesz tego, że gdyby nie było żadnych obostrzeń i wolna amerykanka tych zgonow i zachorowań miałbyś x razy tyle. Nie wiem już jak ci to wytłumaczyć, bardziej łopatologicznie nie potrafię. Widać taka alfa i Omega jak ty, która skończyła zacznie wirusologię w Skierniewicach, jest zbyt kumata by to zrozumieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Kupiec napisał:

To jak jesteś pewien to bądź dalej, a ja nie prowadzę głupich rozmów smsowych i nie kupuję jabłek w internecie, bo 99% to ogłoszenia cwaniaków, które ni jak się mają do sytuacji na rynku, a później 98% z nich grzecznie wstawia jabłka na sortownie i tam nie jest już taka mądra. 

 

Nadal nie rozumiesz tego, że gdyby nie było żadnych obostrzeń i wolna amerykanka tych zgonow i zachorowań miałbyś x razy tyle. Nie wiem już jak ci to wytłumaczyć, bardziej łopatologicznie nie potrafię. Widać taka alfa i Omega jak ty, która skończyła zacznie wirusologię w Skierniewicach, jest zbyt kumata by to zrozumieć. 

Nie wiem z kim teraz esemesujesz ale wiem że nadal piszesz bzdury.

To twoje domysły i spekulacje.nircmssz żadnych danych by to potwierdzić a ja przedstawiam liczby z dostępnych statystyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę ci czego nie rozumiem a ty mi wytłumaczysz bo jestem głupi a ty mądry .ok?

Nie rozumiem tego,że po pierwszej fali epidemii gdy było wiadomo że będzie druga rząd nic nie zrobił oprócz ręki strukcji gabinetu i wymiany stołków pod d*pami.

Nie rozumiem jak morawiecki mógł powiedzieć,że wirus jest w odwrocie i że trzeba iść do wyborów.

Nie rozumiem jak można było przepłacać za fracht i zamówić tony bezużytecznego chińskiego badziewia niespełniającego żadnych norm .

Nie rozumiem jak można było kupować respiratory od handlarza bronią i zapłacić mu jadę z góry...ani kasy ani respiratorów a nikt nie garuje.

Nie rozumiem jak można mówić że wygrywamy z epidemia i zamknąć cmentarze.

Nie rozumiem wydania 1mld zł na 19 tymczasowych szpitalu,które przyjmują zdrowych pacjentów...

Nie rozumiem jak co tydzień można mówić że już wygrywamy a co drugi że przegrywamy z wirusem .....

 

Nie rozumiem......

Mogę dłużej....tylko po co????

 

Wytłumacz mi jak 3latkowi to czego nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...